Padesát odstínů svobody

Padesát odstínů svobody https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153240/mid_fifty-shades-padesat-odstinu-svobod-OA5-153240.jpg 3 4094 536

Ana od počátku věděla, že milovat Greye nebude snadné a společný život přinese problémy, které ani jeden z nich nepředvídal. Any se musí naučit sdílet Greyův opulentní životní styl, aniž by přitom obětovala svoji bezúhonnost a nezávislost. Grey naopak musí překonat svoji posedlost Anu ovládat a zaplašit noční můry, které ho stále sužují. Když jsou konečně spolu, spojuje je láska, vášeň, důvěrnost a leží před nimi svět nekonečných možností.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

Fifty Shades Freed , 2012

NatalieHaltuf
02.01.2014 2 z 5

Pro mě nejhorší díl celé série. Autorka kompletně zničila atmosféru knihy.....to těhotenství a ty děti jí rozhodně neodpustím!! nechtěla jsem happy end!

DendaRA
02.01.2014 5 z 5

Ze všech tří dílů, se mi tento líbil nejvíc.
I přes negativní ohlasy k téhle knižní sérii musím přiznat, že se četla skvěle a během týdne jsem ji měla přečtenou celou.

Nefer
01.01.2014 5 z 5

super čtení :)

ŠárkaD.
31.12.2013 4 z 5

Pro mne byl tento poslední díl nejlepší.

sarahbetrmen
30.12.2013 5 z 5

budu se jen opakovat, jako odlehčující čtení je to prostě super a já jsem spokojená

Aaloha
27.12.2013 4 z 5

Třetí díl byl o hodně lepší než ten druhý, napínavý i dojemný.

Roman78
18.12.2013 1 z 5

Nic moc, tohle jen prostě čtení jen pro určitou skupinu žen... Mě teda mnohem víc bavila Trojka, ta se odehrává v Praze a její hrdinové jsou reální, akční... má to spád, žádné okecávání jako tady...

hardrock
12.12.2013

Myslim, ze posolstvo tejto knihy je jasne: Robime pre svojho partnera, svoju lasku vsetko, co je v nasich moznostiach, aby sme ho urobili stastnym?

Teresisa
11.12.2013 odpad!

Vážně jsem se snažila. Ale dočíst to je nad mé síly. Stále stejné fráze, které mě nutí protáčet oči. A protože je jich opravdu hodně, mám pořád oči navrch hlavy a nemůžu se dívat do knížky. Definitivně jsem knihu pohřbila, když mi kamarádka prozradila, že vše skončí happy endem s barevnými duhami a bílými jednorožci...

Annette
10.12.2013 1 z 5

Neříkám, že se to nedalo. Když se nad tím zamyslím, asi mě to bavilo víc než druhá polovina předchozího dílu, při které jsem někdy měla opravdu chuť toho nechat a nikdy se k tomu nevrátit. Nakonec jsem se ale překonala a přetrpěla i třetí díl. Ten už je o něco čtivější, dokonce ani Anastasiina vnitřní bohyně už nedělá přemety na lenošce tak často a její podvědomí si víceméně odpustilo i kritické pohledy zpod půlměsícových brýlí. Asi to dočte každý, už jenom proto aby věděl jak to dopadne (ne že by to nebylo jisté hned od první kapitoly prvního dílu, ale...), ale kdyby ten příběh autorka trochu víc propracovala a promyslela (pokud je takové mozkové činnosti schopná =D) a třeba začala chodit na nějaké kurzy psaní, tak by to nemuselo být tak špatné.
Chtěla jsem si to přečíst a přečetla jsem si to, ale není to nic, k čemu bych se někdy chtěla vrátit.

mkarajda
04.12.2013 3 z 5

Tento díl byl zhruba od půlky lepší, než předchozí dva, ale čekat 1500 stran na nějaký děj, no nevím. Nerada nedočítám knihy, proto jsem celou trilogii přelouskala, ale nadšená z ní rozhodně nejsem.

mariposka
04.12.2013 1 z 5

Miluji tě Ano! Miluji tě Christiane! NUDA! Absolutně o ničem, jen natahovaný druhý díl. Chabá a úplně nedotažená napínavá zápletka. Jinak pořád dokola to samé. Co mě v první díle fakt bavilo, teď už jsem mnohdy přeskakovala. První díl super, něco nového, četla jsem jedním dechem, druhý se mi pořád ještě líbil, ale tohle? Zbytečná ztráta času.

tinaaaZ
03.12.2013 5 z 5

Pro mě skvělá knížka. Četla se stejně dobře jako předchozí díly. Konec skvělý, ale dalo se to čekat. Po přečtení toho posledního dílu jsem měla chuť přečíst si všechny díly znova.

matas888
30.11.2013 3 z 5

Z počátku jsem si říkala, proč to vlastně čtu... Nakonec příběh nějaký vývoj dostal, ale konec byl dost čekaný... Ve své podstatě, kdyby třetí díl nebyl, nic až tak zásadního by se nestalo...

Ernesta
28.11.2013 5 z 5

Prvni dva dily byly super, ty jsem precetla jednim dechem, posledni? zacal byt napinavy az kolem 300 stranky.

Janca91
25.11.2013 3 z 5

Myslím si, že děj tohoto posledního dílu autorka prodloužila více než bylo nutné. Prakticky se opakovalo pořád to samé dokola ...

TinaBookBlog
24.11.2013 5 z 5

Skvělý konec trilogie!

Kirtans
13.11.2013 1 z 5

První díl - jedna hvězda, druhý díl dvě hvězdy, třetí díl - dvě hvězdy... Začátek mohl být plus mínus o 200 stran kratší, ale byl to nejzajímavější díl, dělo se také něco jiného než jen orgasmy na povel a dokazování si vzájemného citu... Nikdy jsem však nečetla o natvrdlejší, naivnější a rozcapenější ženštině..

Sidonie.j
03.11.2013

Třetí díl byl určitě nejlepší, začátek nebyl úplně zajímavý, ale nakonec se děj začal docela rozvíjet. Dokončení prologem, si myslím, určitě stačilo. Těch pár stránek, co následovali po prologu, kdy se autorka vrátila k prvnímu dílu z pohledu Christiena, to už tam bylo dost zbytečný.

vladuš
03.11.2013 5 z 5

Ani třetí díl nezklamal, velice čtivá kniha s krásným koncem,doporučuji přečíst.

sex sexuální úchylky láska erotika bohatství USA (Spojené státy americké) BDSM Padesát odstínů

E. L. James (p)
anglická, 1963
2012  60%Padesát odstínů šedi
2013  68%Padesát odstínů temnoty
2013  67%Padesát odstínů svobody
2016  69%Grey
2019  70%Mister

Kniha Padesát odstínů svobody je v

Přečtených8 019x
Knihotéce1 328x