Skóre

Skóre https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324263/bmid_skore-mYP-324263.jpg 5 1491 1491

Off-Campus série

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Score , 2016

Makulka1992
15.03.2017 5 z 5

No paaaaniiii.... Tak tenhle dil že by u mě zatím vedl? Chechtala jsem se tak až mi stříkali slzy,pak mi i tekly slzy... Byla jsem s knizky hotova a kdyz jsem s ni sla na zachod,vynest odpadky a vecer do vany tak jsem se porad usmivala :D Deana jsem si maximalne zamilovala... A jsem zvedava na Trucka.... Knihu doporucuju. Jinak scena ve vane byla zabijak :D :D :D a pak jak mu volal Garret ze pro nej ma darek tak to uz jsem umirala :D :D

ptavichripkaa
06.03.2017 5 z 5

Tak i tahle kniha byla boží. A scénka v koupelně neměla chybu :D

lilwejnka
03.03.2017 5 z 5

BACHA SPOILER !!!!!!
Nejlepší díl......úplně jsem slzela u scénky kdy Logan přistihne Deana ve vaně s Winstonem :DDDD Miluju tuhle sérii.

Kešu1981
03.03.2017 4 z 5

Příběh se četl rychle a pobavil mě...ponaučení: nejíst rajčatovou polévku při sledování hororu, a když už, tak zamknout byt :o)

zuzikis
03.03.2017 5 z 5

Zase skvělé čtení. Dean hodně překvapil. V prvních dvou dílech se jevil jako namachrovaný týpek a byla jsem překvapená, že v sobě skrýval mnohem více. S Deanem byla opravdu velká legrace. Humor nechyběl.

Téra
03.03.2017 4 z 5

Po druhém nemastném neslaném díle, je toto opravdu navrácení se ke kvalitě prvního dílu. Bylo to vtipné, svižné čtení. Doufám, že u dalšího dílu se taky tak pobavím.

avalonek
26.02.2017 5 z 5

Nééééé....Já už jsem to zase dočetla..Proč to není delší.Bylo to perfektní čtení.Jednička super,dvojka slabší,ale tohle prostě paráda..Humor,sex,láska parádní postavy a výborný uvěřitelný děj..Nemohla jsem se tý knihy nabažit,a proto jsem ji tak rychle slupla..Tak už se těším na další díl..Zase někdy Allie a Deane..

alice18
26.02.2017 5 z 5

Třetí díl absolutně nezklamal! Postava Deana a její vývoj během příběhu se mi moc líbil. Nechyběla ani zajímavá a napínavá zápletka. Vypjaté situace a spousta romantiky knihu parádně okořenily!

janesy
23.02.2017 5 z 5

Tak tuhle sérii jsem si od vydání 1. dílu "šetřila", že si přečtu celou sérii najednou, až vyjdou všechny díly (neskutečně mne vytáčí, jak naše vydavatelství nás napíná u každé série a jednotlivé díly se vydávají až někdy s půlročním rozestupem). No nakonec jsem nevydržela a musím říci, že to "byla jízda", perfektně jsem se se sexy hokejisty a jejich dívkami bavila od začátku až do konce. Teď budu netrpělivě čekat na poslední díl s Tuckerem a veřím, že si čtení užiju stejně, jako v předchozích dílech.

Market = )
20.02.2017 5 z 5

OK. Vím, že v reálu asi těžko najdeme tři kluky, který budou tak strašně super a fešáci, navíc budou hrát hokej, všichni budou chytrý, kamarádi a najednou vlastně všichni zjistí, že jediný, co chtějí, je vážný vztah a dají se dohromady se slečnama, který už jsou kamarádky nebo se zázrakem kamarádkama stanou a nakonec budou tvořit takovou šťastnou skupinu, která se společně setkává doma a navzájem se mají všichni rádi a je s nima legrace. Ale je mi to úplně jedno, protože přesně to mě na tom strašně baví a kdyby měly knížky 2.000 stránek, byla bych naprosto spokojená. Kdyby "konečný zvrat" nebyl tak smutný, byla bych za něj zatím nejradši, je mnohem víc reálný, než například násilný a vyděračský otec. Ach jo :-(. Ale jinak to bylo vážně boží. A teď si jdu číst Jsou světla, která nevidíme, abych neměla pocit, že čtu jen literaturu pro mladé dámy :-).

Eevina
18.02.2017 4 z 5

Jak já se na ní těšila! Bohužel se dostavila malinké zklamání, neboť to bylo tak trochu bez děje. Oki bylo to super, knížka je vtipná a dokonce jsem se u jedné scény zasmála tak, až mi tekly slzy. Ale prostě to taková bomba nebyla. U mě stále vede první díl, druhý byl slabší, ale pořád lepší než trojka. Bohužel.

