Jedna noc s ním

Jedna noc s ním https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445382/bmid_jedna-noc-s-nim-A2A-445382.png 4 876 181

Jedna noc s ním jí změní život… Maggie Reillyová nemá času na rozdávání. Pracuje jako servírka, jako dobrovolnice pomáhá dětem v centru pro mládež a studuje vysokou školu. Na muže a vztahy nemá čas, proto jí vyhovuje, že se setkává se svým milencem jen několikrát za rok. Když však dorazí do hotelu na domluvenou schůzku, omylem skončí v posteli s někým úplně jiným – s Benem Barrettem, nejznámějším hollywoodským rebelem. Ben, který se po nejnovějším skandálu chce klidit lidem z očí, by se jenom rád vyspal. To by se však k jeho překvapení nesměla v jeho hotelovém pokoji objevit krásná nahá zrzka. O její omluvy nestojí, místo toho se domluví, že mu poskytne přístřeší, kde se na čas schová před dotěrnými novináři… a když bude součástí dohody i nezávazný žhavý sex, tím líp, ne? Ben si však brzy uvědomí, že jeden týden s touhle drzou divokou zrzkou mu ani zdaleka nestačí. Chce víc. Mnohem víc. Jen musí Maggie, která o vztahy nestojí, přesvědčit, že ve svém životě potřebuje jistého rebela…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bad Apple , 2019

LilianaFalcon
26.09.2020 3 z 5

Ten příběh mohl být tak skvělý!!! Nechápu, že z něj autorka nezkusila vykřesat víc. Chtělo by to míň sexu a víc děje a psychologie :D Pak by to nemělo chybu, protože ta úvodní zápletka je parádní.

janina66
24.09.2020 4 z 5

Pro mě příjemná odpočinková kniha plná lásky. Hezké jiskření mezi Benem a Maggi. Přečteno za 24 hodin, takže se mi kniha líbila.

Toledo
22.09.2020 3 z 5

Hodnotím spíše průměrně, protože už jsem četla daleko lepší romány. Někdy mám problém se od podobných knih odtrhnout, avšak u této ne. Přečteno sice za dva dny na dovolené, ale dojem to na mne neudělalo.

knihomolkaL
20.09.2020 3 z 5

Oddechová jednohubka na nedělní odpoledne. Pobavila, ale za týden už nebudu vědět, o čem že to přesně byla.

Lofda
20.09.2020 4 z 5

Za mě moc příjemná romantika, dostala jsem přesně co jsem očekávala. Žádné zbytečně natahované drama, jen příběh co hezky plyne. Prostě další hezká pohádka pro velký holky :-)

Maruš.D
16.09.2020 3 z 5

Musím souhlasit, že kniha je taková.. divná :D
Nesedla mi ani Maggie ani Ben. Maggie jsem na začátku nemohla vystát, její chování i myšlení. U Bena jsem se nemohla rozhodnout. Byl milý, ale dost egoistický. Měl být slušně vychovaný, ale občas mi přišel jako úplný opak. Jediné plus bylo, že je kniha poměrně krátká, a tak se dlouho trápit nebudete. Navíc mi nevadí autorčin styl psaní.
Epilog mi v knize také docela chyběl.

havrmoni
16.09.2020 3 z 5

Tak nevím, zpočátku mě to bavilo, připomínalo mi to hodného kluka. Jak si hrdinka nesedla na zadek před sebejistým hokejistou. No pak to byla už jen taková pohádka. Jindy by mi Maggiina upjatost a neústupnost vadily, ale tady mě spíš rozčiloval Ben. Jeho sebejistota hraničila s arogancí a abych pravdu řekla fakt mi vadilo, jak jí narušil život. A ona?? Vypadalo to, že se vzdá veškeré té dřiny na škole kvůli chlapovi. Možná nějaký epilog, o tom co bylo potom by mě uklidnil.

Nuttelka
15.09.2020 5 z 5

Na to, jaké je to klišé, tak mě to fakt bavilo :-) Popelka vlezla princovi do postele a žili spolu šťastně až do smrti :-)
Chemie mezi Maggie a Benem fungovala skvěle a jako odreagování na jedno odpoledne vřele doporučuju.

