Odkaz

Odkaz https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496435/bmid_odkaz-y3A-496435.png 4 413 78

Off-Campus série

< 5. díl

Čtyři příběhy. Čtyři páry. Tři roky života po promoci… Jedna neplánovaná svatba. Jedna žádost o ruku. Jedna plánovaná svatba. A jedno nečekané těhotenství. Život po vysoké není pro Garetta a Hannu, Logana a Grace, Deana a Allie a Tuckera se Sabrinou takový, jak si ho představovali. Mají sice jeden druhého, zároveň však čelí životním problémům, na které je čtyři roky studia na Briarově univerzitě nepřipravily. Jak se ukázalo, najít lásku je pro tyto čtyři páry ta snazší část. Dospět je mnohem těžší…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Legacy , 2021

Knihy_nad_zlato
31.12.2022 4 z 5

Ráda jsem se vrátila ke své oblíbené sérii. Ráda jsem si přečetla, jak se všichni mají pár let po ukončení studia. A jo, ty příběhy mě bavily (nebo teda většina, ten o Tuckovi a Sabrině zrovna moc ne), ale nemělo to tak nějak nic víc. Prostě mi tam něco chybělo, což se o původních čtyřech dílech říct nedá.

Kešu1981
29.12.2022 4 z 5

Dyž sou ty svátky vánoční, tak proč nezavzpomínat, což?...
Dohoda (Logan a Grace) - 5 hvězd za vtipný příběh..."Takže domluveno? Přeživší sní mrtvého? V krabičce poslední záchrany je zavírací nůž. Jo, a myslím, že nejlepší bude začít zadkem. Je na něm nejvíc masa."
Žádost o ruku (Dean a Allie) - 3,5 hvězdy
Líbánky (Tucker a Sabrina) - 4 hvězdy
Odkaz (Garrett a Hanna) - 3,5 hvězdy

TerryDee
24.12.2022 5 z 5

Tohle bylo něco tak hezkého. Díky této knize člověk zavzpomíná na předchozí díly a na hrdiny v nich.

Nemůžu říct, který příběh se mi líbil více. Každý má něco do sebe. Já jsem ráda, že jsem se mohla zase vrátit mezi tuhle partu lidi, protože jsem si je opravdu oblíbila.

Pokud jste četli série Off-Campus a Briar, tak tohle nemůžete vynechat. Je to krásné a milé ohlédnutí za našimi hrdiny. ️

MAU256
16.12.2022 5 z 5

Musím dát za pravdu všem, že tato série prostě nemá chybu. Ráda jsem se zase na chvíli zasnila se všemi příběhy této knihy. Musela jsem se bavit při přeposílání Alexandra, nechtěla bych být v roli příjemce :-). Všechny jsem si zamilovala, určitě se k této sérii někdy vrátím a všem doporučuji...

Nermal
15.12.2022 4 z 5

Milé opětovné setkání se všemi oblíbenými hrdiny série Off-Campus. Hned do toho vplujete jako za starých časů a samozřejmě se to dobře čte. Ale ruku na srdce, je to jen takové zamávání postavám, s nimiž se musíte chtě nechtě definitivně rozloučit. Vlastně tak úplně nemusíte - pokud je máte ve své knihovně...

ElikaS
15.12.2022 4 z 5

odkaz pro mě byla nejočekávanější knížka roku. Sérii Off Campus miluji a tak jsem se moc těšila na další setkání s hokejisty :)
Je pravda, že kvalit předchozích dílů tahle knížka nedosahuje, ale to asi ani nejde, protože se jedná pouze o povídky a v nich nejde zajít tak hluboko. Naštěstí chemie především mezi kluky zůstala a tak jsem se i u povídek skvěle bavila.
Logan - tahle povídka me trošku zklamala, protože jsem ji už četla v originále v jiné knížce a trochu mě mrzelo, že ji Elle jen zrecyklovala. Každopádně scéna s fanynkou v posteli byla boží :)
Dean - jednoznačně nejvtipnejsi povídka. Hned od začátku jsem se nahlas smála a v téhle povídce jsem nejvíc cítila původní knížky série.
Tucker - tady se mi líbila cesta letadlem, ale jinak to bylo až moc predvidatelny.
Garret - jednoznačně nejlepší povídka. Tady mě strašně mrzelo, že se jedná jen o povídku a příběh neměl víc prostoru. Protože závěrečný Garretuv čin by si zasloužil rozebrat mnohem více, včetně jeho dopadů.
Na závěr ještě musím zmínit Alexandra, který byl skvělý a děsivý
Každopádně knížku jsem si moc užila a doporučuji

lena.o.knihach
07.12.2022 4 z 5

Tohle bude spíš jedno hodně velké doporučení než recenze. Ale kdo četl, jistě mě chápe.

Že u nakladatelství Baronet letos vyšel dotisk série Off-Campus, byla jedna z nejlepších věcí, která se vůbec stala. Díky tomu jsem se k této romantické senzaci dostala a přidávám se ke všem nadšeným čtenářům, kteří ji milují.

Tahle série prostě nemá chybu. Je to přitom tak jednoduše napsané a postavy autorka dokázala vykreslit tak reálně, jako kdyby to byli vaši kamarádi a znali jste se spoustu let. A to ještě nemluvím o hokeji a romantických linkách v každém díle.

