Odkaz

Odkaz https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496435/bmid_odkaz-y3A-496435.png 4 413 78

Off-Campus série

< 5. díl

Čtyři příběhy. Čtyři páry. Tři roky života po promoci… Jedna neplánovaná svatba. Jedna žádost o ruku. Jedna plánovaná svatba. A jedno nečekané těhotenství. Život po vysoké není pro Garetta a Hannu, Logana a Grace, Deana a Allie a Tuckera se Sabrinou takový, jak si ho představovali. Mají sice jeden druhého, zároveň však čelí životním problémům, na které je čtyři roky studia na Briarově univerzitě nepřipravily. Jak se ukázalo, najít lásku je pro tyto čtyři páry ta snazší část. Dospět je mnohem těžší…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Legacy , 2021

princesse
26.04.2023 4 z 5

Povedená oddechovka. Na relax ideální. Nenáročné čtení a užila jsem si tento díl stejně jako předchozí. I u tohoto dílu je třeba brát ho s rezervou. Ale když víte do čeho se pouštíte, tak se zklamání nekoná. Série se povedla a skvělé čtení třeba na dovolenou.

Dasa1313
17.03.2023 4 z 5

Krásné spojení všech čtyř příběhů, myslím, že i dost otevřené a vhodné na pokračování.
Pátý díl už je "dospělejší", zaměstnání, vztahy, rodina, bydlení. Ne jen sex. Moc hezké zakončení. Jen je to všechno taková pohádka a idylka, ale chápu, že reálný život by se tak hezky a mile nečetl. Moc povedené. Celá série.

aquaver
01.03.2023 5 z 5

I když jsem měla od knížky celkem vysoká očekávání, tak jsem nadšená. Autorka patří k mým oblíbeným, získala si mě právěže sérii Off-Campus. Můj nejoblíbenější díl je asi hned ten první, proto jsem si hned po přečtení této knížky znovu přečetla Návrh a je vidět, že se autorka opravdu v psaní posunula. Tahle knížka byla taková třešnička na dortu. Jen možná maličko to mohlo být delší, protože ty stránky strašně rychle mizely. Určitě doporučuji :)

Knihom_olka_
27.02.2023 3 z 5

Tak upřímně od téhle knížky jsem toho čekala asi až moc.
Upřímně za mě byla docela průměrná. Byla jsem ráda, že jsem se dozvěděla, co bylo dál, ale nadšená jsem z toho nebyla. Za mě se toho v knize zase nic moc extra nestalo. Přesto mám k ní pozitivní postoj, ale bohužel na minulé díly to nemělo. Asi mi tady chyběla zápletka.
Takže za mě to bylo dobrý, ale na zadek jsem si z toho nesedla.

Terka18
27.02.2023 5 z 5

Skvělý záběr série. Bavila jsem se,zasnila jsem se. Úžasné.

astra3
24.02.2023 5 z 5

Pěkný závěr série. Dost povedené.

barcav
21.02.2023 5 z 5

Tohle byla kouzelná třešnička nakonec

Rapeh
19.02.2023 4 z 5

Uzavření příběhu. Kniha se mi líbila. Dají se najít pozitivní i negativní názory na knihu. Dle mého názoru je to kompromis pro čtenáře a fanoušky celé série. Odpočinkové a oddechové čtení.

