Mister

Mister https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423918/bmid_mister-xsM-423918.jpg 4 421 135

Nechajte sa pohltiť vášnivým ľúbostným príbehom. Mister je nová vzrušujúca romanca od E L James, autorky fenomenálnej trilógie Päťdesiat odtieňov, svetového bestsellera. LONDÝN 2019. Pre Maxima Trevelyana je život hračka. Dobre vyzerá, priatelí sa s aristokratmi a je bohatý, nikdy nemusel pracovať a len zriedkakedy spáva sám. To všetko však zmení tragédia. Maxim nadobudne šľachtický titul svojej rodiny, zdedí jej peniaze i nehnuteľnosti. S tým však súvisí aj zodpovednosť, na ktorú nie je pripravený, nedokáže ju vziať na seba. Ešte ťažšie je preňho nepodľahnúť pokušeniu v podobe tajomnej mladej ženy, ktorá len nedávno pricestovala do Anglicka a náhle mu skrížila cestu a ktorá sa okrem nebezpečnej, nepríjemnej minulosti nemá čím chváliť. Je zdržanlivá, je nádherná, je hudobne nadaná – skrátka, vzrušujúca záhada. A tak sa Maximova túžba čoskoro zmení na dosiaľ nepoznanú vášeň, ktorú si ani len nedovolí pomenovať. Kto je vlastne Alessia Demachi? Dokáže ju Maxim ochrániť pred nevraživosťou, čo jej hrozí? A čo urobí ona, keď sa dozvie, že aj on skrýva tajomstvá? Čitateľ príbehu Mister sa zo srdca Londýna prenesie cez divoký vidiek Cornwallu až na Balkán, typický svojou pochmúrnou, drsnou krásou, a počas šialenej jazdy, plnej nebezpečenstva a túžby, bude až do samého konca zadržiavať dych.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

The Mister , 2019

Martina1988
26.12.2019 2 z 5

Och, zo začiatku sľubný počin, no po dlhšom čítaní som sa strácala v jednotlivých pohľadoch. Netušila som, že niekto dokáže do jednej knihy dať aj ich aj er formu a ešte mu to aj vydajú... súhlasím s väčšinou komentárov nižšie, slabé, ku koncu som sa cítať nútila, nenechám to predsa nedočítané... od James som čakala čosi viac, naozaj,....

Ossinky
26.12.2019 2 z 5

Nedoctene, ale mám ji doma tak třeba někdy...klasicky příběh o Popelce, dokonalý chlap, bohatý holkar se zamiluje do uklízečky? Hmm to se moc nepovedlo, příběh bez nápadu, nudný, to už tu bylo a mnohem hezčí příběhy.

suzanne1997
24.12.2019 5 z 5

Mister je kniha od které očekáváte hodně. Je velmi těžké vyrovnat se tak silnému příběhu, jako je padesát odstínů. Avšak tentokrát se to autorce více než podařilo. Pokud knihu vezmete do ruky, uvidíte velmi emotivní příběh. Alessii i Maxima vykresluje přirozeně a vyprávění z různých pohledů, v různých osobách, dělá knihu zase o kousek zajímavější. Příběh vás nutí číst dál, nic nenatahuje a zbytečně se nezdržuje. Stačí několik řádků a knihu hltáte očima. Já ji otevřela s očekáváním něčeho podobného, jako byly odstíny, avšak skutečnost mě příjemně překvapila. Autorka mi dokázala, že umí napsat i něco jiného, než jen erotickou romanci plnou dominance. V tomto příběhu je něžná a hraje si se slovy. Jen mě mrzí, že těch skoro 500 stran uběhlo příliš rychle. Mohla jej více rozpitvat a natáhnout, stejně tak, jako to udělala u odstínů. Lepší Vánoční dárek než tenhle příběh jsem si nemohla přát, samozřejmě s trochou - no, raději s větším množstvím - nadsázky :D.

ivetdos
23.12.2019 odpad!

