Kazatel

Kazatel https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217921/mid_kazatel-1eH-217921.jpg 4 857 168

V pobřežních skalách poblíž švédského městečka Fjälbacka je objevena mrtvola ženy. Pod tělem oběti jsou však nalezeny kostry dvou dalších žen, které zmizely před dvaceti lety. Pitva potvrdí, že všechny tři zemřely stejným způsobem. Jde o jednoho vraha, který se z neznámých důvodů na dvacet let odmlčel, nebo někdo původního pachatele napodobuje? Situace se ještě zhorší, když z blízkého kempu beze stopy zmizí sedmnáctiletá dívka. Pátrání po ní je bezúspěšné a policie se obává, že ji potkal stejný osud.... celý text

Olous1
03.11.2017 5 z 5

Moje první kniha od této autorky.Velice se mi líbila, chvilku mi trvalo se orientovat v postavách, jinak moc pěkné čtení. Mohu jen doporučit.

martina.tim
22.10.2017 4 z 5

Knížka se mi líbila sice o něco méně než Ledová princezna, ale i tak jsem si pěkně početla. Akorád co se mi nelíbí je dějová linka s Annou Eričinou sestrou, která mi leze na nervy už jen při její zmínce. Nejspíš je to tím tématem, kdy muž svou manželku považuje jen za kus majetku a myslí si, že si s ní může dělat co chce. A asi je to i tím, že na toto téma poslední dobou narážím v knihách často. Jinak vřele doporučuji. Příběh je zajímavý a vyšinutost vraha je ......

Lisa123
15.10.2017 5 z 5

Tato kniha se mi opravdu velmi líbila. Děj byl čtivý a napínavý až do konce. Líbí se mi především části v knize, které se odehrály v minulosti, jelikož to pak dává souvislost v přítomném ději. Musela jsem se hodně soustředit, jelikož v této knize je hrozně moc postav. Milovníkům detektivek (i ostatním) určitě doporučuji :)

bekule
14.09.2017 3 z 5

Příliš mnoho postav, podobná jména , ztrácela jsem se v rozvětvené rodině Hultových. Nejsem si jistá jestli budu v této sérii pokračovat, za mě je psáno dost těžkou rukou. Musela jsem se nutit knihu dočíst. I když příběh jako takový byl napínavý.

rekon
21.07.2017 5 z 5

Opět velmi povedená kniha. Líbí se mi styl psaní autorky, snažím se je číst popořadě, protože se tam prolíná dějová linka s Patrikem a Erikou i její sestrou Annou. Pro mě je to takové odlehčené čtení.

LuckaH2
08.07.2017 3 z 5

Prvni dil se mi libil vic, ale dalo se to cist. Trosku mi zapletka priprominala prvni dil (rodinne tajemstvi, minulost), a knihu V lese visi andel (sekty),takze mi obraz kazil ne moc originalni pribeh. Ale vysetrovani, kdy policiste nejsou nadlidi se mi moc libi!

moudivlacek
04.07.2017 5 z 5

Byl to velmi zajímavý detektivní příběh, plný zášti, zloby a nenávisti. Velmi propletené rodinné vztahy, ale hlavně příběh jedné velké deziluze.
A opět skvělý Patrick a "jeho" tým. A vše vyšperkuje svými peripetiemi jeho těhotná přítelkyně Erika.
Těším se na další díl.

martinaandulka
03.07.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Mám od Lacberg přečtené hodně knih a zatím mě nezklamali a toto není vyjímka.Opět napínavá detektivka z krásného pístavního městečka a se skvělým detektivem Patrickem a jeho Erikou.

Peslik
26.06.2017 4 z 5

Pohodové čtení na cesty. Erika s Patrikem mi sedli a těším se na další pokračování.
Jen...knihu mám v epub verzi a nevím, zda je to moje chyba či nikoli, ale minulost se mi těsně prolíná s přítomností a občas se stalo, že jsme nepostřehla v jakém období zrovna jsem.

dalia1769
25.06.2017 4 z 5

Velmi solidní, napínavá detektivka. V rodině Hultových jsem se trochu obtížněji orientovala. Patrick i Martin jsou sympatičtí vyšetřovatelé, Erika v tomto díle trochu ustupuje do pozadí.