Coucouha
18.02.2017 5 z 5

Úžasná série! Opět jsem byla nadšená - hlavně závěrem knihy.
Kniha mně celkově bavila, měla zajímavý děj, dobře se četla, byla vtipná, s překvapivým dějem...prostě všechno, co by měla takováto oddechovka mít. Rozhodně doporučuji spíše ženám, i když se jedná o zápletku s hokejovou tématikou.

vlcice326
15.02.2017 5 z 5

Boží oddechová knížka. Vždy jsem se těšila, až přijdu z práce a mohla se do knížky začíst (bohužel mi to vydrželo dva dny, protože jsem jí četla dva dny). Byly tam i velmi vtipné chvíle, kdy jsem se opravdu v jednu z nich rozbrečela smíchy (SPOILER! Například když Logan nachytá Deana omylem s Allieiným vibrátorem). I ty komentáře Deana z hokejového prostředí byly super. Rozhodně jsem se při čtení nenudila. Ani moc popisování sexu nebylo - tak akorát ;)
Těšila jsem se a knížka (ani autorka) nezklamala.
Fakt parádní :)

kik68
14.02.2017 5 z 5

Hned jak jsem stáhla tuhle knihu do čtečky tak jsem jí začala číst. Bylo mi úplně jedno, že mám rozečteného něco jiného.
Nemohla jsem se dočkat a teď je mi hrozně líto, že tihle dva nemají ještě aspoň o 200 stránek víc. Je to báječný příběh. Vůbec nedoporučuji číst tuhle knihu na veřejnosti.
Dean je prostě boží. A malej Dean taky :-).
Scéna z koupelny mě rozesmála jako už dlouho nic. Naposledy jsem se takhle nařechtala snad v létě :-).

Samira
14.02.2017 5 z 5

Miluji tuhle úžasnou sérii, přesto že byl druhý díl trošku slabší a ani třetí na ten první výjimečný nedosáhl, stejně se pohybuje ve výšinách žánru.
Rozhodně není vhodné číst ho na veřejných místech a to hned z několika důvodů. Je totiž třeskutě vtipný, nemístný v tom nejlepším slova smyslu, sexy a také pořádně peprný. Nic pro nedělní školu. Sexuální scény, kterých je tentokrát trošku více, jiskří, překvapují a také fungují. Stejně jako skvělá ústřední dvojice.

Přebal se ke knize v tomto případě opravdu hodí, protože Deanovo tělo je prakticky jednou z postav ;). Ale nebojte, kniha si zase na nic nehraje, takže milejší postavu si nemůžete přát.
Konec byl zbytečně pohádkový, ale všechno této skvělé oddechovce odpustíte a v závěru se těšíte na Tuckera, jehož příběh nás brzy čeká. Jen doufám, že jeho polovička překvapí, zatím z ní mám spíš husí kůži.

Výborné, doporučuji!

Kiwicatko
14.02.2017 5 z 5

Fakt zeru tuhle serii :-D jen co sem si knizku nahrala do ctecky, tak sem se do ni pustila a skoncila ve tri rano s tim,ze opravdu musim jit spat a ze poslednich 70 stran muzu docist dalsi den a nezabije me to.....no nezabilo me to, ale ze by to byla buhvi jak klidna noc se rict neda, takze sem se do toho hned po probuzeni vrhla,abych zjistila,jak to s timhle milackem dopadne ;-)
S klidnym srdcem muzu rict, ze tahle serie ze me dela couru :-D Garrett, Logan, Dean....bozsky kluci, co vzdycky neco po..rou, ale jsou tak skveli, ze se z toho zvladnou vylizat :-D a presne takhle to ma v tehle knizkach byt a ja dekuju, ze to tak je :-)

Kristyna.20
12.02.2017 5 z 5

Po nudném druhém díle moc fajn čtení. Já věděla, že mě Dean a Allie nezklamou. Oba hlavní hrdinové sympaťáci, kteří srší humorem a tudíž kniha není ochuzena o spoustu vtipných hlášek a situací. Jsem zvědavá na Tuckera, tak nějak nevím, co od něho čekat. Akorát víme, že v kuchyni se umí sakra dobře otáčet... :)

Hanule9
12.02.2017 3 z 5

Ale jo no, lepší než druhý díl, ale stačila by polovina stránek. Rozhodně mi tady chyběl příběh a i děj (ve srovnání s prvním dílem, kde se opravdu něco řešilo a příběh tam byl). V podstatě se v knize skoro nic neděje, akorát asi tak na posledních 50-ti stránkách se snažila spisovatelka "vmáčknout" nějaké menší drama. No aspoň hlavní hrdinové byli celkem sympatičtí.

Paja1709
11.02.2017 5 z 5

Tak musim rict,ze autorka opet nezklamala .Dean a jeho hlasky ,to me bavilo .Uz se tesim na 4 dil.Za me urcite 5 hvezdicek .

EvaSupovic
11.02.2017 5 z 5

Dean byl naprosto skvělý a miláček :-D