Začína sa to nami

Začína sa to nami https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504974/bmid_zacina-sa-to-nami-6440cdbca8091.jpg 4 575 122

Lily a jej bývalý manžel Ryle sa práve dohodli na starostlivosti o dcéru Emerson, keď Lily na ulici nečakane natrafí na svoju prvú lásku Atlasa, ktorého nevidela takmer dva roky. Raduje sa, že aspoň raz im čas praje, a tak neváha a prijme Atlasovo pozvanie na rande. Neteší sa však dlho. Uvedomí si, že hoci s Rylom už nie sú manželia, ešte vždy má miesto v jej živote. A Ryle zas nestrpí Atlasa v blízkosti svojej dcéry a bývalej manželky. Začína sa to nami nadväzuje na úspešný román Končí sa to nami a ponúka pohľad na udalosti z Lilinej aj z Atlasovej perspektívy. Lily prihral život druhú šancu na pravú lásku, lenže za neželaného dohľadu žiarlivého exmanžela. Ako sa jej má za daných okolností chopiť? Tento strhujúci príbeh len potvrdzuje, že Colleen Hooverová je majsterkou emotívneho zobrazenia ľudskej duše.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

It Starts with Us , 2022

ElikaS
07.02.2024 5 z 5

Příběh knížky Námi to končí se mi moc líbil a i po dlouhé době ho mám stále v živé paměti. Byla to knížka, kde jsem dlouhou dobu hodně přemýšlela o Atlasovi i Rylem. Na pokračování jsem se tedy opravdu těšila a nezklamal mě.
Knížka se četla velmi dobře, navázala přímo tam, kde první díl skončil a ukázalo se, že začít znovu nemusí být vždy jednoduché. Mimochodem hrozně se mi líbilo závěrečné setkání Ryleho s Lily u Marshalla, kterého jsem si moc oblíbila.

LiLinka
05.02.2024 5 z 5

S úsměvem na tváři procházet stránku za stránkou a užívat si příběh Lily a Atlase v Bostonu. To je vše, co jsem od příběhu očekávala a taky dostala. Milujte se navždy!

Kristy.Seb
02.02.2024 5 z 5

Škoda, že jsme tak dlouho museli čekat na dokončení příběhu. Nečekala jsem samozřejmě, že by to dopadlo jinak. Ale dovykreslení celého příběhu bylo naprosto skvělý.

Vlaďkaa4
30.01.2024 4 z 5

No četlo se to dobře. Jen na mě to byla moc červená knihovna

Holly.W
30.01.2024 3 z 5

Méně je někdy více platí. Kniha Námi to končí je jedna z nejlepších od Colleen a u této knihy to taky mělo skončit. Řeší se tam vážné, zajímavé téma, téma k zamyšlení, téma ze života. Není to žádná romantická slátanina s happy endem, které tato autorka většinou píše. Námi to končí mnou silně zarezonovala. Proto jsem si musela přečíst pokračování.
Námi to začíná je, bohužel, zase romantická slátanina s předvídatelným koncem. Čekala jsem daleko daleko víc o Rylem, o jeho pokračujícím vztahu s Lily a Emerson, jeho případnou snahou na sobě pracovat. Nebo i jeho snahou ztrpčovat Lily život. No těch pár stran, které mu autorka věnovala bylo naprosto nedostačujících.
Taktéž jsem čekala víc o Atlasově bratrovi.
Jsem zklamaná, autorka nám předložila pohádku rozzářenou sluníčkem - "všechno je super a perfektní, jsme všichni šťastní a zamilovaní na až do konce života, hurá". Bohužel, v normálním životě to takto nechodí.

KatyM.
26.01.2024 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Krásné zakončení série, Colleen Nikdy nezklame.

Veronika2692
25.01.2024 5 z 5

Já vlastně žádný nový komentář ke Colleen nemám, opět naprosto boží. Já ji fakt žeru, její knihy mě vždycky úplně pohltí, tak strašně mě baví to číst. Naštěstí ještě nějaké nepřečtené od ní mám :)

Sixtinka144
25.01.2024 5 z 5

Na tuto knihu jsem se nesmírně těšila, od Colleen jsem četla téměř vše, co u nás vyšlo, a tak bylo jasné, že se ani novince nevyhnu. O to víc jsem se tešila, protože moje nejoblíbenější kniha od autorky je jednoznačně Námi to končí. Dala jsem si rereding již zmiňovaného prvního dílu a musím konstatovat, že to byla trochu chyba. Neberte mě špatně, obě knihy jsem si neskutečně užila, ale autorka zde používá stejné deníkové úseky jako v prvním díle a říkám si, že kdybych tento druhý díl četla samotný, užila bych si ho více. Ale i tak to bylo skvělé počtení, přečetla jsem ji za dva dny a užívala si každou stránku. Pokud jste četli Námi to končí, je tato kniha skoro nutností. Za mě ano a doporučuji.