Ketfl
14.09.2020 4 z 5

Příjemné počteníčko pěkně před spaním. Líbilo se mi to. Obě postavy mi byly sympatické. Nicméně je fakt, že na Elle to byla slabší kniha. To, že je tohle téma už dost otřepané, by mi ani tolik nevadilo, ale přišlo mi to hrozně zrychlené. Než jsem se stačila kloudně začíst, tak jsem byla na konci knihy. Závěr mi přišel taky trochu urychlený. Každopádně svůj účel kniha splnila, na pár hodin mě zabavila.

pipa36
12.09.2020 3 z 5

Taková harlekýnka na sobotní odpoledne. Neměla jsem žádná očekávání, jen jsem prostě u kamarádky otevřela knihu, co ležela na stole. No...
Příběh hollywoodského sexy playboye a prosté servírky z Manhattanu je stejně nepravděpodobný v knize, jako by byl ve skutečnosti. Sice on je velice charakterní a ona opravdu cílevědomá, ale pořád je to takové... klišoidní? Hezky se to četlo, ale nevěřila jsem jim - obzvlášť dovolená na Bahamách na mě působila uměle.

Nikola_
11.09.2020 3 z 5

Očekávala jsem trochu víc..

Ruty
10.09.2020 5 z 5

skvělá oddychovka .-)

Zuzana207
09.09.2020 3 z 5

Na túto knihu som bola veľmi zvedavá, ale musím povedať, že bola miernym sklamaním. Doteraz som všetky knihy od tejto autorky priam hltala, ale tento pribeh mi prišiel príliš jednoduchý. Akože kniha je čitateľná, hlavný hrdina Ben je v podstate Pán Dokonalý, ale chýba tomu iskra a humor. Pre mňa bolo jediným prekvapením v príbehu, keď Ben odhalil totožnosť otcovej milenky. Autorka mohla dej trochu viac prepracovať. Knihu zaraďujem do kategórie oddychovka-jednohubka.

ewi
09.09.2020 3 z 5

ako tu uz bolo parkrat napisane..." rozpravka pre dospelych"... nicim vynimocna, ale ctiva oddychovka..

pavlinececcka
07.09.2020 3 z 5

Abych řekla pravdu, tak tahle knížka se mi moc nelíbila :-( Autorku mám strašně rada, ale těchto 200 stránek jsem přečetla bez nadšeni. Hlavní hrdinka mi vůbec nebyla sympatická, chovala se protivne minimálně do půli knihy. Zato Ben měl úžasnou povahu a byl fajn :-) Dej jako takový špatný nebyl, ale Magii a její povahu jsem nemohla prekousnout. Shrnutí- kdyby to napsala neznámá autorka, nenadchla by mě. Tím ze to napsala Elle Kennedy mě kniha zklamala :-(

Kukicka
06.09.2020 4 z 5

Presne toto jsem ted potrebovala. Pohadka o bohatem a slavnem princi na bilem koni. V posledni dobe se autorky, ktere rada ctu, rozhodly, ze budou psat romanticke romany s tematy vaznych nemoci, uzkosti, zneuzivani deti, domaciho nasili na zenach, znasilnovani a uz toho na me bylo moc. Tato kniha byla pro me jak zavan cerstveho vzduchu, naprosto nenarocna jednohubka a kdyz se to spoji se skvelym vypravecskym stylem Elle Kennedy, tak to slupnete jak malinu a pujdete spat s klidem na dusi

Helik125
06.09.2020 5 z 5

Kniha přečtená během chvíle.. Dobre oddychové čtení. Mohu doporučit.

nada3314
05.09.2020 4 z 5

Moc mile prekvapeni, cetlo se to hezky. Nam starsim :-D doporucuji jako oddychove cteni mezi thrillery. Skoda, ze jsme se nedozvedeli jak to bylo dal... epilog chybi

Ivet1990
05.09.2020 4 z 5

Podle recenzí jsem nečekala nic extra, ale po přečtení jsem byla mile překvapená. Kniha jako všechny od autorky se dobře četla, byla to taková nenáročná oddychovka na odpoledne. Když přihlédnu k tomu, že to byla jedna z prvních knih autorky, tak musím uznat, že každý máme své začátky, což zde bych to zhodnotila jako příjemně milý začátek.

Renka931
05.09.2020 4 z 5

Pěkné čtení. Vtěrka Ben a sucharka Maggie.. Pěkný romantický příběh. Děj pěkně plyne, ničím nepřekvapí ani nešokuje. Ale jako všechny knihy od této autorky se mi líbila.

sex New York láska pěstounská péče erotika americká literatura herectví

Elle Kennedy
kanadská, 1982
2018  85%Hodnej kluk
2016  86%Omyl
2019  85%Lov
2019  89%On
2017  90%Skóre

Kniha Jedna noc s ním je v

Přečtených1 246x