Skóre

Skóre https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324263/bmid_skore-mYP-324263.jpg 5 1491 1491

Off-Campus série

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Score , 2016

jani.ruzicko
04.07.2017 5 z 5

vtipné... čtivé... dojemné.. super :)))

Minoka
29.06.2017 4 z 5

Nepamatuju si, kdy jsem u knížky chytla takový záchvat smíchu, až mi slzely oči a musela jsem si dát přestávku od čtení. Koupelnová scéna - the best :)

Anne123
20.06.2017 5 z 5

Neuvěřitelně napsaná knížka! Budete u ní brečet, řvát smíchy i z ní budete otrávení ;)

ardeas
05.06.2017 4 z 5

No páni! :DDD Pri tej kúpeľňovej scéne som myslela, že si vyrehocem dušu z tela. Stále u mňa vedie prvá kniha ako top, ale táto je zatiaľ najzábavnejšia. :)

Justme3
31.05.2017 5 z 5

Miluju Deana, tu jeho nevymáchanou pusu a nadmutý ego :D

ElenRiannon
29.05.2017 4 z 5

Moc pěkně se to četlo :)

janno69
24.05.2017 5 z 5

Parádní díl, u kterého jsem se občas smála i nahlas :-)

smaille
23.05.2017 5 z 5

Oproti předchozímu dílu skvělé, vtipnější, akčnější. Bavila jsem se od začátku do konce.

michaela8804
06.05.2017 5 z 5

Jedním slovem pecka! Tahle autorka to prostě umí. Líbí se mi její styl psaní, témata, o kterých píše, postavy, prostřední, i styl humoru, vážně úplně všechno. Allie je super holka, chytrá, krásná, sebevědomá a Dean k ní naprosto pasuje. Překvapilo mě, že tento příběh ho líčí jinak, než se ve skutečnosti zdál být v předchozích dvou dílech. Není to takový namyšlený a bezduchý seladon, jak se na první pohled jeví. Opět jsem se neskutečně bavila, smála se vtipným scénám a prupovídkám a nemohla jsem se od toho odtrhnout. Náprava zaručená! Navíc Deanova sestra Summer je neskutečný živel a dodala tomu grády.

kacaaba
04.05.2017 3 z 5

Příběh se mi líbil, zase jsem se nasmála, pohodové čtení, jen tam na mě bylo zbytečně moc sexu. Bylo to pořád dokola. Ze série se mi asi líbil nejmíň.

alzbeta4340
02.05.2017 5 z 5

Oddechové, vtipné čtení ke chvílím, kdy potřebujete vyčistit hlavu a zapomenout na potíže všedního dne. Skóre, stejně jako i další díly série, cílí spíše na mladší čtenářky. Já už starosti hrdinů beru s větším nadhledem, přesto mě čtení hodně bavilo. Doporučuji.

salča
01.05.2017 5 z 5

Páni,prostě super.Dean byl skvělý.Kniha je čtivá a dost jsem se pobavila.V kapitole,kdy je Dean ve vaně jsem měla totální záchvat smíchu.Musím souhlasit,že 1.a 3.díl se autorce fakt povedl.

janasim
22.04.2017 5 z 5

Tedy tak to byl nářez! Já snad začnu milovat hokejisty :-) Vážnê bomba! A jak je vidět, nebezpeční kluci jako Dean prostě frčí :-D

AnetV
09.04.2017 4 z 5

Mám ráda tuhle sérii , četlo se mi to líp než dvojka.

Katka313
09.04.2017 5 z 5

Jak moc jsem se na tenhle pribeh tesila tak se mi jeste nescetnekrat vice libil a bavil. Pridavam se k vetsine prvni a treti proste nej i k winstonovi, pani takhle jsem se uz nezasmala hodne dlouho a kdyz jsem chtela ty uryvky precist nahlas, protoze to se opravdu neslo s nikym nepodelit, nemohla jsem to pres smich udelat. Libi me styl psani autorky a vzdy tam hodi nejakou perlu, ktere se clovek fakt zasmeje.
Na druhou stranu, chapu ze to musela trosku zdramatizovat, ale az tak. To jsem vazne necekala.
A na pribeh Tucka se Sabrinou ani nevim jestli se tesim. Ze vsech kluku se tam objevuje nejmin a nedokazala jsem si na neho udelat nejaky nazor nebo obrazek, ale urcite bych si tu knihu chtela precist. Uz je kvuli Deanovi, ktery z te situace nebude odvazany a urcite bude vyvadet.
Knihu taky doporucuji, je odpocinkova a kdo neni narocny tak se mu bude libit a zvedne mu i naladu.

trynitrix
06.04.2017 4 z 5

Jako u těch dvou předchozích : Suprová rychlečtivá jednohubka, to mam ráda :-)
SPOILER KE 4 DÍLU:
Už jsem těším na Tuckra a zbouchnutou Sabrinu :-D

Jacinda
02.04.2017 4 z 5

Dean je skvělý. Rozhodně mi z kluků přirostl k srdci nejvíc, ovšem tady narážím na malý problém: Postavy jsou ploché a hodně podobné. Z holek mi také Allie vyhovovala nejvíc, na Hannu už začínám být skoro alergická. Logan a Grace zmizeli v zapomnění stejně jako nepovedený druhý díl. Knize se nedá upřít čtivost a vtipnost. Na můj vkus je sex ale trochu overkill. Občas jsem i zapochybovala, zda jsou některé věci fyzicky možné. Mám pocit, jako by byla série díl od dílu přehnanější a stávala se větším pornem. Jsem zvědavá na čtyřku, chovám naději, že bude příběh o něco pestřejší a míň klišoidní.

Ditules
01.04.2017 4 z 5

Scénka s Winstonem nejlepší. :D

Nessa
30.03.2017 5 z 5

Skvěle napsané. Na 100% si kniha zaslouží podělit se o první místo s Návrhem, od kterého jsem se taky nemohla odtrhnout. Takže za mě určitě doporučuji. A víc neprozradím. :D Protože pak by to už nebyl ten opravdový požitek z příběhu. :)

Celkem mě konec překvapil co se týče Tuckera. Autorka opravdu ví, jak nalákat na další díl. :) Moc se těším.

paprika75
18.03.2017 5 z 5

Tak ... Přečteno opět na jeden zátah. Bavilo mně to od začátku do konce, podobně jako 1.dil. Dvojka byla předvídatelná a trochu přeslazená. Dean je přesně ten typ grázla, kterého by holka chtěla poznat, zachránit, trochu předělat a milovat. Je to strašné klišé, ale funguje to. Fakt. 5*