Mister

Mister https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423918/bmid_mister-xsM-423918.jpg 4 421 135

Nechajte sa pohltiť vášnivým ľúbostným príbehom. Mister je nová vzrušujúca romanca od E L James, autorky fenomenálnej trilógie Päťdesiat odtieňov, svetového bestsellera. LONDÝN 2019. Pre Maxima Trevelyana je život hračka. Dobre vyzerá, priatelí sa s aristokratmi a je bohatý, nikdy nemusel pracovať a len zriedkakedy spáva sám. To všetko však zmení tragédia. Maxim nadobudne šľachtický titul svojej rodiny, zdedí jej peniaze i nehnuteľnosti. S tým však súvisí aj zodpovednosť, na ktorú nie je pripravený, nedokáže ju vziať na seba. Ešte ťažšie je preňho nepodľahnúť pokušeniu v podobe tajomnej mladej ženy, ktorá len nedávno pricestovala do Anglicka a náhle mu skrížila cestu a ktorá sa okrem nebezpečnej, nepríjemnej minulosti nemá čím chváliť. Je zdržanlivá, je nádherná, je hudobne nadaná – skrátka, vzrušujúca záhada. A tak sa Maximova túžba čoskoro zmení na dosiaľ nepoznanú vášeň, ktorú si ani len nedovolí pomenovať. Kto je vlastne Alessia Demachi? Dokáže ju Maxim ochrániť pred nevraživosťou, čo jej hrozí? A čo urobí ona, keď sa dozvie, že aj on skrýva tajomstvá? Čitateľ príbehu Mister sa zo srdca Londýna prenesie cez divoký vidiek Cornwallu až na Balkán, typický svojou pochmúrnou, drsnou krásou, a počas šialenej jazdy, plnej nebezpečenstva a túžby, bude až do samého konca zadržiavať dych.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

The Mister , 2019

nikol140988
06.03.2020

Srovnávat knihu s Padesáti odstínů si myslím, že je blbost. Já jsem se na Knihu těšila a netěšila jsem se zbytečně. to že se milord zamiluje do své uklízečky je krásné. Zachrání ji před nechutnými prasaty, kteří by jí prodávali jako kus masa a sami znásilňovaly.Pro mě to byl velmi napínaví příběh. Škoda, že není další díl.

SiminkaS
25.02.2020 3 z 5

Za me super knížky, určitě stoji za přečtení.

Pajina324
25.02.2020 3 z 5

Nevadila mi, trochu jiné než 50 odstínů, ale četla se mi dobře. Příběh byl napínavý a plynule mi dosýpal.

teepe
14.02.2020

první kniha tohohle žánru, kterou jsem nedočetla, postavy mi byli nesympatické, prostě to nešlo... a to jsme se na tu knihu tak těšila a nejsem extra náročný čtenář, který by hodnotil jako brak tuto literaturu

Ivka14
12.02.2020 1 z 5

Neměla bych to srovnávat se sérii 50 odstínů,ale takhle kniha byla prostě nuda. Opravdu jsme se na nic těšila, ale zklamala me

lenka9044
04.02.2020 4 z 5

Na cteni tehle knizky jsem se hodne tesila. Vydrzela mi jen dva dny. A to moc casu na cteni nemam... Bylo to fajn cteni, ale dalsi knihu od teto autorky budu asi vice rozmyslet, zda si ji poridit. Shrnuti: zacatek docela dobry, zapletka relativne zajimava, rozuzleni dosti ocekavatelne. Prijemne oddechove cteni

Bráňošek
29.01.2020 2 z 5

Tak ono by se úplně tak moc nestalo, kdyby kniha neexistovala, ale zase jako úplně bych na ni zlá nebyla, mě se v podstatě i líbila. Asi každý ví o koho jde, takže kdo tuto autorku nemusí, ať to raději nečte.

Nikkinike87
27.01.2020 5 z 5

Řadím se mezi ty, kterým se líbilo 50 odstínů, tato kniha se s předešlou triologií srovnávat nemůže, ale objevují se v knize podobné znaky, jako u všech autorů, kteří už něco před tím již napsali - ona panna, on mileje sex, kniha má napínavý příběh až do konce a přesto s romantickým nádechem. Mě osobně se příběh velmi líbil, a to i přes to, že je to smyšlená pohádka, která se v reálném životě nestane, ale proto přece čteme, probouzíme fantazii, vytváříme si iluzi, která nás oddaluje a utěšuje od reálného života a problémy, které se v něm objevují. A opravdu se tato kniha nedá spojovat s 50 odstínama, 50 odstínů byl jedinečný příběh, který byl první a byl to originál, je to jakobyste měli srovnávat Harryho Pottera s ostatními knihami, které autorka Rowlingová napsala... i Harry Potter byl prostě jedinečný originál. Za mě má Mister romantický příběh stejně jako některé filmy, mě osobně mi to připomnělo částí děj z filmu Láska nebeská... Je to však můj názor a nemusí se s ním nikdo jiný ztotožňovat. Doporučuji přečíst knihu nenapravitelným romantikům, kteří si chtějí odpočinout od reality a trochu se zasnít.

