Mechanický princ ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

V magickém viktoriánském Londýně našla Tessa Greyová útočiště u Lovců stínů, její bezpečí má ale krátké trvání. S pomocí přitažlivého samotáře Willa a oddaného Jema totiž zjišťuje, že Magistrova válka proti Lovcům stínů má velmi osobní důvod. Viní je z dávné tragédie, která mu zničila život. Jestliže chtějí odhalit tajemství minulosti, musí se vypravit do mlžného Yorkshiru, špinavých londýnských uliček i na ples plný nepřátel, kde se Tessa dozví děsivou pravdu o svém původu. Ukáže se také, že někdo ze samého středu Společenství je zrádce…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395970/mechanicky-princ-l0e-395970.jpg 4.6990
Série:

Pekelné stroje 2.


Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: (ekniha), Yoli
Originální název:

Clockwork prince, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (122)

Kniha Mechanický princ

denisa8946
12. června

Druhý díl se mi líbil mnohem víc než první. Zvykla jsem si na nové postavy a byly mi čím dál víc sympatičtější. Příběh nabral větší spád a byl víc emotivní.
Musím přiznat, že se mi tato série začíná dostávat pod kůži a nemůžu se dočkat, jak celý příběh dopadne. Lovci stínů jsou srdcovka - ať v minulosti nebo současnosti.

masavole
20. května

(+ SPOILER) Druhý díl se mi moc líbil, odhaluje nám převážné Willovu minulost (kdo je Cecily, v čem spočívá jeho prokletí). S Willovými problémy mu pomáhá převážně Magnus a jí si tohle duo strašně moc oblíbila. Celý první díl a začátek druhého jsem fandila Willovy, ale čím více kniha postupovala, tím více jsem chtěla, aby Tessa skončila s Jemem. V tomto díle uvnitř Institutu odhalujeme dalšího zrádce, a to se Společenství opravdu nelíbí, naštěstí všechno dobře dopadne a Institut zůstává v rukou našich hrdinů. V tomto díle se také vice objevují Gideon a Gabriel, kteří začínají trénovat Sophii s Tessou. Jsem ráda, jak tento díl skončil a jdu rovnou na další.


kate9326
04. února

Trochu slabší než Nástroje smrti, ale originální jsou nepochybě "techno-démonické" vynálezy a zápletka je poměrně čtivá, ale trochu to připomíná Twilight...asi je jasné, jak skončí...

marie2577
28.09.2020

Pěkný příběh a i zápletka .

Marbla2004
30.07.2020

Prostě druhý díl trilogie... Nic moc se nedělo, ale líbila se mi romantická linka a samozřejmě svět (ten je fakt promyšlený a mega sympatický). Kniha se četla rychle.

Jája92
17.07.2020

Druhý díl, který jsem přečetla za pár večerů, protože jsem se nemohla odtrhnout od napínavého příběhu. Čekalo mě pár překvapivých zvratů, ale i pár situací, které se víceméně daly odhalit. Občas mi, ale Tess přišla až příliš nerozhodná a milostná linka mezi ní, Willem a Jemem místy připomínala telenovelu, za to ubírám na hodnocení. Přesto si však rozhodně přečtu Mechanickou princeznu, protože se těším, jak to nakonec celé dopadne.

Lea_41
26.06.2020

No ty kráso.. To je hustý. Nikdy by mě nenapadlo že Tessa je... No nebudu spoilerovat. Opravdu bych neodhadla že to tak je. Božíííííí....

Agrim
22.06.2020

Super čtení na pohodu před spaním

1