Pokrevní pouta

Pokrevní pouta https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376457/bmid_pokrevni-pouta-ZMH-376457.jpg 5 1563 1563

Jak chytit vraha, který nezanechává stopy? Žena zabitá jediným přesným bodnutím do srdce – na první pohled to vypadá jako loupežné přepadení, které se zvrtlo. Kdo by plánovaně vraždil starostlivou a bezúhonnou sociální pracovnici? Ale inspektorce Kim Stoneové na téhle smrti něco nesedí. Pár dní nato už si je jistá – po nálezu mrtvé mladé narkomanky se stejnou bodnou ranou v hrudi. Někdo je obě chladnokrevně sprovodil ze světa. To je však to jediné, co je spojuje. Kim se nedokáže na případ soustředit – z minulosti se vynořila doktorka Thorneová, sociopatka, kterou Kim dostala do vězení a která za mřížemi naplánovala bezcitnou pomstu. Počet obětí narůstá a Kim a její tým se po krůčcích přibližují k pachateli. Někdo z nich se ale brzy octne ve smrtelném nebezpečí. A Kim tentokrát možná nebude mít dost sil, aby ho ochránila…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi

07.08.2018 5 z 5

Přečteno jedním dechem.

adaba
06.08.2018 5 z 5

Další skvělé čtení této autorky. Napínavé od začátku do konce. Už se těším na další pokračování.

rlupinek
06.08.2018 4 z 5

Asi standardní autorčina detektivka, tedy dobře čtivá, děj má spád, není moc hluchých míst, pachatel překvapivý, vlastně i jeho motiv. Co jsem ale moc nedával byla dějová linka s Alex. Z knihy Ďábelské hry víme, že je to osoba velmi inteligentní, která si umí zahrávat s psychikou svých obětí. Ale že by mohla svoje plány uskutečňovat tak jednoduše? Možná měla štěstí, že se dostala do prostředí, kde jsou všichni málo inteligentní a na její hru přistoupí - vězeňkyně, dozorkyně, ředitel věznice, ale v podstatě i Kim. Kdyby byla tato dějová linka z knihy odstraněna, asi by se nic nestalo, jenom by byl poloviční rozsah knihy. A vlastně jsem se ani nedozvěděl, jaký význam měla slova Kim: "Sbohem, Alex, a tentokrát nadobro."

Pavlnka
03.08.2018 5 z 5

Skvělá. Napínavá. Přečtená během jednoho dne. Očekávám další skvělé knihy.

certik003
02.08.2018

Jako vždycky čtivá, napínavá a překvapivá knížka od začátku až do konce. Bohužel předchozí příběh s Alex jsem nečetla a to mi na těchto sériích dost vadí. Přestože jsem si Kim oblíbila, byla bych radši, kdyby v nich nebyl její osobní život. Málokdy čtu knížky od prvního dílu a v menší knihovně všechny díly nejsou. Už teď ale vím, že po další knížce od autorky opět přímo chňapnu, ať už narazím na jakýkoli díl.

Jitty82
02.08.2018 5 z 5

Kim opět nezklamala. Výborná kniha, kterou neodložíte, dokud nedočtete.

Lotka
02.08.2018 4 z 5

Příběh podle mého gusta! Napětí, překvapení a oblíbení hrdinové.

Ceeca
30.07.2018 4 z 5

Spisovatelka nezklamala, kniha čtivá, bavila. Akurát mě překvapilo, že se vrátila k Alex. Jinak žádné výtky a spokojenost.

Lethania
28.07.2018 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Rychle jsem se začetla do děje a najednou jsem zjistila, že čtu poslední stránku. Psychologický boj s Alex, která se objevila v minulých dílech, byl neskutečně propracovaný a Kim je více než skvělá protivnice. Už vyhlížím další díl.

Kerberos
27.07.2018 5 z 5

Knihy této autorky jsou návykové,když se začtu tak knihu nepustím dokud ji nepřečtu a už se dívám kdy bude další díl.

Heluše852
26.07.2018 5 z 5

Nádherná knížka, jako všechny od Angely Marsons

Evka27
25.07.2018 5 z 5

Přečteno na jeden zátah, nemohla jsem se přinutit knihu odložit, jak jsem byla napnutá, jak se budou vyvíjet intriky Alex a novým případem Kim. Tentokrát jsem vraha ani náhodou neodhadla.

evonra
23.07.2018 5 z 5

Za sebe musím říct, že každý díl série mi přijde lepší a lepší, promyšlenější, vybroušenější.
V tomto pátém se opět setkáváme se sociopatkou Alex. Nemůžu si pomoct, ale mě ta Alex prostě baví… I z vězení tahá za nitky, manipuluje, motá hlavu nejen svým bývalým pacientům, ale i naší sympatické Kim a jejím nejbližším…
A ty krátké kapitoly jsou od autorky dobře promyšleným tahem na zvědavého čtenáře, neboť knihu prakticky nelze odložit :-)

myshmother
22.07.2018 5 z 5

Další skvělý díl série, jen souhlasím s názorem někde níže, že Alex už by mohla autorka propříště vynechat. :-)

Arsi
22.07.2018 5 z 5

Další skvělá detektivka s Kim. Angela Marsons píše skvěle, umí rozehrát napínavý příběh se skvělými zápletkami. A perfektně okořeněné s obávanou Alex. Její knihy mají hlavu i patu a čtenář je vtažen do děje. Těžko se od knihy odchází. Už se těším na další díly.

eva3695
18.07.2018 5 z 5

Víte, jak můžete člověku nejvíce ublížit? Tak, že mu způsobíte tu největší bolest. A to je v tomto případě vražda člověka, kterou milujete z celého srdce.
Další skvělý díl. Trochu nám navazuje na Ďábelské hry, když se opět střetáváme s Alexadrou. Zde můžeme sledovat, jak člověk může využívat a ovlivňovat jiné lidi. Opět narazíme na Kimmynu minulost, na dobu kdy byla ještě malá a přišla o svého malého brášku.

Titas9001
17.07.2018 4 z 5

Ale jo, čte se to fajn. Je to propracované a napínavé. Přesto to ve mně nezanechalo takový pocit jako Němý křik a Tichá modlitba. Možná je chyba, že jsem knihu četla hned po novém Weavrovi, a to byla přeci jen trochu jiná jízda. Asi jsem to neměla dělat, a tak tentokrát trochu nižší hodnocení :P

Vlasta155
17.07.2018 5 z 5

Perfektní, napínavé, stojí za přečtení.

alexis818
16.07.2018 5 z 5

Super a zase super.Prostě tahle autorka fakt umí,je to PANÍ spisovatelka.Příběh ,jako vždy,čtivý,napínavý a svižný.Přečteno jedním dechem.Už se těším na další díl,snad se dočkáme brzy.