Pokrevní pouta

Pokrevní pouta https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376457/bmid_pokrevni-pouta-ZMH-376457.jpg 5 1556 368

Jak chytit vraha, který nezanechává stopy? Žena zabitá jediným přesným bodnutím do srdce – na první pohled to vypadá jako loupežné přepadení, které se zvrtlo. Kdo by plánovaně vraždil starostlivou a bezúhonnou sociální pracovnici? Ale inspektorce Kim Stoneové na téhle smrti něco nesedí. Pár dní nato už si je jistá – po nálezu mrtvé mladé narkomanky se stejnou bodnou ranou v hrudi. Někdo je obě chladnokrevně sprovodil ze světa. To je však to jediné, co je spojuje. Kim se nedokáže na případ soustředit – z minulosti se vynořila doktorka Thorneová, sociopatka, kterou Kim dostala do vězení a která za mřížemi naplánovala bezcitnou pomstu. Počet obětí narůstá a Kim a její tým se po krůčcích přibližují k pachateli. Někdo z nich se ale brzy octne ve smrtelném nebezpečí. A Kim tentokrát možná nebude mít dost sil, aby ho ochránila…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Blood Lines , 2016

EleanorJane
30.06.2019 4 z 5

Zde se opět setkáváme s Thornovou ( samozřejmě že vás ta baba bude štvát...). Kim si opět nebere servítky a jede si vše po svém. Je zde více dějových linek a více se dozvíme i o samotné Kim.

muchomurka
30.06.2019 3 z 5

Opět velmi čtivé, napínavé. Ale když mám psát komentář po 3 dnech od dočtení, nějak si nevybavuji nic moc konkrétního. Je to velká škoda, když si vezmu v potaz, jak jsem ji hltala. Co mi na knize ale velmi vadilo, byla linie příběhu s doktorkou Thorneovou. Brr. Ok - je to bezcitný manipulátor, ale za boha nemůžu pochopit jednání a smýšlení Kim. To nedává smysl. Vůbec žádný.
A druhá věc, což je nejspíš chyba překladu, některé věty, odstavce nedávaly úplně smysl, jsem se nějak ztrácela. Ale celkově dobré počtení.

šipek
27.06.2019 5 z 5

Tak opět výborné počteníčko, Kniha volně navazuje na ďábelské hry takže doporučuji číst postupně. Případy Kim jsou plné napětí a nečekaných zvratů plné napětí. Postava Alex je přímo ďábelská a Kim je výborná a její tým také. Milovníkům tohoto žánru knihu vřele doporučuji.

eva0409
24.06.2019 2 z 5

Kniha mě moc neupoutala. Během děje jsem se ztrácela v osobách.

JitkaHambi
22.06.2019 5 z 5

Dalsi super kniha, napinava, čtivá.A Alex, ta mě dost baví teda.Doufam že se zas někdy v knize objeví :-D

Dana.P
19.06.2019 5 z 5

Kniha se čte jedním dechem. Napínavá, nepředvídatelné rozuzlení. Kromě řešení případu série vražd oddělením inspektorky Kim Stoneové se dostává znovu ke slovu psycholožka Alex, která dokáže proniknout do psychických zákoutí ostatních lidí a ovládat je pro své cíle, o což se snaží i v případě inspektorky Kim.

SimonaP
17.06.2019 4 z 5

Opět skvělá kniha, která navazuje na Ďábelské hry, takže určitě číst až po téhle knize. Pachatele jsem neodhalila.

monika7105
06.06.2019 5 z 5

Bomba kniha - opět! Autorka má výborný styl psaní, od začátku napívané, těším se na další díl.

ivoiro
05.06.2019 5 z 5

Jo, dávám plný počet bodů. Po pomalejším rozběhu nastal drtivý závěr. Autorka mě prostě dovede zaujmout.

Zuzvil
03.06.2019 4 z 5

Na pátém dílu série od této autorky především oceňuji, že děj nepřímo navazuje na druhý díl - Ďábelské hry, tak se člověk setkává se známými postavami, ale zároveň je opět stěžejní jiný případ, který tým Kim Stoneové vyšetřuje. Stále oceňuji krátké a úderné kapitoly, které končí samozřejmě tak, aby čtenáře nalákaly pokračovat ve čtení. Celkově styl autorky se výborně čte a asi nemám co vytknout, určitě doporučuji a těším se na šestý díl série.

Světluška4
30.05.2019 5 z 5

Knihy této autorky mám ráda. Knihy se dobře čtou, a tak ani tato nezklamala. Uřčitě budu v sérii pokračovat.

Danilla
28.05.2019 5 z 5

Další perfektní kniha od Angely. Příběh měl jak napětí, tak i parádní zápletku. Že se znovu oběvila šílená doktorka Alex, to byla ta pověstná třešnička na dortu.

ctenarkaEva
25.05.2019 5 z 5

Další napínavý případ Kim Stoneové. Je dobré číst sérii popořadě, protože se objevují i postavy z dřívějších případů a některé situace navazují na minulost.

Jiparis
23.05.2019 5 z 5

Detektivka, která se čte jedním dechem. Je možné, že postavy jako Alex jsou mezi námi?

Samema
22.05.2019 5 z 5

Super,super,super miluju knihy této autorky :-D

AkiKagami
20.05.2019 5 z 5

Další úžasné dílo Angely. Čtivé, napínavé i šokující. Zde sehrála další roli psychologie, což jsem uvítala a byla jsem i ráda. Miluju psychologii. Nedá se nic vytknout. Kapitoly jsou dostatečně dlouhé, čtivé, napínavé, kde i my čtenáři musíme zapojit mozek a dotáhnout nitky do konce. Tedy, takhle je to aspoň u mě. Jednu postavu jsem tu nenáviděla. No, spíše dvě. I když u té druhé to chápu, ale chápu i tu druhou stranu. Angela nikdy nezklame, nebo aspoň mě zatím nezklamala. Už se těším na další její knížky. :)

Mirrites
19.05.2019 5 z 5

Opět úžasně čtivé dílo!

katerina2660
16.05.2019 5 z 5

Skvělé pokračování...

konicekbily
03.05.2019 5 z 5

Autorka odvedla skvělou práci, dokonale skloubila dva příběhy - jeden navazující na předchozí díly a jeden nový - a vytvořila psychologické prostředí plné napětí. Vše je provázané - a já smekám!

kikies
13.04.2019 5 z 5

Konečně ta Kim, kterou jsem si zamilovala na počátku série. V několika předchozích dílech už působila trochu přehnaně, ale nyní se vrací ve své staré dobré podobě, ne tak nereálná hrdinka, někdy trochu nevrlá, ale velice lidská. Kromě ní se tu objevují i postavy z dříve řešených případů, což nebylo vůbec na škodu (pokud tedy čtenář čte knihy postupně :-) ). Tento případ se mi moc líbil, je to určitě jeden z těch nejpovedenějších dílů.