Nechtějte po mně, abych se rozhodovala, který z nich je nejlepší. Návrh má Garetta a Hannu, Omyl má Logana a Grace, Skóre má Deana a Allie, Plán má Tuckera a Sabrina a Odkaz má sice všechny čtyři páry, ale každý z nich tam je v hlavní roli jen chvíli a pak je tam Alexander, který bude strašit snad i mě.

Off-Campus je prostě boží a tuhle hokejovou pecku prostě chcete číst!

Lofda
06.12.2022 5 z 5

Jako opáčko jsem si znovu přečetla všechny předchozí díly série a pak jsem navázala tímto novým závěrečným. A opět jsem se bavila! A hodně!
Děkuji autorce, tyhle náhledy JakToByloDál prostě miluju. Dokonce se zde mihlo i pár postav z vedlejší série Briar U, ale přiznám se, že tam už jsem ty vazby z paměti lovila horko těžko. Možná si časem znovu přečtu i tuto sérii, tyhle příběhy prostě mají něco do sebe ;-)

Andrejka91
06.12.2022 4 z 5

Hezké zakončení série, bylo to milé a vtipné. Škoda, že jsem předchozí díly četla už před časem, tak jsem musela pátrat v paměti, kdo ke komu patří.

moma08
02.12.2022 5 z 5

Tohle bylo super, moc se mi to líbilo, bylo to čtivé a vtipné a chvilkami i malinko napínavé.
Prostě jsem si tenhle díl užila.
Jsem ráda, že jsem takhle knihy četla za sebou a nemusela jsem pátrat v paměti, co a jak bylo v jakém dílu.

Jaruš71
30.11.2022 5 z 5

Prostě jsem musela první čtyři knihy přečíst po druhé, abych navázala na závěrečný díl a vůbec nelituji !! Opět jsem se skvěle bavila a doporučuji.

havrmoni
30.11.2022 5 z 5

Tak jó, přiznávám, že toto mě vždycky zajímá po skončení jakékoliv série. Co bylo dál. Takže za mě úplná paráda. A při Tuckerově loučení se svobodou mi ukápla nejedna slza. Samozřejmě, že než jsem se pustila do tohoto dílu, přečetla jsem všechny hokejové série. No a tohle byla ta pověstná třešínka na dortu.

januska82
29.11.2022 4 z 5

Nooo... Zrejme budem jedna z mála, ale mňa teda táto kniha nijak extra neohúrila.... Na to, aké má skvelé recenzie, čakala som od nej viacej... Ale tak ako sa hovorí..... Sto ľudí, sto chutí....

hana1039
29.11.2022 5 z 5

Táák a je tu konec série, skvělé série, božské série, vynikající série, prostě top série... vtipné dialogy,Alexandr a Kassandra,tito dva se taky nemalou měrou podílí na příběhu :-)) ... až přijde čas,tak si ji ( sérii ) určitě zopáknu :-) !

Miška935
27.11.2022 5 z 5

Nadherna kniha dost me to bavilo. Škoda, ze uz to byl poslední díl. Neskutečne vtipné to bylo.

Zuzana215
25.11.2022 5 z 5

Tak moc nedočkavě jsem knížku chtěla a přesto jsem váhala. Bude to dobré čtení? Bude mi bavit, co provází hrdiny dál?
Bavilo a moc..
Pobavila mi scénka na svatbě (trenér Jensen a jeho přítelkyně).

georginaa
24.11.2022 5 z 5

Tak se přiznám, četla jsem celý podvečer až do dvou do rána, ne a ne to opustit, dokud nebylo dočteno. A co se mi zdálo? Pořád jsem viděla hokejisty na ledě jak střílejí góly, a fandící tribuna řve nad vítězstvím medvědů. Uf to byla noc a rada jak se toho zbavit je, buď nečíst tak dlouho a nebo začít číst něco jiného. Můžu říct, že celá série byla skvělá a víc dodávat není třeba, všem doporučuji.

Gabriela456
23.11.2022 5 z 5

Přečteno jedním dechem, za jeden večer. Po dočtení jsem dostala chuť si zase přečíst celou sérii od začátku a asi to i udělám. Bylo velmi příjemné se dozvědět, jak žijí hlavní postavy po pár letech.

Ketfl
21.11.2022 5 z 5

Jsem nadšená, že jsem mohla znovu nahlédnout do životů všech hrdinů ze série Off-Campus a podívat se, jak si žijí po pár letech od skončení jednotlivých dílů. Páry v příbězích řešily běžné problémy ve vztazích, autorka to vše ale pojala docela dost vtipnou formou. Upřímně, tu panenku bych teda dostat nechtěla. :-D Každý příběh měl něco do sebe a zakončení v podobě příběhu Wellsky a Garretta? To byla fakt taková třešnička na závěr. Moc se mi to líbilo. Skvělé. Až je mi smutno, že už je opravdu konec.

LenRan
21.11.2022 4 z 5

Moc ráda jsem se k této sérii vrátila a užila jsem si to. Tato kniha samozřejmě nemůže dosáhnout toho co jednotlivé díly, ale i tak je to fajn si to přečíst. Kupodivu nejméně mě bavila část s Hannou a Garettem, nějak jsem v tom Hannu nepoznávala, měla jsem ji za upřímnou a odvážnou, což tady moc nebyla.

láska svatba vztahy štěstí lední hokej život dospělost

Elle Kennedy
kanadská, 1982