šipek
05.06.2017 5 z 5

Tuto sérii detektivek s Erikou a Patrikem mám přečtenou celou. Je to takové pohodové čtení a klidné. Po těchto knihách sáhnu, když si potřebuji orazit od psychothrillerů.

dobama
30.05.2017 5 z 5

Začínám si na Patrika a Eriku zvykat. Jsem potěšena, že Annin příběh dál pokračuje, líbí se mi prolínání soukromých životů všech aktérů příběhu. Patrik je mi sympatický víc a víc. Knížku jsem doslova zhltla za necelé 3 dny a další díly čekají . Za mne plný počet a jdu rychle za dalším Patrikem, Erikou, Annou...

Toffee
19.04.2017 4 z 5

Dobrá detektivka. Líbila se mi víc než Ledová princezna. Měla spád, byla napínavá, a i když název dost napovídal, nebylo to průhledné a skoro až do konce nebylo úplně jasné, jak to všechno dopadne. Vyšetřování se prolíná se soukromím detektiva, což bylo sympatické.
Mám ráda příběhy, při nichž se rozplétá složitá rodinná historie, rivalita a trvající zášť, o které už další generace neví, kde má počátek, ale stejně drží lajnu. Jedinou drobnou komplikací bylo příliš mnoho postav, takže mi chvíli trvalo se mezi nimi vyznat.

amysa
17.04.2017 3 z 5

Patrika s Erikou jsem si velmi oblíbila už v Ledové princezně a na další díl této série jsem se těšila... A jsem ráda, že jsem opět mohla nakouknou do jejich osobního života, i když tady toho bylo docela poskrovnu...
Co se týče detektivní zápletky, tak ta byla díky názvu i docela předvídatelná, nicméně zajímavá a vlastně až do samého konce stále nejasná a napínavá.
Ale co se týče mého hodnocení a celkového knižního dojmu, nejsem spokojená... Nečetlo se mi to vůbec lehce, měla jsem chvílemi skoro pocit, že to celé napsal nebo přeložil úplně někdo jiný... přišlo mi to takové docela odbyté, místy až plytké... Já se zkrátka nemůžu ubránit srovnání s jedničkou, ta pro mě měla naprosto jinou, kvalitnější úroveň... Takže tentokrát jenom za tři, ale další díly si určitě ujít nenechám...

SimonaP
17.04.2017 3 z 5

Kniha byla napínavá, dobře se četla, to jistě, ale nepochopila jsem, proč policisté více nepátrali v okolí a rovnou se nezeptali členů rodiny na možné úkryty v okolí. Ale to by byl asi brzy konec a kniha by měla jen padesát stran.

petunkav
10.04.2017 5 z 5

Další díl z této pro mě zatím povedené série - opět vyvrací mou nechuť číst severské autory.
Pěkná, svižná a docela i zamotaná detektivka.
Časem budu v dalších dílech o Erice a Patrikovi pokračovat.

tinka1974
01.04.2017 5 z 5

Mě se tento příběh líbil. Hezky napsané, Ráda si přečtu i další díly. Přesto tam byla místa, kde se nechalo dopředu odhadnout, co se stalo a kdo k tomu přispěl

veronie
20.03.2017 5 z 5

Tato kniha se mi líbila ještě víc než první díl. Bylo to super. Sice jsem se na začátku trochu ztrácela v postavách a musela přemýšlet kdo ke komu vlastně patří, ale jinak nemám co vytknout. Bylo to napínavé a čtivé.

triana
19.03.2017 5 z 5

Druhý díl detektivní série mě ani v nejmenším nezklamal, autorčin styl psaní se mi nesmírnė líbí..., ještě že mě čeká ještě dalších 7 dílů :-)

Olga.S
10.03.2017 2 z 5

Kniha byla pro mě náročná, jelikož jsem se ztrácela v obrovském množství postav a velice jsem se musela nutit číst. Byla jsem opravdu ráda, když jsem knihu dočetla.