Pokrevní pouta

Pokrevní pouta https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376457/bmid_pokrevni-pouta-ZMH-376457.jpg 5 1551 368

Jak chytit vraha, který nezanechává stopy? Žena zabitá jediným přesným bodnutím do srdce – na první pohled to vypadá jako loupežné přepadení, které se zvrtlo. Kdo by plánovaně vraždil starostlivou a bezúhonnou sociální pracovnici? Ale inspektorce Kim Stoneové na téhle smrti něco nesedí. Pár dní nato už si je jistá – po nálezu mrtvé mladé narkomanky se stejnou bodnou ranou v hrudi. Někdo je obě chladnokrevně sprovodil ze světa. To je však to jediné, co je spojuje. Kim se nedokáže na případ soustředit – z minulosti se vynořila doktorka Thorneová, sociopatka, kterou Kim dostala do vězení a která za mřížemi naplánovala bezcitnou pomstu. Počet obětí narůstá a Kim a její tým se po krůčcích přibližují k pachateli. Někdo z nich se ale brzy octne ve smrtelném nebezpečí. A Kim tentokrát možná nebude mít dost sil, aby ho ochránila…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Blood Lines , 2016

Mája777
13.04.2019 5 z 5

Skvělá Kim a šílená Alex. Super. Doporučuji.

Prateri
08.04.2019 5 z 5

Byla jsem připoutána k dalšímu případu Kim Stoneové. Určitě je dobré držet se pořadí série, což já tady nedělala a pak tápu, co se dělo v dílech předešlých. Alex mě vytáčela, Kim a její parta byla opět úžasná, pachatel nečekaný. A co matka Kim, vstoupí jí opět do života?
Čtěte a pak fofrem na další díly.

iška
30.03.2019 5 z 5

Opět výborné. Už se těším, až se propracuji k dalšímu příběhu.

SoniaR
30.03.2019 5 z 5

Kim je prostě boží!!!

lachtan77
29.03.2019 5 z 5

celá serie s Kim se mi hodně líbila. Angelu si cením v žebříčku mých oblíbených autorů hodně vysoko. Určitě doporučuji přečíst od prvního dílu a to pro lepší pochopení minulosti Kim.

Vlcice72
23.03.2019 5 z 5

Opět skvěle rozehraný příběh s novými i "starými" postavami.... těším se na další díl :-)!

raffi
21.03.2019 5 z 5

Tentokrát skoro ani nešlo o vraždy samotné, ale o pokračovanie "mind games" medzi Kim a Alex. Nevadilo, ale snáď je táto téma raz a navždy vyriešená a uzavretá.

pepa4081
17.03.2019 4 z 5

Znovu musím napsat, že nemám moc rád detektivky, kde někdo pronásleduje detektiva, a ten se musí kromě vyšetřování ještě bránit útokům na svou osobu. Obzvlášť pokud je to můj oblíbenec, jako v tomto případě Kim. Tu mám čím dál tím radši a už v Ďábelských hrách jsem doufal, že se nevrátí šílená doktorka Alex. Vrátila se, ale zase tolik mi to nevadilo. Nechci prozradit víc, jen tolik, že knížka je opět hodně napínavá a konec jsem nečekal. Vřele doporučuji.
Velmi uspokojivé.

lalaserka
12.03.2019 5 z 5

Další skvělá knížka. Docela mě překvapilo, kdo byl nakonec vrah, vsázela jsem na někoho jiného. Jinak napínavý děj až dokonce

