Někdo cizí v domě

Někdo cizí v domě https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360875/bmid_nekdo-cizi-v-dome-c7k-360875.jpg 4 3077 3077

V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Karen a Tom Kruppovi jsou šťastní – vzali se teprve nedávno a vlastní nádherný dům poblíž New Yorku. Jednoho dne se Tom vrátí domů a zjistí, že Karen zmizela – její auto je pryč a zdá se, že odjela ve spěchu. Nevzala si dokonce ani kabelku, telefon, doklady. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí. Jenže v tomhle domě je každý cizí. Každý má něco, co by podle něj mělo zůstat skryto. Něco, kvůli čemu by raději vraždil, jen aby si to mohl nechat pro sebe...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

A Stranger in the House , 2017

monikadm
22.05.2019 5 z 5

Super čtení a ten konec, velké překvapení... :-)

evin84
21.05.2019 5 z 5

Za mě super počtení. Líbila se mi!

Pepina19
15.05.2019 2 z 5

No abych pravdu řekla knihu jsem přečetla před měsícem, pro sebe jsem ji ohodnotila 60% a vzhledem k tomu, že už si z ní moc nepamatuju, tak to asi nezanechalo moc dojmů...

VěraČamková
10.05.2019 5 z 5

přečetla jsem během dvou dnů a jedním dechem .... Za mně dobrý, bavilo mě to až do konce

ivanaci
09.05.2019 4 z 5

Velmi dobré a ten konec.....

Havrnka
06.05.2019 2 z 5

S touto knihou jsem bojovala skoro měsíc!! Jsem velikým milovníkem detektivního žánru, ale tak nudný a vleklý příběh jsem dlouho nečetla.

Evka27
05.05.2019 3 z 5

Přečteno za odpoledne. V celku se kniha četla moc dobře, konec trošku překvapivý a co bylo dál, tak to nejsem ani trochu zvědavá. Kdo dočetl do konce, pochopí.

Bee240
02.05.2019 5 z 5

První kniha od autorky a musím říct že za mě rozhodně velmi povedená kniha. Byla jsem přesvědčena že vím jak to bylo ale teda to jsem nečekala. Opravdu jsem nečekala že se příběh ubere tímto směrem kterým kniha skončila ale bylo to naprosto skvělé čtení , nečekala jsem že po všech těch detektivkách a hororech se mi takový thriller bude líbit. Bylo to dobře napsané a četlo se to skoro samo. Takových thrillerů jako je tento je určitě více ale rozhodně si najde své čtenáře a ty co si knihu zamilují.

Evule *
29.04.2019 5 z 5

Knížka se mi dobře četla a byla napínavá, musím přiznat, že jsem hlavní hrdinku podcenila :)

KatkaP.
28.04.2019 5 z 5

Me se kniha libila moc... zadna krev, odrezane udy, ale zato poradny psycho teror... kniha ma spad, udrzuje ctenare v napeti a nuti premyslet ... konec je opravdu prekvapivy! Byla jsem napjata do posledniho pismene a hned me napadlo jestli autorka nechysta pokracovani knihy ;) protoze si pro to doslova pripravila pudu :)))

Ainyska
21.04.2019 5 z 5

Můj první psychothriller a hned taková pecka. Když jsem přišla na to (asi v polovině knihy) kdo za tím vším stojí, tak konec mojí předvídavost totálně rozsekal. Rozhodně si přečtu i druhou knihu od autorky. Za mě 5/5.

Allla9
19.04.2019 4 z 5

Dobrý příběh se zajímavým koncem.

Ossinky
18.04.2019 5 z 5

Mě se knížka a příběh líbil, po severských kriminálkách kde je to jen brutalita a krev, to byla příjemná napínavá oddychovka. Za mě palec nahoru.

Adriassa
17.04.2019 4 z 5

Pekna, ctiva a nenarocna detektivka. Konec prekvapil

michaelaaa5
15.04.2019 5 z 5

Velmi čtivá kniha s překvapujícím koncem. Moc se mi líbila, uděluji plný počet hvězdiček a doufám, že se od autorky dočkáme dalšího bestselleru!

Arsi
15.04.2019 4 z 5

Pěkná, čtivá detektivka. Manželé odvede byla o fous lepší, ale přesto jsem se na knihu těšila a četla a četla.

Marekh
15.04.2019 4 z 5

Od autorky jsem četl v minulosti knihu MANŽELÉ ODVEDLE, která se mi líbila. Byl to výborný thriller plný zvratů a napětí. Byl jsem tedy zvědavý, jak se mi bude líbit tato kniha. Styl psaní je podobný jako v knize Manželé odvedle. Při čtení jsem uvažoval a spřádal si různé teorie, jak by to mohlo být, kde je pravda. V knize se vyskytovaly různé zvraty a do poslední chvíle jsem nevěděl a byl jsem plný očekávání, jak to nakonec dopadne. Konec byl pro mě překvapivý.. Myslím si, že pokud čtenáři četli knihu Manželé odvedle, a rozhodnou se pro tuto knihu, tak to bude jízda v podobném duchu. Kniha Manželé odvedle se mi líbila více. Knihu Někdo cizí v domě hodnotím na 4 hvězdičky, tj. 80 %.

Karen "Jízdu vlakem miluje. Jedna z jejích nejoblíbenějších věcí je dívat se na ubíhající krajinu, zatímco vlak ukrajuje kilometry, a přitom přemýšlet, plánovat a snít. Ráda si představuje, že může jet kamkoli, být kýmkoli. Vždycky ji lákaly spontánní cesty." Také jezdím rád vlakem, takže tuto vlastnost máme s Karen společnou. :)

Ondra_P
14.04.2019 4 z 5

Kniha se četla dobře, je napínavá s překvapivým koncem, ale řekl bych že autorčina prvotina Manželé od vedle se povedla o trošku víc :-)

Smiley96
13.04.2019 5 z 5

Autorcin prvni pocin byla Kriminalka Las Vegas v knizni podobe, tak tento kousek bych prirovnala k Zakon a poradek. Opet se cetla skvele.

Dagmar58
10.04.2019 4 z 5

Knížka se četla dobře, ale do hodnocení pěti hvězdičkami jí alespoň pro mě přece jen něco málo chybělo... Určitě stojí za přečtení, ale druhá autorčina knížka se mi líbila víc.