Jedna noc s ním

Jedna noc s ním https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445382/bmid_jedna-noc-s-nim-A2A-445382.png 4 876 181

Jedna noc s ním jí změní život… Maggie Reillyová nemá času na rozdávání. Pracuje jako servírka, jako dobrovolnice pomáhá dětem v centru pro mládež a studuje vysokou školu. Na muže a vztahy nemá čas, proto jí vyhovuje, že se setkává se svým milencem jen několikrát za rok. Když však dorazí do hotelu na domluvenou schůzku, omylem skončí v posteli s někým úplně jiným – s Benem Barrettem, nejznámějším hollywoodským rebelem. Ben, který se po nejnovějším skandálu chce klidit lidem z očí, by se jenom rád vyspal. To by se však k jeho překvapení nesměla v jeho hotelovém pokoji objevit krásná nahá zrzka. O její omluvy nestojí, místo toho se domluví, že mu poskytne přístřeší, kde se na čas schová před dotěrnými novináři… a když bude součástí dohody i nezávazný žhavý sex, tím líp, ne? Ben si však brzy uvědomí, že jeden týden s touhle drzou divokou zrzkou mu ani zdaleka nestačí. Chce víc. Mnohem víc. Jen musí Maggie, která o vztahy nestojí, přesvědčit, že ve svém životě potřebuje jistého rebela…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bad Apple , 2019

astra3
28.01.2021 3 z 5

Začalo to slibně, ale pak to byla celkem nuda.

johana3160
24.01.2021 4 z 5

Jednoducha, ruzova, preslazena pohadka o Popelce. Jednohubka na vecer. Nema to nijak hluboky pribeh, ale presto se mi kniha libila. Autorka nezklamala:)

Raislin
22.01.2021 3 z 5

Oddechovka na jedno odpoledne. Četla jsem lepší i horší. Nenadchne ani neurazí.

Buchtičkajani
13.01.2021 3 z 5

Jednodenní vtipná romantická odechovka...

adela_02
13.01.2021 3 z 5

Od Elly Kennedy jsem si zamilovala většinu knih. Musím říct, že v porovnání s ostatními, nestojí za nic. Kniha nebyla tak špatná, jen mě prostě nenadchla. Ten děj mi přišel nudný. možná na to má někdo jiný názor. Nedoporučuji, ale jestli se nudíte a nemáte v ruce knihu tak přečíst!

laura
09.01.2021 1 z 5

Čtivé to nepopiratelně je. Přečteno v podstatě za jedno odpoledne.

Ale nic mi ten příběh nedal. Od prvního slova víte, jak to dopadne - což by ale až tolik nevadilo. Právě proto přece tyhle příběhy čteme :)

Jenže to byl prostě příběh, který jsem četla už mockrát, a neměl nic navíc, nic, kvůli čemu bych se z něj posadila na zadek. Nelituji, že jsem si ho přečetla, ale vím, že znovu už ho číst nebudu.

Je spousta podobných příběhů a přesto mají něco do sebe. A to něco právě téhle knize schází...

luccys194
09.01.2021 2 z 5

Autorčiny knihy miluju, ale za mě nejslabší kniha. Možná proto, že byla moc uspěchaná a krátká? Děj předvídatelný? Těžko říct. Příběh hezký, milý, ničím neurazí.

leník511
05.01.2021 4 z 5

Bylo to hezké a čtivé, ale za mě bohužel nejslabší knížka od autorky. Možná to dělá ten hokej nebo nevím, ale něco mi tam prostě chybělo...

luzajickova
05.01.2021 4 z 5

Naprosto miluju Elle a její příběhy totéž její styl psaní..
Trochu ale jen malinko mi občas vadilo jak se Maggie chovala ale to bylo nejspíš že v jiných knihách nejsou holky tak drsné a také tím že ona byla ta drsná a zakazovala si vztahy a vše kolem toho za to Ben jí chtěl a toužil po ní taky jí získal a jak si ji získal bylo tak roomantické... Ale zase musím napsat že Maggie a to její chování chápu matka ji nechala a zdrhla a v podstatě celý život byla Maggie v domově pro děti a celý svůj život dřela vydělávala si na školné a do toho chodila pomáhat postiženým dětem.. Bena Maminka? Ta sice byla jen chvíli ale byla skvělá strašně moc hodná ve všem sem souhlasila a Bena Fotr? To asi raději komentovat nebudu prostě ve zkratce Hajzl co mu šlo o peníze.. A konec knihy? Přišlo mi to krátké čekala sem lepší konec ale tak furt lepší než nic.. I tak bohužel musím dát 4 hvězdy a to za ten konec.