Pedruska01
15.02.2023 5 z 5

(SPOILER) Dlouho poté, co jsem dočetla původní a rádoby uzavřenou sérii Off-Campus se mi do ruky dostal tenhle dodatek. Budu upřímná, těšila jsem se na to, protože se můžu vrátit k oblíbeným postavám a jejich životům, k tomu prostředí, ale na druhou stranu mi to přišlo zbytečné a říkala jsem si proč. Autorka tuto knihu rozdělila na 4 části, respektive každá část patřila jednomu páru a jejich malé ukázce života pár let po škole. Její styl, který mám tolik ráda si mě opět získal a díky tomu se to četlo hrozně rychle, samo a totálně mě to vpašovalo do té knihy. Jednotlivé příběhy byly velmi propojené, a to mnoha prvky. Líbilo se mi, když se tam vyskytly i postavy z navazující série nebo jen ty vedlejší, byť pár slovy.
Už v samotné anotaci je uvedeno, co se bude dít, takže takové lákadlo i spoiler zároveň, ale mě to nevadilo, ačkoliv jsem si musela říct, že je to jeden velký kýč. A souhlasím s prohlášením, že je to bonusový epilog pro všechny. Však i bez přečtení tohoto Odkazu mi bylo jasné, jak by jejich životy pokračovali - pohádková svatba a kouzelné dětičky. Tady se to jen potvrdilo, svým Ellenovským způsobem. Díky bohu mě z té cukrkandlovosti neboleli zuby.
Bylo to skvělé, to musím přiznat. Líbil se mi příběh Logana a Grace a jejich silvestrovské či novoroční dobrodružství bylo velmi zajímavé. Bylo to rozhodně vtipné a milé. Bavil mě příběh Deana a Allie, i když mě jejich rozpor mrzel. Každá strana měla to své, ale rozuměla jsem asi víc naštvanému a ublíženému Deanovi. Příběh Tuckera a Sabriny byl trochu jinde, možná s tím vědomím, že už měli malého sviště. Však jejich smůla na dovče mě hodně pobavila. Poslední příběh Garetta a Hanny byl pěkným završením. Ať už se jednalo o to dvojité překvápko anebo vypuštění noční můry do světa, která Gara trápila. Všem párům jsem fandila a rozhodně přála to nejlepší. Ano, ten přeslazený šťastný konec.
Neodpustím si také info o Alexandrovi. Ze začátku mi to přišlo jako blbost, ale bylo to vcelku úsměvné. Rozhodně ty situace, kdy se k párům Alex dostal a následně jejich reakce. Ale musím si stát na svém, protože na konci - opakovaný vtip už tak nějak opravdu není vtipem.
Celkově mě kniha hrozně bavila a měla jsem ji rychle za sebou, i když se si jednotlivé příběhy neboli páry dávkovala. Bylo to neuvěřitelně dobře napsané, pojaté a hlavně vtipné. Ten humor, který to celé prokládá je neuvěřitelný. Přesně podle mého gusta. Bylo to milé, potěšilo mě to a vykouzlilo úsměv na tváři. Jedná se z jednoho úhlu pohledu možná o zbytečnost, jak jsem uvedla na začátku, ale přesto jsem ráda, že jsem si to mohla přečíst a vrátit se k nim. Nemám žádné výhrady, absolutně.
Chtěla bych se ještě vyjádřit k obálce... pane bože! Naprosto a nepopsatelně úžasná. Nemůžu se vynadívat a věřím, že mnozí se mnou budou souhlasit. 3:) Nejhezčí z celé série. Rozhodně.
Závěrem, kdy si to shrneme. Skvělá záležitost, kterou i tak chcete číst. Je to svižné, vtipné, romantické a samozřejmě lehce erotické. Dobře se to čte a jen těžko se to odkládá. Postavy už dávno milujeme a tady se to znovu ukáže, že si Vaše srdce zvolilo správně. Bylo to báječné. Líbilo se mi to moc a neskutečně mě to bavilo. Jednoznačně a bez debat doporučuji a hodnotím plným počtem hvězd. A i když obsah a samotné čtení je fajn, tak je i tentokrát se na co dívat. Ne vždy člověk drží v rukou takovou výstavku. :D Budu se těšit na další autorčinu tvorbu, snad bude podobně úžasná jako toto. :)

Caitlin
15.02.2023 5 z 5

Odkaz - skvělá kniha!
Je to takové uzavření, tlustá čára za příběhem a já bych klidně četla dál a dál. Ze začátku na mě příběh působil trošku smutně, přece jen se loučíme s našimi hrdiny a už je nikdy nepotkáme, ale v momentu kdy se s tím smíříte jedete jako drak až do konce.
Takže pokud se vám líbila serie Off- Campus, tahle kniha je pro vás povinnost.

LibraryGirl
09.02.2023 5 z 5

Topka! Nemůžu jinak... plný počet, naprosto zaslouženě!

Lee7
08.02.2023 4 z 5

Skvělé zakončení a popravdě jsem si musela připomenout všechny postavy i z Briar U. S partou jsem se bavila a na trenéra se nedá zapomenout ;) těším se na nějakou novou sérii

adela2230
31.01.2023 5 z 5

Skvělé shrnutí serie. Je skvělé si moct přečíst, jak hrdinové knih pokračují v životě. Velmi dobrý nápad, jak vše ukončit.

Zlodějka knih
30.01.2023 4 z 5

Odkaz je krasna doplnkova kniha k cele serii Off campus a jsem rada, ze jsem cteni prerusila a vrhla se i na serii Briar U, protoze se tady objevuji i dalsi postavy z knih a vyzradila bych si jiste veci. Serazeni pribehu presne odpovida me oblibenosti postav, i kdyz v Odkazu me Tucker a Sabrina neuveritelne bavili, i tak porad vede Hanna a Garrett.
Prvni se dozvime, co je noveho u Logana a Grace, nasleduje Dean a Allie, pote Tucker a Sabrina a uzaviraji to Hanna a Garrett.
Ale po docteni si dovoluji rict, ze by to chtelo jeste dalsi takovou knihu....
Hlavne by me zajimalo, jak to nakonec dopadlo s panenkami :D

wielka
23.01.2023 5 z 5

Ako zavrsenie celej serie, ktora je jednou z tych lepsich, vydarene. Som rada, ze som sa dozvedela o tom, co bolo potom.

