Mister

Mister https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423918/bmid_mister-xsM-423918.jpg 4 421 135

Nechajte sa pohltiť vášnivým ľúbostným príbehom. Mister je nová vzrušujúca romanca od E L James, autorky fenomenálnej trilógie Päťdesiat odtieňov, svetového bestsellera. LONDÝN 2019. Pre Maxima Trevelyana je život hračka. Dobre vyzerá, priatelí sa s aristokratmi a je bohatý, nikdy nemusel pracovať a len zriedkakedy spáva sám. To všetko však zmení tragédia. Maxim nadobudne šľachtický titul svojej rodiny, zdedí jej peniaze i nehnuteľnosti. S tým však súvisí aj zodpovednosť, na ktorú nie je pripravený, nedokáže ju vziať na seba. Ešte ťažšie je preňho nepodľahnúť pokušeniu v podobe tajomnej mladej ženy, ktorá len nedávno pricestovala do Anglicka a náhle mu skrížila cestu a ktorá sa okrem nebezpečnej, nepríjemnej minulosti nemá čím chváliť. Je zdržanlivá, je nádherná, je hudobne nadaná – skrátka, vzrušujúca záhada. A tak sa Maximova túžba čoskoro zmení na dosiaľ nepoznanú vášeň, ktorú si ani len nedovolí pomenovať. Kto je vlastne Alessia Demachi? Dokáže ju Maxim ochrániť pred nevraživosťou, čo jej hrozí? A čo urobí ona, keď sa dozvie, že aj on skrýva tajomstvá? Čitateľ príbehu Mister sa zo srdca Londýna prenesie cez divoký vidiek Cornwallu až na Balkán, typický svojou pochmúrnou, drsnou krásou, a počas šialenej jazdy, plnej nebezpečenstva a túžby, bude až do samého konca zadržiavať dych.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

The Mister , 2019

krevetka79
16.01.2021 5 z 5

Kniha mě velmi příjemně překvapila .
Nádherná pohádka s velkou dávkou napětí až do samého konce...i když bylo jasné, jaký bude konec :-)
Jako oddychovku mohu jen doporučit , čte se úplně sama .

Luciee322
14.01.2021

Pěkně napsané, příjemně se čte. Oddychovka. Láska si nevybírá :)

Klaaarka
10.01.2021 3 z 5

Chvílemi trochu krkolomne,ale čtivé a celkem příjemné. Nicméně už jsem četla i lepší.

knihomolkaJani
08.12.2020 5 z 5

Kniha je opravdu vydařená.. :) Nejde s ničím srovnávat. Některé pasáže jsou na můj vkus trochu uspěchané, ovšem nijak moc to nevadí. Je to kniha u které si odpočinete, ale zároveň vás nenudí.. :)

Tereza457
07.12.2020 5 z 5

Výborná kniha,když to nebudete srovnávat s odstíny. V příběhu bylo vše..romantika,láska, sex i napětí. A můžu říct že se tato kniha povedla víc než odstíny. Autorka píše skvěle.

martina1085
02.11.2020 2 z 5

Po padesáti odstínech byla laťka hodně vysoko. Čekala jsem s čím E. L. James přijde. A toto je za mne takový průměr.
Knihu jsem dočetla, ale nijak zvlášť mě nezaujala.

liletka_a
21.10.2020 2 z 5

Taky trošku zklamání... Jasně, že odstíny asi jen tak nic nepředčí, ale stejně jsem byla v očekávání...Maxim byl opravdu skvělý, hodný, milý chlap, tak moc nechápu, proč si nenašel nějakou slečnu už dříve, nepůsobil moc jako lev salónů. Že čekal na unesenou Albánskou krásku. ;) Milostné scény působily fádně a nezajímavě, spalující chtíč viděly možná tak z dálky. Přesto mi svižně utíkala, měla jsem ji za chvíli přečtenou.

Ditules
08.10.2020 2 z 5

Druhej Christian z toho nebude...

