Mister

Mister https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423918/bmid_mister-xsM-423918.jpg 4 421 135

Nechajte sa pohltiť vášnivým ľúbostným príbehom. Mister je nová vzrušujúca romanca od E L James, autorky fenomenálnej trilógie Päťdesiat odtieňov, svetového bestsellera. LONDÝN 2019. Pre Maxima Trevelyana je život hračka. Dobre vyzerá, priatelí sa s aristokratmi a je bohatý, nikdy nemusel pracovať a len zriedkakedy spáva sám. To všetko však zmení tragédia. Maxim nadobudne šľachtický titul svojej rodiny, zdedí jej peniaze i nehnuteľnosti. S tým však súvisí aj zodpovednosť, na ktorú nie je pripravený, nedokáže ju vziať na seba. Ešte ťažšie je preňho nepodľahnúť pokušeniu v podobe tajomnej mladej ženy, ktorá len nedávno pricestovala do Anglicka a náhle mu skrížila cestu a ktorá sa okrem nebezpečnej, nepríjemnej minulosti nemá čím chváliť. Je zdržanlivá, je nádherná, je hudobne nadaná – skrátka, vzrušujúca záhada. A tak sa Maximova túžba čoskoro zmení na dosiaľ nepoznanú vášeň, ktorú si ani len nedovolí pomenovať. Kto je vlastne Alessia Demachi? Dokáže ju Maxim ochrániť pred nevraživosťou, čo jej hrozí? A čo urobí ona, keď sa dozvie, že aj on skrýva tajomstvá? Čitateľ príbehu Mister sa zo srdca Londýna prenesie cez divoký vidiek Cornwallu až na Balkán, typický svojou pochmúrnou, drsnou krásou, a počas šialenej jazdy, plnej nebezpečenstva a túžby, bude až do samého konca zadržiavať dych.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

The Mister , 2019

margitka13
03.11.2019 3 z 5

Keď mám začať od začiatku... tak ma nezaujal ani obsah ani názov, ktorý som nepochopila. Ale bola som zvedavá čo to bude zač.
Stále sa tam len plakalo. Hrdinovia boli zo seba HNEĎ očarený.
HNEĎ vedel že ju miluje. (aj ona jeho)
Ten čas (alebo rozprávač) ako to bolo prerozprávané som tiež nechápala.
A ten koniec? Konečne sa to tam začalo rozbiehať a zrazu finito?
Veľa vecí tam zostalo nedoriešených. Proste sa na ne zabudlo.
Príbeh mi dost pripomenul Pakistansku princeznú.
Určite by to autorka vedela napísať lepšie keby sa s tým viacej pohrala.

PetraN17
01.11.2019 3 z 5

Čekala jsem další SM, a bylo to S-sladké a M-mdlé....
Přišlo mi, jako když paní spisovatelka potřebovala rychle prachy na novou kabelku :)

EvaSupovic
31.10.2019 3 z 5

Tak tohle se teda srovnávat s Odstíny ani nedá.....jiný příběh, jiný hrdina/hrdinka, ale za mně moc ne....přečetla jsem, to ano, ale že bych se k ní vrátila, to ne.

Terez9119
31.10.2019

Nebudu hodnotit, protože by to nebylo fér. Přečetla jsem si ukázku a musím říct, že je to první (romantická) knížka, u níž jsem si řekla, že tohle vážně číst nebudu. Vždycky mě to naláká, ale tentokrát fakt ne. Špatně napsané a předvídatelné od první strany.

LadyElisa
31.10.2019 4 z 5

Přečteno za dva dny. Čtivá oddechová romantika, jen konec se mi zdál poněkud narychlo spíchnutý horkou jehlou. Příběh Alessie a Maxima přímo volá po pokračování. :)

Damienronnie
31.10.2019 4 z 5

Vie to aj lepšie .