Katynka01
25.01.2024 5 z 5

Když jsem viděla v knihkupectví pokračování knihy NÁMI TO KONČÍ, příběh Lily a Atlase, musela jsem si ji hned koupit.
Na knihu jsem se moc těšila a opět mě nezklamala . Lily která je po rozvodu s neurochirurgem Rylem a se kterým má dceru Emerson, a v jejím životě se znovu objevila její dávná láska Atlas.. Kniha je v podstatě takový happyend a vše dopadlo tak jak jsem očekávala. I když se s tím hlavní hrdinové museli trochu popasovat.
Příjemné oddechové čtení od brilantní autorky

LucyBooks
23.01.2024 5 z 5

Na tuto knihu jsem se velmi těšila a musím říci, že mě nezklamala. Bylo to takové milé zakončení série, které zahřeje u srdce a vy se znovu setkáte s oblíbenými postavami. Doporučuji.

PetraBery
20.01.2024 4 z 5

Pokračování příběhu Lily, Atlase a Rylea. Konec, který čekáte a víte, že jiný být ani nemůže. Kdyby autorka tento díl nenapsala, asi by mi to ani nevadilo, ale přečtení nelituji.

veronika4937
19.01.2024 4 z 5

Druhý díl začíná tam, kde první skončil. Autorka hned v samém začátku vysvětluje, že pokračování si vydupali fanoušci, kteří chtěli vědět, jak to a trojúhelníkem Lily - Ryle - Atlas bylo dál. A také zmiňuje, že po tom, co si zažili v prvním dílu, už jim nechtěla tolik nakládat. Takže velké upozornění - je to moc fajn čtení, ostatně autorka to podle mě ani jinak neumí, ale nečekejte žádnou emocionální smršť, na kterou jsme běžně u autorky zvyklé. Můžete ale spokojeně 'achat' nad tím, jak je Atlas naprosto dokonalý, a snít o tom, že někde po světě opravdu běhá a čeká na vás.

MamaKnihomolka
19.01.2024 4 z 5

Přímé pokračování knihy Námi to končí, která patří mezi mé oblíbené od CoHo.
Lily a Altas si totiž zasloužili svůj konec. Dobrý konec.

Miluju ten jejich vztah. Je takový přirozený, zkrátka jako by byli stvořeni jeden pro druhého. Měla jsem za ně oba takovou radost. Usmívala jsem se a přitom se bála co bude dál.

Atlasův "terapeut" Theo byl prostě boží. Moc jsem se bavila jeho prupovídkama a přímostí. Celkově se mi velmi lehce vžívalo do postav a vážně jsem si čtení užívala.

Každá kniha Colleen si mě něčím získá a i když tady nebylo nic co by mi vyloženě roztrhalo srdce na kusy tak, jak jsem u autorky zvyklá, bylo to ale milé zakončení příběhu o dvou lidech, kteří to v životě neměli jednoduché.

Marti1212
18.01.2024 5 z 5

Tohle pokračování mi úplně vlilo do žil naději a pohodu :)

Vrbická1999
18.01.2024 4 z 5

Do prvního dílu Námi to končí jsem se zamilovala. Takže jsem věděla, že pokračování si chci přečíst i přes některé špatné recenze. Je to taková pomyslná třešnička na dortu. Lily a Atlas si happyend zasloužili. Od knížky jsem se nemohla odtrhnout, i když je dějově maličko slabší.

vera5841
16.01.2024 5 z 5

Tento příběh je kapku pohodovější, než jiné autorčiny knihy, přesto i jemu dokázala dát hloubku. Krásně a citlivě ukazuje, že pokud máte s někým dítě, jste k němu navždy nějakým způsobem připoutáni a není možné jen tak říct "je konec" a ne vždy se tento porozchodový vztah vyvíjí dobře - obzvláště pokud předchozí vztah byl tak moc těžký jako ten mezi Lili a Rylem. Dokáží najít kompromis?
Vzhledem k tomu, že už v prvním díle mě Atlas moc bavil a užívala jsem si jeho dějovou linku, tak tato kniha byla moje "must have" Díky za ni!

Martule44
16.01.2024 5 z 5

Colleen H. je jednou z autorek, která ví, jak vhodně volit slova při svém psaní, aby tak dala příběhu sílu. Povedlo se jí to i tentokrát, a přestože, jak je tu
často zmíněno, je od samého počátku dané, jak se to bude vyvíjet, krásně a citlivě ukončila příběh Lily a Atlase.
Děkuji!

Nikola086
16.01.2024 3 z 5

Tohle bylo náročné čtení... Miluju všechny knihy, které Colleen napsala, ale tahle mi moc neseděla. Není divu, že jsem ji četla skoro 3 měsíce...
Od začátku je jasné, jak celý příběh skončí, to by vůbec nevadilo, čekali a hlavně jsme to všichni chtěli. Ale chybělo mi v knize nějaké to drama, které nikdy v její knize nechybělo. Tady příběh běžel naprosto obyčejně, nestalo se nic u čeho bych seděla s otevřenou pusou a četla jako o závod. Kapku nějakého dramatu tady mohla přidat a bylo by to boží. Bez toho na mě celý příběh působil dost mdle.

novina
15.01.2024 4 z 5

Tady jsem tak nějak od začátku věděla, kam se bude příběh ubírat. Ale četlo se to moc hezky.

mirinda973
15.01.2024 4 z 5

Kniha od této autorky je jako vždy skvělá, hezky se čte. Ale tak nějak si nemůžu pomoct, ale 1. díl byl prostě mnohem lepší.
I když ta pointa....námi to začíná...se mi moc líbila