Mechanický princ

Mechanický princ https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395970/bmid_mechanicky-princ-l0e-395970.jpg 5 1215 150

Pekelné stroje série

V magickém viktoriánském Londýně našla Tessa Greyová útočiště u Lovců stínů, její bezpečí má ale krátké trvání. S pomocí přitažlivého samotáře Willa a oddaného Jema totiž zjišťuje, že Magistrova válka proti Lovcům stínů má velmi osobní důvod. Viní je z dávné tragédie, která mu zničila život. Jestliže chtějí odhalit tajemství minulosti, musí se vypravit do mlžného Yorkshiru, špinavých londýnských uliček i na ples plný nepřátel, kde se Tessa dozví děsivou pravdu o svém původu. Ukáže se také, že někdo ze samého středu Společenství je zrádce…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Yoli (ČR)

Clockwork prince , 2011

Natt S
07.08.2014 5 z 5

„Kdo kdy řekl, že si zasloužíme štěstí?“
Ano, to mi přijde jako docela trefný popis Mechanického prince! V jednu chvíli jsem se tetelila štěstím a v té druhé se mi řinuly slzy z očí. Nikdy jsem milostné trojúhelníky nechápala a vždycky brečím především kvůli nim, ale i přesto je to něco co mi oživí každou knížku. Druhý díl mě opět donutil přestat dýchat a proto 5*.

Tereza.Dandova
04.08.2014 5 z 5

Kniha je dobrá. Spíše, když odpočíváte.Opět hodně emotivní kniha u které buď brečíte smíchy a nebo naprostým šokem, ale nechci SPOLEROVAT. Rozhodně bych si jí přečetla pokud máte rádi knihy z minulosti, či máte rádi řadu nástroje smrti.

DariDerek
16.03.2014 5 z 5

to je prostě masakr, co tahle spisovatelka dokáže udělat s písmenkama :) čtu jedním dechem, nemám čas na nic jiného, jsem naprosto v tranzu :D a díky tomuto mi vlastně nechybí ani clary a jace :D i když ... no... ne :D já chci opět willa s tessou :D nemůžu být prostě nikdy spokojená :D :D jdu na trojku :D booože :D

Keks
01.03.2014 5 z 5

Jedna z těch knížek, jejíž dočtení jsem si odkládala, protože jsem prostě nechtěla zažít tu děsivou chvilku po dočtení skvělé knížky. Zbožňuju jí!

Owain
19.02.2014 4 z 5

Iryss: Nekdo tu psal, ze prej se nakladatelstvi rozhodlo to do cestiny neprekladat, tak asi napis nakladatelstvi =D Ale vzdyt v te slovenstine to neni nejhorsi.

Iryss
18.02.2014 5 z 5

Prosím vás. Neví někdo ,kam bych mohla napsat, aby přeložili tuto sérii knih i do češtiny?

jana89
18.11.2013 5 z 5

Kniha od autorky mne opět nadchla... kniha má svůj děj, neočekávané zvraty i milostnou zápletku... prostě vše co má kvalitní kniha mít...
Co se týče milostného trojúhelníku mezi hlavními hrdiny, tak jsem na jednu stranu ráda za Jema, ale zase zklamaná za Willa (no Ti mají snad problémy s láskou v krvi)... jsem teď ale nějak zmatená, komu z nich fandit, ze začátku jsem si říkala, že Will je idiot, ale teď bych Jemovi i Willovi přála šťastný konec :-)
Už se těším, až si přečtu pokračování :-)

pink_ivy
13.08.2013 4 z 5

“It was books that made me feel that perhaps I was not completely alone. They could be honest with me, and I with them.” Možná jsem si jen zvykla na postavy, ale tahle knížka se mi líbila víc než první. Ten Londýn v roce 1878 má přece jen něco do sebe. Ovšem tahle autorka opravdu ví jak mě mučit co se týče vztahů mezi postavami.

ala.mihalikova
09.05.2013 5 z 5

Tohle byl krasny pribeh. Plny prekvapeni, zrady, dobrodruzstvi a tolik zvratu. Moc se mi libil. A jsem rada za Jema, ze to takhle dopadlo. Tesim se na dalsi dil.

Claire
09.04.2013 5 z 5

Tuhle autorku jsem si strašně oblíbila a i to co mi dříve vadilo. Její zapeklité vztahy mezi osobami mě prostě baví a přivádějí k šílenství! Myslím, že to bude jedna z mála knih, které si přečtu znovu :)