Tohle bylo tak strašně špatný, že... Nevím jestli je to tím šíleným překladem nebo blbým námětem, kdy přesně víte co přijde na další straně... vůbec jsem jim to nevěřila, bylo mi jedno jak to dopadne, co se bude dít, dokonce i jak to hlavní postavy prožívají. Děj vůbec neubíhá, je zbytečně natahovaný. Zženštilej hlavní hrdina, chuděra nesebevědomá služebná jako z porna... ne, v žádným případě nedoporučuju. 50 odstínů mělo aspoň nějaký děj a úroveň... tohle ne

Kvíka
17.12.2019

Z anonce: "Mister je jako jízda na horské dráze plné nebezpečí a touhy, kterou prolétnete se zatajeným dechem až do poslední strany." Mně se tedy dech nezatajoval. jen jsem si mohla hlavu ukroutit a funěla jsem námahou, abych to vůbec dočetla. Zlaté Padesátky.

kalimaskry
17.12.2019 3 z 5

Je to od předchozích knih jiná liga. Není to eroticky nabité, ale romantický příběh, kdy ten citlivka je spíše muž. Opět nezvyklé, kdy kňourá muž a nikoliv žena :-D
Také se ke konci dočkáme trošku napětí a akce. Tím to autorka zcela zachránila.

JanaDor
15.12.2019 3 z 5

Pokud se vám líbily Odstíny, tak se vám bude líbit i tato kniha – aspoň si to myslím. Má tu výhodu, že děj je v jedné knize a ne ve třech. Pro mě to bylo malinko rozvleklé, ale ještě se to dalo snést. Čtivost ji nelze odepřít. Děj byl málo uvěřitelný. Ale je to román, kde já počítám s předvídatelným koncem, tam se ani nic jiného nečeká, proto to čtu. Kdyby měla kniha o 100 stran méně, určitě by ji to prospělo.
Mínusem je také neuzavřenost vedlejších dějových linek.

Cometka
08.12.2019 1 z 5

Fanynka E.L.James vážně nebudu. Zápletka hrozná, chlap ufňukanej, že to není snad ani možný a hlavní hrdinka? Nemám slov. Člověk dočte, protože čeká nějaké vyvrcholení příběhu, ale ani to se nekoná. Myslela jsem, že horší knihu než 50 odstínů nelze napsat, mýlila jsem se. Ubrala bych půlku knihy a přidala více napětí, pak by ten příběh měl nějakou šanci. Takhle je to ztráta času.

Hels
07.12.2019

Tak hloupé, to bylo tak moc hloupé. Celá kniha je jedno velké přeslazené kliše. Postavy jsou opět naprosto dokonalé. Oba jsou krásný, sexy, chytrý a bez chybičky. Z obrovkého sukničkáře se dokonalým mužem stane prakticky přes noc.
Opět jako v padesáti odstínech hloupý pokus o "akční" zápletku, která by fungovala, kdyby byla více rozpracovaná a neodfláknutá. Takhle působila opravdu naivnině a moc jednoduše. Autorka se měla možná víc věnovat tomuhle a ne pořád řešit to jak se z prosté, cudné pany stala nadržená dračice. Jo a to mluvím o tý první akční zápletce. Pozor, v knize jsou totiž dvě. A obě jsou nudné a nevýrazné. Vlastně stejně jako celá kniha.
Ale abych jen nenadávala, jako milostný příběh to mohlo být pěkný, kdyby ubrali cukrbliků a asi tak 250 stránek (vata, vata, vata, všude samá vata).
Suma sumárum je to 50 odstínů šedi bez BDSM

jani.ruzicko
28.11.2019 1 z 5

Nejsem fanda Odstínů a nikdy mě nelákalo si je přečíst... A pokud jsou psány stejným stylem jako tato knížka, tak absolutně nechápu jejich úspěch...

Styl psaní byl otřesný, byť by myšlenka příběhu nemusela být nejhorší. Zbytečně dlouhé, utahané, spousta věcí se opakovala a dokázalo to unudit...

