Nultá hodina

Nultá hodina https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493925/bmid_nulta-hodina-y6B-493925.jpeg 4 511 90

Policista Battle série

< 5. díl

„Nultá hodina“ je okamžikem zločinu, k němuž vše směřuje. U lady Tressilianové se na sklonku léta sešla zvláštní společnost: slavný tenisový hráč Nevile Strange, jeho současná i bývalá manželka a dvojice mužů, s nimiž tyto dvě ženy pojí nedořešené milostné vztahy. Napětí v přímořském sídle vyvrcholí vraždou hostitelky. Na superintendanta Battlea, jenž se shodou okolností nachází v blízkém městečku, čeká těžký případ. Vypadá to, že důvod zabít ji neměl nikdo. Celý příběh však začal dávno před vraždou…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Towards Zero , 1944

KattyV.
26.02.2014 5 z 5

Perfektní detektivka, napínavá, od knihy jsem se nemohla odtrhnout, můj tip na vraha opět úplně jiný, Agatha má všechno tak skvěle promyšlené.
Prostě pět hvězd. Bravo!

wooloong
06.10.2013 5 z 5

Agatha nám opět zamotala hlavu. Způsob řešení vraždy je opět neotřelý, opět nápaditý a přesto ryze Christieovský.

Marika Vanova
10.08.2013 4 z 5

Tento příběh jsem viděla v televizním zpracování a tak jsem to už od půlky nedočítala, ale je to pěkné.

bezzink
29.07.2013 5 z 5

Knizka se cetla skvele. Ostatne jako jakakoliv jina kniha od Agathy..:) Vraha jsem odhalila, ale motiv byl prekvapujici...

kattyV
21.02.2013 5 z 5

Kniha je založena na myšlence, že vražda začíná doho před tím, než k ní dojde - myšlenkou vraha. Ale přestože do těch myšlenek do jisté míry nahlédneme, stejně nepoznáme ani o jakou vraždu vlastně jde.

Selinute
10.11.2012 5 z 5

Pro mě jedna z nejlepších. Četla jsem ji několikrát a ráda se k ni vracím.

Oswald
08.08.2012 3 z 5

Nejedná se sice o vrcholné dílko A.Christie, ale ten závěr za to stojí.

evickakyticka
26.03.2011 4 z 5

Jedním dechem jsem přečetla knihu od začátku až po konec. Setkání vzájemně nesouvisejících lidí (až na manžele Strangeovy) vyústila v zajímavou zápletku a také její rozuzlení. Doufala jsem v geniálnost vyšetřujících, kteří ji vlastní inteligencí dovedou do konce. Proto 4*

LenaBil
23.03.2011 5 z 5

Nultá hodina je velmi zdařilá kniha, která mě bavila od začátku do konce. Rozhodně ji mohu ostatním čtenářům doporučit.

derminator
30.11.-0001 4 z 5

Hodně zajímavě napsaný a ta zápletka super.