Myška43
14.01.2023 3 z 5

Tato série patří mezi mé nejoblíbenější, takže jsem se na pokračování moc těšila. Bohužel za mě velké zklamání. Je to nadstavovaná kaše. Najíte se, ale moc si nepochutnáte. tedy alespoň já to tak vnímám. Asi jsem měla moc velká očekávání. Až si v budoucnu dám opáčko, tak tenhle díl vynechám.

kristy.books
11.01.2023 4 z 5

Séria Off-Campus je mojou srdcovou záležitosťou, takže Odkaz som si nemohla nechať ujsť. Som rada, že autorka nám ešte raz umožnila stretnúť sa s našimi obľúbenými hrdinami a dozvedieť sa, ako sa im darí aj po určitom časovom odstupe.

Kniha obsahuje poviedku o každom páre - Garrettovi a Hanne, Loganovi a Grace, Deanovi a Allie a Tuckerovi a Sabrine (a objavia sa tu aj niektoré postavy zo série Briar-U). Čaká na nás žiadosť o ruku, nečakaná svadba, svadobná cesta i tehotenstvo. Ktorá z týchto udalostí sa viaže k akému páru vám neprezradím, dozviete sa to, keď si knihu prečítate.

Veľmi ma potešilo, že aj keď sa po výške cesty kamarátov rozdelili, naďalej si zostali blízki a využili každú možnosť na stretnutie. Pri ich vzájomnom doberaní som sa dobre bavila. Práve humor a priateľstvo na život a na smrť na tejto sérii tak zbožňujem ️ Ich skupinka sa rozrástla o nového člena, Alexandra, ktorý v deji dosť zamiešal kartami

Pri čítaní Odkazu som sa cítila trochu nostalgicky (napríklad, keď sa stretli hokejisti, ktorí spolu na výške hrali v jednom teame, sa mi tisli do očí slzy). Bolo to ako vrátiť sa po dlhšom čase domov. Opäť som si pripomenula, prečo túto sériu tak zbožňujem ️ Po dočítaní mi bolo aj trochu smutno, že už je definitívny koniec, no k tejto sérii sa vždy budem rada vracať. Vôbec by mi nevadilo, keby Elle v budúcnosti napísala ďalší príbeh z prostredia športovcov, keďže hokejisti jej idú naozaj skvelo

Tesset
10.01.2023 5 z 5

Bylo super se podívat, jak se daří hrdinům z mé oblíbené série. I když to byly jen takové jednohubky, zklamaná jsem nebyla. Stejný vtip jako v předchozích dílech, což mám ráda. Nechybělo nic, snad jen dalších pár stránek navíc...

Anna195
06.01.2023 5 z 5

Myslím, že hokejistov z pera Elle Kennedy milujú všetky čitateľky a ja nebudem výnimkou. Práve v knihe Odkaz nám autorka ukáže, ako pokračuje život našich párov zo série Off-Campus, no sem tam sa tu ocitnú aj postavy zo série Briar U.

Každý z párov tu má svoju časť, pretože každý pár rieši niečo iné a autorka vybrala témy, ktoré sa môžu riešiť aj v skutočnom živote. Takže výber tém určite chválim.

Kto má rád hlavné postavy zo série Off-Campus si určite príde na svoje. Autorka nás zaviedla do ich terajších životov a najmä do ich problémov, teda skôr do ich vzťahových úskalí, ktoré naše páry riešia. Opäť nechýbali doťahovačky a žarty medzi všetkými postavami. Sila priateľstva je medzi týmito pármi až neuveriteľná. Táto kniha bolo to práve, čo vám vyvolá úsmev na tvári. Ja som rada, že autorka pre nás prichystala takéto pokračovanie. Musím povedať, že som sa veľakrát nasmiala a hlavne, keď bol v každom príbehu na scéne Alexander. Táto postava ma dostala.

No ak by som mala vybrať, ktoré príbehy v tejto knihe ma bavili najviac, tak vyhrávajú moje 2 obľúbené páry zo série, a to Logan s Grace a Dean s Allie.

Ale jednoznačne toto bol úžasný záver série, keďže nejeden čitateľ chce vždy vedieť, čo sa deje s jeho obľúbenými postavami.

Turquoise
04.01.2023 5 z 5

Miluju. Škoda, že knihy od Elle nemají 2000 stran.

láska svatba vztahy štěstí lední hokej život dospělost

Elle Kennedy
kanadská, 1982