Mlha nad Shadow Sands

Mlha nad Shadow Sands https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454903/bmid_mlha-nad-shadow-sands-qRG-454903.png 4 1960 472

Kate Marshallová série

Kate Marshallová a její asistent Tristan Harper vyšetřují další zapeklitý případ. Jak spolu souvisí zmizení mladých lidí a oblast Shadow Sands? A jakou roli hraje hustá anglická mlha? Při potápění ve vodní nádrži Shadow Sands objeví Kate Marshallová mrtvé tělo mladíka, který býval vynikajícím plavcem. Přivolaní policisté případ označí za tragickou nehodu, přestože má Kate své pochybnosti. Postupně se pochybností a otázek vynořuje víc: Proč si šla oběť zaplavat uprostřed noci? Proč jeho zranění neodpovídají policejnímu scénáři? A proč je mrtvých těl, která se v nádrži našla, víc? Je to jen nešťastná souhra náhod, nebo úkladný vrah zneužívá toho, že na něj nikdo nevidí? Kate si je jistá, že okolo rezervoáru Shadow Sands se toho děje víc, než se na první pohled zdá, obzvlášť když v okolí padne hustá mlha. Lidé už roky tiše mizí, a když se ztratí další mladá žena, Kate a její asistent Tristan mají podle indicií jen několik dní na to, aby ji zachránili před stejným osudem.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Shadow Sands , 2020

WaN635
10.01.2021 5 z 5

Musím upřímně říct, že Bryndza se mi velmi dobře čte. Jak Erika tak Kate jsou velmi sympatické hlavní hrdinky.
Kniha byla čtivá, zápletka zajímavá. Líbí se mi vyvíjející se vztah mezi Kate a synem.
Jsem zvědavá, jak bude pokračovat její kariéra soukromé detektivky. Tristan je také sympaťák, kterému to zároveň pálí.
Těším se na další knihu :)
Ještě mám odbočku k nakladatelství, docela mě zarazilo, že kniha měla posledních 6 stran zcela prázdných, není na nich vůbec nic.

Olcab264

Zase dobrá kniha s Kate Marshalovou,pěkná zápletka,přečteno jedním dechem

Klaara.cz
10.01.2021 5 z 5

Dle očekávání skvělé. Robert Bryndza opět nezklamal. Poutavý detektivní příběh s gradujícím dějem. Vzor toho, jak má současná detektivka podle mého názoru vypadat.

mattonka
09.01.2021 5 z 5

Na nového Bryndzu jsem se těšila od chvíle, co vyšel. Teď konečně na něj došlo!!!
Za mě super kniha. Přečetla jsem ji ani nevím jak :) Děj neskutečně ubíhal a já byla najedou skoro na konci. Oceňuji, že v ní není obrovské množství popisů brutálních vraž až nechutností, jak v některých knihách je. Za mě vykročení do nového roku s knihou na 1!!!

marsden
09.01.2021 5 z 5

Daleko lepsi nez prvni dil. Opet skvele napsane, ale uz ne tolik pretazene za vlasy jako kanibal. Je to ten typ detektivky, kde si rikam, jak neskutecne rychle ctu, jak mi cas utika, ze brzo se ukaze vrah, ale presto jsem pak smutny, ze je konec.
Mimochodem, Tristana si predstavuji jako moderatora z Prostoru X, Cestmira:)

katst
09.01.2021 5 z 5

Kniha, která se od začátku velmi dobře čte, má spád a je napínavá. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo je pachatel, což u knih s detektivní zápletkou oceňuji.
Robert Bryndza je zkrátka sázkou na jistotu.

JitkaHambi
09.01.2021 3 z 5

Kniha byla čtivá, napínavá, bavila mě, ale pořád si stojím za tím, že série s Erikou je lepší a mám ji pořád radši než Kate.

Marta_P
08.01.2021 5 z 5

Další skvělý příběh z pera Roberta Bryndzy. Ačkoliv mi ze začátku postava Kate nebyla až tam sympatická, musím říct, že pomalu se mi začíná dostávat pod kůži. Děj knihy byl zajímavý, napínavý, ani stránku jsem se nenudila a vše mi nakonec do sebe pěkně zapadlo. Knihy si drží svůj standard již od začátku a vždy po nich ráda sáhnu.

LeSk
07.01.2021 5 z 5

Napínavé čtení od začátku do konce. Děj byl poutavý, mělo to odpal hned od první stránky. Konec příběhu vypadá na velmi slibné pokračování, doufejme, že tomu tak opravdu bude. Hlavní postavy mi byly sympatické. Moc doporučuji.

studentice
07.01.2021 4 z 5

Knížka se pěkně četla. Hlavní postavy jsou mi sympatické a těším se na pokračování.

DejnaDee
07.01.2021 5 z 5

Co ke knize říci? Opět úchvatné, velice napínavé čtení s vybroušeným stylem a do detailu propracovaným dějem. Kdo máte rádi Roberta Brynzu určitě s přečtením této detektivky neváhejte.

cerna7151
07.01.2021 4 z 5

Tenhle díl mě bavil více než předchozí (Kanibal ...), zaslouží si určitě tak 4,5 hvězdy. Kniha měla spád, žádné vleklé popisky míst. Kate s Tristanem jsou sympaťáci. Super, určitě doporučuji.

katka.oo
06.01.2021 4 z 5

Kniha byla dobrá, velmi dobrá, čtivá, Bryndza píše skvěle, ale do plných 5* mi tam přece jen něco málo chybělo, Kate a Tristan ... sympatická dvojka, na pokračování se těším.

J.x
06.01.2021 5 z 5

Tak tahle knížka mě znovu vytrhla z mé čtecí krize. Bavila mě od začátku do konce. Přečetla jsem ji o svátcích jedním dechem. Už se nemůžu dočkat další.

GYROTOURBILLON
06.01.2021 5 z 5

Opět super kniha , těším se na další slibované knihy RB.

Vlaďkaa4
04.01.2021 5 z 5

Konec slibuje další knihu????. První třetina byla taková pozvolná. Ale pak už jsem knihu neodložila dokud jsem ji nedočetla.

kačenka80
04.01.2021 5 z 5

Jako vždy kniha nezklamala. Napínavá až do konce a přečteno jedním dechem. Dokud se nedočte není možné jít spát :-D

lalaserka
04.01.2021 5 z 5

Další skvělá kniha od Roberta Bryndzy. Mělo to spád, žádná zbytečná vyprávění. Už se moc těším na další knihu.

anet.myblog
03.01.2021 5 z 5

Knihy Roberta Bryndzy jsou u nás dost vychvalované a staly se z nich bestsellery. Hned několik členů moji rodiny autorovy knihy miluje a nedá na ně dopustit, a tak mi to přece jen nedalo. Jelikož tohle bylo tedy moje první setkání s autorem nemůžu knihu porovnávat s předchozími díly, ale kniha se mi moc líbila. Zaujala mě hned od začátku a byla napsaná dost čtivě a napínavě, takže jsem pořád musela pokračovat dál a dál. A vlastně ještě těsně před koncem nevíte, kdo to celé způsobil. Knížku můžu určitě doporučit, třeba i když jste autora ještě nic nečetli jako předtím já !

kubule
03.01.2021 5 z 5

Perfektní, prostě bomba. Žádné průtahy, zbytečná vyprávění, dlouhé vysvětlování...výstižné, drsné a nesmírně poutavé. Od začátku do konce...už aby byl další díl. RB je prostě PAN SPISOVATEL a umí, opravdu umí...