Mlha nad Shadow Sands

Mlha nad Shadow Sands https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454903/bmid_mlha-nad-shadow-sands-qRG-454903.png 4 1969 472

Kate Marshallová série

Kate Marshallová a její asistent Tristan Harper vyšetřují další zapeklitý případ. Jak spolu souvisí zmizení mladých lidí a oblast Shadow Sands? A jakou roli hraje hustá anglická mlha? Při potápění ve vodní nádrži Shadow Sands objeví Kate Marshallová mrtvé tělo mladíka, který býval vynikajícím plavcem. Přivolaní policisté případ označí za tragickou nehodu, přestože má Kate své pochybnosti. Postupně se pochybností a otázek vynořuje víc: Proč si šla oběť zaplavat uprostřed noci? Proč jeho zranění neodpovídají policejnímu scénáři? A proč je mrtvých těl, která se v nádrži našla, víc? Je to jen nešťastná souhra náhod, nebo úkladný vrah zneužívá toho, že na něj nikdo nevidí? Kate si je jistá, že okolo rezervoáru Shadow Sands se toho děje víc, než se na první pohled zdá, obzvlášť když v okolí padne hustá mlha. Lidé už roky tiše mizí, a když se ztratí další mladá žena, Kate a její asistent Tristan mají podle indicií jen několik dní na to, aby ji zachránili před stejným osudem.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Shadow Sands , 2020

kuttnerovka
25.01.2021 5 z 5

Opět perfektní, čtivé, napínavé..není co více dodat. Líbilo se mi zvolené prostředí vodní nádrže a mlhy, hned to bylo o kousek napínavější. Určitě se mi díl líbil více než první případ Kate.

Ridley
25.01.2021 4 z 5

První dil se mi líbil víc, ale i tak se mi dobře četla, rozhodně se těším na další díl.

Evule *
25.01.2021 5 z 5

Skvělá záležitost, napínavé, čtivé. Od posledních stránek jsem se nemohla utrhnout. Moc se těším na další díl..

LeniVa
23.01.2021 4 z 5

Rychle se čte, napínavé od začátku do konce. Nevím proč, ale i když už mám dočteno, tak furt na něco čekám...

Martina1805
23.01.2021 5 z 5

Naprosto skvělé čtení Robert Brynza zase nezklamal už se těším na další.

novina
23.01.2021 5 z 5

Opět skvěle propracovaný příběh. Robert Bryndza prostě drží laťku vysoko. Série s Kate a Tristanem se mi moc líbí a těším se na další knihu.

Vik40
23.01.2021 5 z 5

Bryndza nezklame - I druhý případ s Kate Marshallovou je napínavý dobře se čte. Doporučuji.

Brembelik745
22.01.2021 3 z 5

Velmi zajímavý námět - mizející mladí lidé v mlze u vodní nádrže Shadow Sands.... Kniha mohla mít velký potenciál... Bohužel autor jej nevyužil naplno. Konec dost osekany a odflaknuty. Kniha byla čtivá ale nijak mě neohromila. U Bryndzy je to škoda protože píše skvělé.... Tentokrát jen 3 *

m_martina
22.01.2021 5 z 5

I druhý případ s Kate Marshallovou je čtivý a kniha napínavá. Doporučuji.

Evelinda
21.01.2021 5 z 5

Druhy dil serie je za mne jeste lepsi nez prvni dil a Bryndza kazdopadne nezklamal, za mne skvela knizka a doporucuji!

kolacky
21.01.2021 5 z 5

Perfektní knížka. Přeju Kate a Tristanovi hodně, hodně štěstí do dalších příběhů.

Nuttelka
21.01.2021 4 z 5

Opět velmi čtivé, stránky ubíhají před očima a jste zvědaví, kdo za tím vším stojí, kdo je vrah. Vyloženě zvraty se v tomto díle nekonají, všechno plyne tak nějak postupně a jsem opět ráda, že vrah se odkryje až skoro ke konci knihy.
Bryndza už je také taková sázka na jistotu, když si chcete přečíst výborně napsanou knihu :-)

Ondra_P
19.01.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands je další vynikající knihou Roberta Bryndzy. Bavila mě ještě víc než Kanibal z Nine Elms. Doporučuji.

Nikola_
19.01.2021 5 z 5

Co dodat.. Skvělé jako vždy!

Jana8774
18.01.2021 5 z 5

Knihu jsem trošku četla déle než jsem čekala, nechytila mě natolik jako předchozí knihy, ale i tak doporučuji. Je oddychová, žádné dramatické zvraty.

LuluBird179
18.01.2021 5 z 5

Klasický Bryndza...odpoledne začít číst a ráno...opuchlé a červené oči, protože knihu prostě musíte dočíst jedním tahem! Těším se na další pokračování Kate a Tristana!

99jana99
17.01.2021 4 z 5

Přečteno, kniha se četla dobře, ale něco mi chybí, momenty překvapení, vodítka k odhalení, najednou na konci je odhalen viník.

Mil@n
17.01.2021 5 z 5

Opravdu lepší než první díl a to je dobře.

Sixao
17.01.2021 4 z 5

Částečně přečteno, částečně poslechnuto v podání Martina Stránského. Za mě výborné pokračování série. Na chvíle s knihou jsem se těšila a zároveň si říkala, že je škoda ji mít za chvilku přečtenou. Jen Kate je v osobním životě taková nemastná neslaná. Na začátku jsem doufala, že mezi ní a Tristanem přeskočí jiskra a autor to takhle zhatí.

Nikol117
16.01.2021 4 z 5

Predchozi dil byl lepsi. I tak se mi ale kniha libila.