Zuzanka45
04.01.2021 3 z 5

Kniha mě bavila, ale zdála se mi moc uspěchaná, což byla škoda. Vůbec by nevadilo, kdyby měla o 100 stran více a bylo to vše lépe vypsané. Byla to má první kniha od Elle Kennedy a určitě ne poslední!

barca5956
03.01.2021 5 z 5

Tuto knihu jsem dneska dočetla jsem z ní nadšená moc se mi líbí. Je opravdu skvěla i moje mamka řekla že si jí musí přečíst a to říkala tento žánr pro ní není :)

Rudolf14
25.12.2020 5 z 5

Vždy je to skvělé čtení. :)

lihate
25.12.2020 5 z 5

Tuhle knihu jsem celkem dlouho odkládala, protože tady nemá úplně nejlepší hodnocení. Nyní jsem se do ní pustila a musím říct, že to byla celkem parádní jízda, a že jsem ji odkládat rozhodně nemusela. Kniha se dobře čte, děj rychle ubíhá a než se stihnete všimnout jste nakonci. Obě hlavní postavy jsou sympatické, inteligentní, romantické a skvěle se doplňují. V knize je pěkným, i když trochu naivním, způsobem popsáno, co všechno si filmová hvězda vlastně musí nechat líbit, aby mohla žít svůj vlastní život podle sebe, a jak těžký je čelit lžím a pomluvám od novinářů. Knize dávám pět hvězdiček, moc se mi líbila, místy mi sice přišla málo do hloubky, ale pořád se tam něco dělo a skvěle jsem se u ní bavila. Teď si jen říkám - bože, chci sakra vědět, jak to bude dál, a jak moc se jim bude líbit v té naší Praze.

Martullle1407
22.12.2020

precteno asi za dva vecery, ale obcas jsem se do knihy musela nutit. :-( Nenadchla, nepobavila, ale neurazila. Jen jsem cekala asi vic. Mozna kdyby bylo více stran a příběh lepe rozvinuty a ne tak hrrr ...

Lee7
21.12.2020 4 z 5

Přečteno za den ve vlaku, vtipná svěží a rychlá :) bavila jsem se

tittanie
15.12.2020

Mi se kniha líbila. Sympatické postavy, jednoduchý děj. Velice příjemná oddechovka. Přečetla jsem ji asi za dvě hodiny.

snowpinkee
08.12.2020 3 z 5

Kniha by asi nemusela být špatná, když by kolem ní nebylo tolik lepších knih tohoto žánru. Takhle dokonale zapadne a zapomene se na ni. Přitom paní autorka nepíše špatně. Tento příběh mi ale přišel spíše hodně průměrný, než abych si ho uchovala v hlavě.

Vendulik
02.12.2020 1 z 5

Nuda. Příběh je nereálny. Závěr byl moc rychlý a nedořešený. Už jsem od této autorky četla lepší knihy. Za mě tedy ne. Dávám jednu hvězdičku za čtivost.

Brolly
29.11.2020 5 z 5

Škoda, že to nebylo delší :( jinak fajn oddychovka.

Katka7922
22.11.2020 4 z 5

Příběh fajn, trochu Popelka :-) Benova "arogance" mně vůbec nevadila, naopak mi to přišlo celkem milé. Maggie jsem chápala, za celý život nezažila, že by ji někdo s něčím pomohl tak proč by měl pomáhat zrovna tenhle arogantní herec.
Hvězdičku dolů jsem dala za ten extrémně rychlý konec. Jsem si myslela, že si ze mě dělá čtečka srandu, když 2 stránky před koncem ještě "nebylo jasné, jak to dopadne". (tak je to romantická kniha, takže se očekává happy end, ale nikdy člověk nevím, že?)
Takže kdyby k tomu napsala Kennedy ještě aspoň další 10 stránek tak bych se vůbec nezlobila. Asi ji tlačil termín vydání knihy, protože jinak to nechápu.

sex New York láska pěstounská péče erotika americká literatura herectví

Elle Kennedy
kanadská, 1982
2018  85%Hodnej kluk
2016  86%Omyl
2019  85%Lov
2019  89%On
2017  90%Skóre

Kniha Jedna noc s ním je v

Přečtených1 246x