Skóre

Skóre https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324263/bmid_skore-mYP-324263.jpg 5 1489 244

Off-Campus série

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Score , 2016

xindl007
15.02.2018 4 z 5

Ani trojka nezklamala. Většina knih to má tak, že čím více dílů, tím horší kvalita, ale u této série to rozhodně neplatí. Bavila jsem se, místy se smála na celé kolo, protože o vtipné momenty rozhodně není nouze. A samozřejmě jedna velka romantika.

dee95
13.02.2018 5 z 5

Kdyby šlo dát víc než pět hvězdiček tak tahle kniha má za mě celá souhvězdí. Nejlepší díl série. Dean je absolutní bůh a celý příběh je jedna velká naivní romantika. Ano prosím! :)

LivN
27.01.2018 5 z 5

Musím říct, že mě kniha fakt zaujala. Zatím jsem teda nečetla jiné díly ale už je mám všechny koupene takže se chystám na první díl. Dean je fakt borec! Divila jsem se , že kniha neskončila hned jak se svěřili přátelům , že spolu chodí a čekala jsem na další zápletku a taky jsem se dočkala. Bylo to fakt super dlouho jsem nečetla tak výbornou knihu a že jsem jich už přečetla. Určitě doporučuji!!

Onceuponthetime
23.01.2018 5 z 5

Začnu otázkou. Kdo si po tomhle díle nezamiloval Deana? Počítám že nás bylo minimum. Ten kluk je naprosto k sežrání.
Líbilo se mi, že je hlavní hrdinka herečka, protože to mi připomíná mě samotnou :-D a tak jsem se do ní dokázala vžít mnohem lépe než do Hanny, protože zpívat umím asi tak jako můj křeček (pro ty méně chápavé: vůbec).
Počítám, že tuhle knihu budu číst pořád dokola, dokola a dokola!

bafuskyBaf
31.12.2017 5 z 5

Zatím nejlepší díl...:-) Vtipná, čtivá kniha. Můžu jen doporučit. Už se třesu na další díl..:-)

Audrina
26.12.2017 4 z 5

Stejně jako u předchozích dílů se jedná o nenáročnou oddechovku, kterou jsem zvládla za dva dny. Možná mi pouze v tomto díle přišlo až moc sexu.

Vercutka
12.12.2017 5 z 5

Vtipné lehké porno v knize :) bavilo mě to.

MaťaZ.
22.11.2017 5 z 5

Parádní čtení, za chvilku nebylo co číst. Po druhém dílu, který mě tolik neoslovil, zak jsem se trochu bála, ale zbytecně. Hodně povedený příběh.

aneta147
19.11.2017

Zatraceně miluju ten konec!
Knížka se strašně povedla , to navázáni na dalši díl byla bomba.
Celkové musím říct ze to byla jedna z jejlepsich knih co se četla

Nikyna8
17.11.2017 5 z 5

Další krásné počteníčko,knihy od této spisovatelky jsou všechny skvělé.

Renate
14.11.2017 5 z 5

Super knížka, příběh Deana a Allie se mi moc líbil. Autorka má můj velký obdiv, tento příběh se mi opět líbil. Dokonce se už těším až si přečtu poslední díl.

Mišule_11
12.11.2017 5 z 5

Přesně tohle jsem potřebovala! :) Knihu, která mě pobaví, ale zároveň i napne, jak to vlastně mezi nimi nakonec dopadne..
Odpočinková kniha plná lásky, emocí, zážitků, smíchu a také sexu jako celá tahle série! :D :)

IvankaM
02.11.2017 5 z 5

Tohle byl snad nejlepší díl celé série. Strašně mě to bavilo (stejně jako předchozí díly), ale tenhle mě strašně emocionálně vyčerpal.
Byla tam kapitola, kdy jsem se první asi tři stránky třískala smíchy.
Pak tam byla část, kdy jsem jenom brečela a brečela.
A ten konec? Naprosto skvělé! Těším se na další díl.

Zlá-Ňufie
13.10.2017 5 z 5

Přečteno opět jedním dechem a musím říct, že tento díl se mi asi líbí nejvíce.. Nic mu neschází a i když tam jsou i temné chvilky, dil je snad ještě vtipnější předchozí! Miluju část se stmíváním :D ❤️

Meridea
20.09.2017 5 z 5

Tak pro mě je tento díl BEST!!! Je zábavný, dojemný, vzrušující, prostě pecka!

Etule
15.09.2017 5 z 5

Ach můj bože! :D Dostat uprostřed noci totální záchvat smíchu, který nelze zastavit je fakt dost na houby. Ještě, že moje spolubydlící zaspí i atomovou bombu. Číst to někde na veřejnosti, tak se asi právě pohupuju dopředu a dozadu ve svěrací kazajce v hezky vypolstrovaný cele. (Scéna s Winstonem a Loganem v koupelně mě totálně zničila). :D
Tohle bylo neuvěřitelný. Nasmála jsem se u toho ještě víc, než u předchozího dílu a to jsem tedy rozhodně nečekala. Deana mám ráda a i Allie jsem si oblíbila z předchozích dílů, takže jsem byla ráda, že se dají zrovna oni dva dohromady.
Jejich cesta sice nebyla dlážděná růžemi, ale nakonec to zvládli. Líbil se mi vývoj Deana. :)
Jediné co mě trošku mrzí je, že v tomhle díle dost postoupil do pozadí Tucker. :( Mám toho kluka fakt ráda, ačkoliv se z nich "projevoval" tak nějak nejméně. Nicméně tady se skoro úplně ztratil, což mě trošku mrzelo. Nicméně teď mě čeká jeho příběh, takže si ho užiju vrchovatě. :)

Lucy045
01.08.2017 5 z 5

Jednoznačne najzábavnejšia kniha z celej série :)

veronika1111
26.07.2017 5 z 5

Opravdu moc dobrý, libilo se mi jak se to rozjelo už úplně na začátku musela jsem neustále číst až do konce jak už to u těch výborně napsaných knih bývá, ale stejně si myslím že spisovatelka se prostě nejvíc vyřádila na tom prvním dílu Návrh.

Bet
21.07.2017 4 z 5

Pro mě zatím nejlepší ze serie :-) je to vtipný a velmi pohotové čtení.

helena19
05.07.2017 5 z 5

Nepřekonatelná...nejlepší z celé série. Tolik hlodů, tolik vtipných scén, tolik překvapení, lásky, slz a porozumění. Jednoznačně jsem se do tohoto dílu zamilovala.

Spoiler: Nemůžu ze scény: Dean + Winston (ve vaně), Allie za dveřmi, Logan ve dveřích.