LenRan
29.10.2019 3 z 5

Moje první a asi i poslední kniha od této autorky. Nějak se nedokáži smířit se stylem, kde hlavní hrdina vypráví svůj příběh a hlavní hrdinka je vyprávěna. Jako proč? Proč ?
Co je snad ale ještě horší, tak pro mne moc rozehraných a málo dohraných her. Spusta věcí se nakousla a odložila. Kdyby se neustále nepopisovali sklopené oči a slzy Alessie, tak jsme se mohli třeba dozvědět více o dalších postavách. Škoda, je to příběh s potenciálem, který nebyl využit, až mě to naštvalo.
Jo a název jsem taky nepochopila:)

Kiwicatko
29.10.2019 3 z 5

Tak ale uz jsem vazne nas.rana! Opet konec useknutej ve chvili, kdy by to opravdu jeste neco sneslo. To najednou cela situace s Carolin vysumela? Co penize pro jejiho tatu, co Anatoli, mstil se nejak? Jak reagovala na Alessii jeho matka? To se jako vazne za tyden odehrala svatba? Jak to dopadlo s tema dalsima holkama, co utekly? Jak to dopadlo s Dantem a Yllim?...ufff a to je urcite jen stripek z toho, co me prave napada.

Dalsi vec, ktera me neskutecne tocila bylo zkousavani horniho rtu. To kruci jak delala? Zkusil si to nekdo vyzkouset? Ja teda jo a vypadam u toho (moc omluvte ten vyraz, opravdu nic proti temto lidem, je to jen slovni obrat) jako postizena. To ho u ni opravdu nemohlo zaujmout, ze ne.

Jo a posledni vec. Proc se to jmenuje Mister. Pochopil to nekdo? Jakoze ona je Mister pres piano, on je mister pres zensky? Nebo proc?

laila15
29.10.2019 2 z 5

K nákupu knihy mě přesvědčilo pouze autorčino jméno. Námět knihy je v celku dobrý, avšak často jednotvárné a předvídatelné pasáže dávají knize často úplně nereálný průběh. Opakující slovní spojení už jsem musela přeskakovat (prázdný odpadkový koš, alarm je zapnutý nebo ne atd.) Dávám, ale body za vtipné vnitřní pochody hlavních hrdinů. Příběh však celkově mohl být více rozvitý a třeba zápletka s Caroline by si zasloužila mnohem mnohem více pozornosti.... Kniha je určitě čtivá a své nadšené čtenáře si najde, avšak v tomto žánru erotické literatury jsou v současné době na trhu mnohem lepší a více propracované knihy, které vás opravu vezmou za srdce...

mirka2558
28.10.2019 4 z 5

kniha sa mi páčila len škoda, že tam.este nebolo pár kapitol ako to dopadlo s inými postavami :)

Adris
27.10.2019 3 z 5

Tak konec byl napínavý. Styl psaní James se nezapře. Jednoduchost, erotika, přeslazená láska měnící zhýralého boháče, násilí a únos... Škoda jen, že se nedozvíme, jak to dopadlo z jinými postavami. A musím knize vytknout kromě nereálnosti ve stylu harlekynky i prostost. Mohlo to být více propracované. Dávám body čtivosti. Za mě tak 3,5/5⭐️

Ivuska.09
27.10.2019 3 z 5

Nenáročné čtení, čtivý příběh, překvapivě má i pointu a přesah - to se mi líbilo. Samozřejmě je to erotický román, takže s tím je nutné počítat. Ale čte se dobře, zklamaná jsem nebyla.

Kukicka
27.10.2019 3 z 5

Byla jsem na novy pocin autorky docela zvedava. Jeji styl psani je takovy jednoduchy az strohy. Hodne mi to pripomina styl ceske autorky Michaeli Schmiedlove. Knihu ctete a rikate si, to urcite bude brak, ale 500 stran smlsnete jako malinu, je konec a Vy zjistite, ze jste si pribeh vlastne celkem uzili. Bylo to oddechove. Zadne Wow necekejte, ale zklamani take ne

wvanilka
25.10.2019 4 z 5

Kniha pěkná, ale něco mi na ní nesedlo - jako bylo to uvěřitelné, ale i takové fantas - on byl čerstvě hrabě, ona ilegální pracovnice s pronásledovateli a hádejte co??? Byla to opět panna, která dokázala zkrotit vyhlášeného proutníka...
P.S.: Konec byl podle mého dost krkolomný. A jestli čekáte nějaký epilog, jak si žili za pár let, tak to tam nenajdete

inuska6280
25.10.2019 5 z 5

Dokonalá kniha, od začátku až do konce, jedním hltem.