Za mě bohužel, tady Baronet šlápl vedle. =(

lusitta05
28.11.2019 2 z 5

Bože, toto je tak nudné, že to asi ani nedočítam. Štýl strašný, zbytočné naťahovanie, nesympatické postavy. Dám si prestávku a možno príde k tomu, že sa donútim dočítať tento "literárny počin". Inak to neviem nazvať.

Misspullinn
27.11.2019 2 z 5

Na začátku knihy jsem si říkala, že by to mohlo být zajímavé čtení, ale opravdu jen na začátku. Od knihy jsem očekávala mnohem víc, konec byl moc přehnaný.

Yokite
24.11.2019 3 z 5

Knížka patří mezi ty slabší, erotiky si moc neužijete. Akční zápletka trochu přitažená za vlasy a romantická linka plná neoriginálně zpracovaných klišé.
Po tuhém začátku je to celkem nenáročné odpočinkové čtivo, ale žádný zázrak to není.

AliceTief
23.11.2019 3 z 5

No....podle jména autorky jsem čekala něco trochu....víc...příběh by to mohl být pěkný, ale hodně tomu chybělo....

Adelline
15.11.2019

Tohle se nepovedlo.Kdo má rád Odstíny, bude opravdu hodně zklamán. Skoro jako by to ani nepsala stejná autorka. Příběh překombinovaný,a zároveň hrozně plochý.Maxim je v podstatě rozmazlený fracek,do chlapa má daleko..A Alessia,imigrantka z Albánie, to by ještě šlo, ale panna ve 23 letech..? Která vlastně ani neví jak sex vypadá a Maxim ji napovídá kde na něj má sáhnout..
Jak jsem psala ,příběh plochý, postavy ploché. Styl psaní mi taktéž nebyl sympatický. Snaha byla,ale tohle kasovní trhák nebude.

Evka3814
11.11.2019 2 z 5

Velké zklamání. Zbytečně dlouhé a trochu přitažené za vlasy:(

barca8336
11.11.2019 1 z 5

srry, ale to fakt ne...

maya.mm
10.11.2019 1 z 5

Mno... Zacatek mi prisel fajn a to je asi tak vsechno.Ta holka me neskutecne stvala,hned potom me zacal stvat i Maxim.Bylo to zbrkle,samozrejme za kazdych okolnosti myslenky na sex a nebo sex samotny,samozrejme i slzy,potoky slz :D Takze jsem vlastne v kazde kapitole cekala sex a slzy :D Laska na prvni pohled,preslazene,prebulene,vubec nevim na co spisovatelka myslela.No a zaver? Kdyz uz se zactu a ta holka dokonce umi mluvit vic jak jednou vetou,tak je konec?Mozna jsem cekala neco jineho,mozna mi to nesedlo a mozna mam pravdu :D Ted si budu domyslet jak to bylo s Kitem,co to jako wtf bylo s tou poblblou Caroline,sestra s matkou asi uz nestoji autorce za zminku,hlavne ze se ti dva tak neskutecne miluji :D

Kristyna.20
08.11.2019 1 z 5

Škoda času, který jsem této knize věnovala... takovou kravinu jsem dlouho nečetla.

mimisko
03.11.2019 1 z 5

Ja to prostě nedokážu dočíst dokonce. Max se mi vůbec nelíbí, nejdriv ho autorka vykreslí jako blba, který prefikne vše co má díru =pozor SPOILER=ještě nevystydlo tělo jeho bratra a už ojíždí švagrovou a ta tak strašně milovala svého manžela, že ojíždí jeho bratra jako wtf kdo má věřit takovým postavám, že mají nějaké city? Alessie je větší šmudla, než Šmudla a on se najednou strašně zamiluje. Pred ní si u něj kliku podávaly jedna kost za druhou a on si najednou všimne uklízečku. Hřebík do rakve zlatluklo její panenství ve 23 letech. Forma vyprávění mi zas až tolik nevadila ale tato pohádka je až příliš nedotažená aby měl z ní čtenář pocit dobré knihy.