Storm5007
12.03.2019 5 z 5

Angela má vzácný dar, každá její kniha je lepší a lepší. Její knihy obecně dobře popisují detektivní práci a průběh vyšetřování. Pátý díl této knižní série se opět povedl. Rozhodně knihu doporučuji.
----------------SPOILER---------------------------
Kromě vynikajícího a propracovaného nového případu se do hry vrací Alex Thorneová a opět rozjíždí svou ďábelskou hru. Její plán jak dosáhnout svého cíle je rozplánován do nejmenších detailů a svými intrikami se snaží svůj plán splnit do posledního bodu. Kim vyšetřuje množící se vraždy, ale přitom je vnitřně rozervaná a její svět se začíná hroutit. Alex jednoznačně ví jak na svůj cíl zaútočit a to i přes stěny vězení. Kim, ale přes veškeré problémy opět vše zvládne, vyjde ze souboje ze zdviženou hlavou a my se můžeme těšit na její nové případy. :oD

L.Helena
08.03.2019 4 z 5

O něco lepší než minulý díl.
Tohle je řada, kterou prostě musíte číst postupně, protože nečíst předešlé díly, asi bych u tohoto byla dost mimo. Pomalu se dostávám do stádia, kdy další díly jsou teprve v hlavě autorky. Tak snad nezapomenu všechna podstatná fakta do doby, než se jednotlivé díly dostanou i na papír...

petrzel
07.03.2019 5 z 5

Perfektní příběh plný napětí. Za mě moc doporučuji.

lulluuu
03.03.2019 5 z 5

super kniha, doporučuji

Lindulinek
28.02.2019 5 z 5

Opět kniha, která mě nezklamala. Autorka patří k mým oblíbeným a už teď se těším na čtení dalšího pokračování.

edith79
24.02.2019 5 z 5

Přečteno na jeden zátah. A byla to opět pecka. Návrat doktorky Thorneové mě bavil, mám ráda, když se vrací z dřívějška známé postavy. Psychologický boj Kim a Alex mě úplně pohltil. A případ vražd, který Kim a její tým řešili byl opět skvěle vymyšlený a napínavý. Tentokrát jsem vraha neodhalila a závěr mě dostal. Skvělé.

Januli
18.02.2019 3 z 5

Mám ráda když se setkáváme s minulými postavami, takže jsem se na příběh s doktorkou Alex těšila a nebyla jsem zklamaná. Detektivní příběh šel tamcrrochu mimo mě a nezaujal až tak moc. Lepší průměr, pro tentokrát.

katst
18.02.2019 5 z 5

Další super díl série. Opět napínavý, má spád, je promyšlený. Vůbec mi nevadí, že jsou zápletky možná někdy trošku přehnané, Marsonsové to prostě věřím... :-) Líbí se mi, jak je každý díl pojatý trochu jinak, knihy nejsou jednotvárné, jsou pro čtenáře stále zajímavé. Čtu všechny díly hned po sobě a nemůžu přestat.

Hanca91
07.02.2019 3 z 5

U této knihy ze série Kim mě nebavila hlavní dějová linka, ale všechna ta omáčka okolo.
Děj mi tentokrát přišel celkem odbytý a co mne vyloženě štvalo byla Alex. Jestli si vězeňkyně opravdu dělají v britských věznicích to co ona, tak je tam něco asi hodně špatně.
Musím ale přiznat, že mě dostal závěr knihy. Řvala jsem jako želva, až jsem si knížku zmáčela.
Takže tentokrát podle mne lepší průměr.

čef
06.02.2019 5 z 5

Sherlockův doktor Moriarty by se musel ve srovnání s doktorkou Alex Thornovou, úhlavní přítelkyní naší hrdinky Kim Stoneové, studem schovat. Takovým schopným manipulátorem určitě nebyl. Co ta všechno, zavřená ve vězení, nedokáže zařídit, je opravdu nanejvýš zajímavé a napínavé! A to je v této knize pouze jenom jeden z vedlejších motivů – takových je zde mnohem více. Hlavní pátrání však jde po sériovém vrahovi s opravdu zvláštním motivem a způsobem provádění. Velmi zdařilé pokračování série, to vám tedy povím!

Termina
05.02.2019 3 z 5

Celá série knih je pro mě pohodová oddechová četba :) Určitě si pořídím do své knihovny :)