Pokrevní pouta

Pokrevní pouta https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376457/bmid_pokrevni-pouta-ZMH-376457.jpg 5 1551 368

Jak chytit vraha, který nezanechává stopy? Žena zabitá jediným přesným bodnutím do srdce – na první pohled to vypadá jako loupežné přepadení, které se zvrtlo. Kdo by plánovaně vraždil starostlivou a bezúhonnou sociální pracovnici? Ale inspektorce Kim Stoneové na téhle smrti něco nesedí. Pár dní nato už si je jistá – po nálezu mrtvé mladé narkomanky se stejnou bodnou ranou v hrudi. Někdo je obě chladnokrevně sprovodil ze světa. To je však to jediné, co je spojuje. Kim se nedokáže na případ soustředit – z minulosti se vynořila doktorka Thorneová, sociopatka, kterou Kim dostala do vězení a která za mřížemi naplánovala bezcitnou pomstu. Počet obětí narůstá a Kim a její tým se po krůčcích přibližují k pachateli. Někdo z nich se ale brzy octne ve smrtelném nebezpečí. A Kim tentokrát možná nebude mít dost sil, aby ho ochránila…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Blood Lines , 2016

Jandýs
22.06.2018 5 z 5

Další skvělý díl!! Tentokrát ve mně autorka vzbudila dokonalý pocit frustrace, vtáhnutím do děje případu, kde se hromadily oběti a dlouho se nemohla najít spojitost a řešení. Tím to pro mě bylo napínavé a musela jsem nutně číst dál! Žádná nudná stránka, poněvadž Alex.... :-) už ve druhém díle mě tahle postava zaujala a tak jsem se nemohla dočkat až se objeví i zde, kde spřádala své psycho plány! Zkrátka v každém směru jsem byla opět spokojená! A jak jinak - už vyhlížím nový případ Kim !!! :-)

Kekik
22.06.2018 5 z 5

A je to tady. Opět nastává období: Čekám na nový případ Kim Stoneové. Ach jooo, už aby to bylo.
Naprosto další skvělá kniha Angely. Já ty její knihy zbožňuji. Kim a její tým řeší další zapeklitý případ, kdy se zdá, že oběti nic nespojuje. To by však nebyla Kim, kdyby nepřišla na to, kdo je vrahem. Ovšem tentokrát ji to stěžuje Alex, sociopatka z Ďábelských her. Poradí si i s ní ???
DOPORUČUJI !!!

tatouš
21.06.2018

Kniha opět nezklamala.Inspektorka i tým je vynikající.Už se těším na další díly.

Lenka40
21.06.2018 5 z 5

Další případ s Kim Stoneovou. Opět musí Kim se svým týmem vyřešit připad vražd . V této knize Kim nejen řeší případ několika vražd , ale zárovň si musí poradit i s doktorkou Thorneovou , která se rozhodla ji zničit z vězení . Nejdříve jsem nevěděla jestli mám dát knize 5 * ,protože mi přišla trochu slabší než ty díly před tím , ale postupem času jsem měla jasno plné hodnocení. Opět paní spisovatelka zaválela a jediné co mohu říct , že chci další díl s Kim.

irva
21.06.2018 5 z 5

Nezklamala, inspektorka je prostě skvělá. Těším se na další díl.

marion111
20.06.2018 5 z 5

Pátý díl a opět parádní. Přečteno jedním dechem.

...intrikánka a sociopatka Alex mi opravdu pila krev. :D Doufám, že v dalších dílech se už nebude vyskytovat.

Terez25
08.06.2018 5 z 5

Pátý díl této skvělé série a Angela Marsons stále neztrácí dech. Kim Stone je snad můj nejoblíbenější literární detektiv vůbec. Doufám, že Pokrevní pouta tuto sérii neuzavřela a že budou další případy, kde se setkáme s Kim, Bryantem a s Alex.

happy-smile
07.06.2018 4 z 5

Tato autorka si drží velice slušný standard. Jako obvykle se kniha četla sama a nezaznamenala jsem zde nějaká hluchá místa. Kim se opět setkává se svou nemesis doktorkou Alex, takže docela dost prostoru dostane vnitřní souboj těchto dvou žen. Musím ale přiznat, že mám raději knihy bez Alex. Potom dostává více prostoru Kimin kousavý humor, na který mě autorka tehdy u první knihy dostala. Tady ho bylo díky Alex méně, ale i tak super kniha a těším se na další pokračování.