prcek19
27.01.2020 4 z 5

Docela sem bála do toho pustit, protože pokračování 50 odstínů z pohledu Christiana mě absolutně nezaujalo, ale kdo tomu dá šanci tak nebude litovat..je to něco jiného než odstíny a to je dobře..kniha se mi četla velmi dobře, za víkend přečtená a sem zvědavá, jestli autorka nějak naváže, protože sama řekla, že si není jistá, jestli bude jen tato kniha nebo i pokračování..nicméně jednu hvězdičku strhávám za přeskakování toho, kdo to vyprávěl..oddělit to pouze odstavcem mi nestačilo a je pravda, že někdy v dalším odstavci vyprávěl ten stejný, takže mě to docela mátlo

Charmedka
21.01.2020 3 z 5

Tohle je úplně jiné než Padesát odstínů, ne ve špatném slova smyslu, ale jiné a začala bych možná hodnotit negativy. Začátek knihy je šíleně vulgární. To se pochopitelně dá u erotického románu očekávat, ale první kapitoly od Maxima jsou jedna vulgarita za druhou a doslova mě to rušilo, jak moc jich bylo a k tomu byly vážně peprné. Dalším negativem jsou postavy, které bohužel nepůsobí ani trochu reálně, což příběhu trochu ubírá.

Co se týče erotických scén, tak ty byly fajn. Těch několik orgasmů na jedné straně přejdu, ale jinak to nepůsobilo přehnaně a erotické pasáže fakt byly erotické. Kniha se četla dobře, jakmile jsem se začetla, tak těch pět set stran utíkalo a byla jsem u konce. Pokud patříte mezi fanoušky této autorky, tak doporučuji, je to ovšem něco úplně jiného než odstíny.

misulevranik
15.01.2020 4 z 5

Kdo čeká něco ve stylu šedi, tak se nedočká.. Je to oddychovka u které nemusíte moc přemýšlet..

Opina
14.01.2020 4 z 5

Příjemné čtení ;)

evasamankova
12.01.2020 3 z 5

E L James zůstává i ve své další knize „svá“. Kdo by chtěl v knize hledat hlubší smysl a stín kvalit tradičních autorů, bude zcela pochopitelně zklamán. Naopak čtenáře, které Odstíny bavily, Mister zajisté příjemně potěší, protože romantická pohádka s erotickým nádechem nabízí odpočinek a krátký únik od starostí běžného života.

Nuttelka
04.01.2020 5 z 5

E. L. James buď milujete nebo nesnášíte...

Po Christianovi Greyovi tu máme nového hrdinu Maxima, do kterého se také zamilujete až po uši.
Nevěděla jsem, co mám očekávat a musím říct, že jsem velice spokojená. Je to úplně něco jiného než Odstíny, za což jsem i ráda a Maxim je prostě miláček :-)

Kniha vyloženě pro nenapravitelné romantičky, které nečekají nic náročného :-)

hellena1523
03.01.2020 odpad!

Koukám, že ani změna nakladatelství nepomohla. Prostě jen další zbytečná kniha. Ovšem..každé zboží má svého kupce a i ta největší blbost na světě se vždycky bude někomu líbit.
Čtenář, který čeká od literatury víc, než ho*no na papíře, si z této knihy ale asi nic moc neodnese. Autorka píše tak strašně zoufale špatně, podprůměrně, že ani překlad to nedokáže zvednout ani na tu průměrnou oddechovou četbu.
Pevně doufám, že už mně další příšernost z pera této pseudospisovatelky, nevstoupí do cesty.

Klára16
02.01.2020 4 z 5

Oddehovka co neurazí. Občas to bylo docela klišé, ale dost se mi líbil ten pohled na nelegální imigrantku a celkově na Albánii. Povedené!

adriane9
01.01.2020 3 z 5

Bylo to fajn, četlo se to skvěle, odstíny mě moc nebavily takže opravdu je tohle jiný styl a navíc miluju hudbu tím spíš tu klavírní, a všechny části s názvem skladby jsem si musela přehrát. Bavilo!

Janynka
01.01.2020 3 z 5

A mně se to líbilo :-) Nenáročné, oddechové, pro nás nenapravitelné romantiky fajn.

Matita310
27.12.2019 5 z 5

Úplně jiná kniha, než na které jsme od této autorky zvyklé. Ale já musím říct, že mě v knize nic nechybělo. Ano, je jiná než ty předchozí, ale má zase spoustu jiných plusů. Určitě stojí za přečtení drahé romantičky.

RozaD
26.12.2019 5 z 5

Senzace ❤️ Romantické od začátku až do konce. Snad bude druhy díl co nejrychleji na světě. Také mě velmi velmi mile překvapilo, ze na romantiku jsme nemuseli čekat až na půlku knihy, ale polibek přišel celkem rychle a pak už to jelo. Na 100% doporucuji všem romantickým dusičkam, kterým jde o lásku a ne formulaci textu.