Szekynka
23.09.2020 4 z 5

Mám docela radost, že jsem si knihu koupila nehledě na recenze tady. Pravděpodobně by mě odradily. Musím souhlasit s některými názory, že šlo o klišé, ale asi jsem si knížku vzala do ruky ve správnou dobu. Mě se četla hezky, děj krásně plynul a to, že byla sladká mě v závěru vůbec nevadilo. Docela jsem si u knížky oddechla.

uminaa
15.09.2020 3 z 5

Musím povedať, že som trochu sklamaná. Nie preto, že sa táto kniha nepodobala dejom sérii Päťdesiat odtieňov - to mi nechýbalo vôbec a skôr by mi to asi bolo ľúto a bola by som ešte viac sklamaná, keby sa autorka snažila (ako sa hovorí) o to isté len v ružovom.
Chýbal mi ale ten 'náboj', ktorý v sérii bol. Aby ste mi rozumeli, nehovorím o sexuálnych pasážach, ale o akčnosti, tajomne, napätí, zvratoch... Vtedy som sa bála zavrieť knihu alebo mrknúť viečkami, aby mi niečo neuniklo. Pri tejto knihe by som pokojne vynechala prvú polovicu.
Ale oceňujem výber hudby, jej farebnosť ;), zmienky o Albánsku - krajina, tradície a kultúra. Priznávam, že kým som nečítala túto knihu, ani ma nenapadlo si o tejto krajine niečo zisťovať. Ale teraz môj internetový vyhľadávač nemá pokoj :)

mandari
05.09.2020 3 z 5

Příjemná oddechovka. Taková trochu moderní Pretty Woman. Ale četlo se to moc dobře a bavilo mě to. Takže za mě doporučuji ;)

Angiee88
22.08.2020 4 z 5

Opět romantický a kouzelný příběh. Rada se ztrácím v knižních romantických pohádkách a zapomínám na realitu. Tohle bylo skvělé. Autorka umí.

Myška43
13.08.2020 5 z 5

Jak už tu někdo psal, tuto autorku buď milujete, nebo nenávidíte. Já patřím do té první skupiny. Další pohádka pro ženy. Krásný, bohatý Maxim, který střídá ženy, jak na běžícím pásu, se zamiluje do své krásné, nevinné uklízečky a pomáhá jí v jejích nesnázích. Mě se příběh moc líbil, ani chviličku jsem se nenudila a ten konec? Třeba se dočkáme pokračování?

Veveruška320
09.08.2020 2 z 5

Nevím co k této knize dodat...četla se jedním dechem,ale nenadchla mě tak,jako 50 odstínů....takové odpočinkové čtení.

Elize
30.07.2020 5 z 5

Příběh je kriticky nereálný - což v tomhle žánru není nic neobvyklého, spíš bych řekla, že se to nejenže očekává, ale i žádá. Velmi pěkně zpracované hlavní postavy a příběh Alessie je podle mě celkem reálný. Líbí se mi zapracovaný cizí jazyk a je tam pěkně vylíčený Maximův vývoj. Nejvíc musím vyzdvihnout střídání ich a er formy, které je precizně zpracované a nijak nenarušuje děj, což je velmi jazykově těžké. Líbí se mi, že autorka ich formu věnovala mužské postavě - přestože je zde častá kritika, že píše mužskou postavu jako žena - no taky to je žena, těžko bude psát jako chlap, ale myslím si, že o to celkem jde - čtenářky tohoto žánru nechtějí chlapa reálného, ale takového, kterého si zkrátka ženy vysní a myslím si, že v téhle literatuře máme rádi, když je příběh psán z pohledu muže, je to prostě zajímavější.

Majuš333
19.07.2020

Toto, že napísala E. L. James? Autorka 50 odtieňov? Tak to mi hlava neberie... Neuchvátil ma ani štýl písania a neoslovili ma ani hlavní hrdinovia... Po takých 100 stranách som to vzdala, môj čas si zaslúžia iné, oveľa lepšie knihy...
(Hviezdičkové hodnotenie v tomto prípade radšej vynechám...)

Zuzana207
23.06.2020 3 z 5

Myslím, že táto kniha ide takou strednou cestou. Je to fajn oddychovka, z ktorej ani nepadnete na zadok, ale ju ani nezatratíte po prvých stránkach.

alzbeta4340
20.06.2020 1 z 5

Mister je pohádka, která se nepovedla, harlekýnka, která nakynula do mnoha stran. Místy se mi to zdálo až nechtěně komické. Nepovedená kniha.

8912
05.06.2020 odpad!

Už dlouho jsem nečetla nic tak debilního a zbytečného, jako byla právě tato kniha. Rozumím tomu, že se autorka chtěla vymanit z toho, že jí každý zná jako "tu, co napsala a píše erotické romány", ale tohle se opravdu nepovedlo. Zápletka byla dobrá, ale nedotažená, sexuálních scén bylo podstatně méně (což jsem doopravdy ocenila), ale jinak? Nepřekvapilo, nenadchlo.

ElikaS
29.05.2020 4 z 5

Knížka je velmi čtivá, okamžitě mě chytila a měla jsem potřebu ji, co nejrychleji dočíst. Líbila se mi dramatická zápletka s Antonilem. Ale jinak v rámci žánru kniha nijak výrazně nevybočuje.