Kanibal z Nine Elms

Kanibal z Nine Elms https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423380/bmid_kanibal-z-nine-elms-2jR-423380.jpg 4 2567 680

Kate Marshallová série

Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské policie. Dokázala vyřešit sledovaný případ nebezpečného a krutého sériového vraha s přiléhavou přezdívkou Kanibal z Nine Elms, i když přitom sama málem zemřela. Nyní Kate přednáší na univerzitě a snaží se vést poklidný život, když se minulost začne vracet. E-mail s žádostí o pomoc ji vtáhne nejen do právě probíhajícího vyšetřování vražd mladých dívek. Jejich modus operandi nebezpečně připomíná případ, který před patnácti lety vyřešila. Nevrací se jen vzpomínky. Vrah napodobitel chce dokončit započatou práci… A tak se i Kate musí vrátit k vyšetřování, aby dokončila tu svoji – chytit dalšího sériového vraha.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Nine Elms , 2019

Aleen
22.02.2020 5 z 5

Omlouvám se, ale opět se budu opakovat: autor velice dobře zvládá své řemeslo - psát detektivky. Moc se mi líbilo vše. Hlavní postava mi přijde o dost vyrovnanější, než Kate, která okupovala všechny problematické okamžiky předchozí série. Přišlo mi, že do sebe záležitosti v příběhu pěkně zapadají. Nápad na zápletku je neokoukaný a postavy byly uvěřitelné. Žádné wow, ale pěkné počtení.

Angelicca
22.02.2020 5 z 5

Celkově velmi povedený příběh, který měl spád a kniha se četla skvěle. Nová hrdinka Kate je zajímavá a těším se, jak se bude v dalších dílech její život vyvíjet dál. Vřele doporučuji k přečtení!!!

alilunka
21.02.2020 5 z 5

Mně se moc líbila. Erika je sice jenom jedna, ale Robert rozhodně ukázal, že má co nabídnout. Stojí za přečtení.

oolinkaa
21.02.2020 5 z 5

Super super. Čekala jsem, že sérii s Erikou nic nepřekoná , nebo se to bude za účelem zisku opakovat, ale jsem nadšená. Další super příběh , který hned vtáhne do děje. Má to smysl, spád , postavy jsou sympatické. Bryndza je prostě super spisovatel, u kterého nemám co vytknout

HDosoudilová
21.02.2020 4 z 5

Na novou knihu Roberta Bryndzy jsem se strašně moc těšila! A opět mě bavila. Čtivé, napínavé, začátek vás krásně navnadí... Některé pasáže mě bavily více, některé méně... a takový konec jsem zase nečekala.
Co se týče Kate, zatím mi moc nesedí, ale uvidíme v dalších dílech. Její život je každopádně opět dost zajímavý :-)
Určitě doporučuji začít číst i tuto sérii

Peslik
21.02.2020 4 z 5

Proč mám pocit, že konci něco chybělo???
Jinak nová série, nová hl. postava, nová kniha.....jako ano, bylo to napínavé, zajímavé a nedalo to člověku spát, jen ten konec bych pořešila jinak.

Theresa.2679
20.02.2020 5 z 5

Bezvadná ????

HanWali
19.02.2020 5 z 5

Robert je můj oblíbený autor, určitě nezklamal začátkem nové série, ani trochu jsem se nenudila - výborný

Michelinecka84
19.02.2020 5 z 5

Skvělá knížka. Jako vždy Robert Bryndza píše poutavě. Sotva jsem se začetla nemohla jsem přestat. Už se těším na další příběhy.

katka.oo
16.02.2020 5 z 5

Super kniha, četla se velice dobře ostatně tak jako i další Bryndzovy knihy. Kate a Tristan … už teď jsem si je oba oblíbila … jako soukromí vyšetřovatelé … myslím, že tahle série se mi bude hodně líbit a těším se na pokračování.

Nuttelka
16.02.2020 5 z 5

Teda... Kde na to ten Robert chodí ??? Místy jsem se až oklepala nad nechutností, ale je to stále Bryndzům styl, stále skvěle čtivé.
Kate je úplně jiná než Erika, ale také bude má oblíbená postava a jsem zvědavá, kam se bude její postava vyvíjet a co všechno si na nás Robert připraví.

Ejv
15.02.2020 5 z 5

Je až neskutečné jak někdo.. v tomto případě Robert Bryndza dokáže napsat tak špičkovou detektivku! Můžu jen doporučit dál! :)

denisa7400
15.02.2020 4 z 5

Pěkně rozehraný příběh, jsem zvědavá na pokračování.

benik25
15.02.2020 5 z 5

Další úžasná kniha od oblíbeného spisovatele, který nikdy nezklame....můžu jedině doporučit!!

pavels36
14.02.2020 5 z 5

Nádherně napsané. Strhující do posledního slova. Skutečně zajímavý Thriller se vším všudy. Nebylo hluchého místa. Jako audioknihu od pana Martina Stránského to dostalo ještě větší napětí. Takže doporučuji a děj či závěr nebudu prozrazovat

tesi04
13.02.2020 4 z 5

Kate je nová a neokoukaná. Ale to spojení s amatérským vyšetřováním mi nějak nesedí. Chápu snahu o nové prostředí, ale nějak to skřípe. Jinak dobrý.

Hugomil
12.02.2020 1 z 5

Podle mého názoru tato kniha vyšla hlavně jako marketingový tah. Už když knihu otevřete a uvidíte mezery mezi řádky, je evidentní knihu co nejvíce "nafouknout", přitom by mohla být poloviční. Příběh je uspěchaný, laciný a nevýrazný. Celkově na mě kniha neudělala valný dojem a mám tušení, že šlo hlavně o to, vydělat za každou cenu další peníze. Kvantita na úkor kvality.

harena
12.02.2020 5 z 5

Rozhodně nejsem zklamaná, kniha má stejné, možná i větší napětí, než jaké bylo v předchozí sérii s Erikou Fosterovou. I tady je nová vyšetřovatelka inteligentní a sympatická žena, ale pozor, má syna se sériovým vrahem - to není spoiler, dozvíme se to hned ze začátku. Takže když to shrnu, je to čtivý, napínavý thriller a pakliže neočekáváte nějakou "přidanou hodnotu", kterou tu někteří čtenáři čekali, přečtěte si a užijte si napětí.

Hartlik
12.02.2020 3 z 5

Místy nuda, místy se nejde odtrhnout. Pořídím si další knihy od stejného autora a začnu dívkou v ledu.

em75
11.02.2020 5 z 5

Kate je mi sympatičtější než Erika. Umí se prosadit. Některé pasáže byly zbytečné a rušily mě nějaké chyby v textu. Já jsem spokojená a těším se na další díl.

detektivní a krimi romány napětí sérioví vrazi krimi thrillery pro ženy

Robert Bryndza
britská, 1979