Jedna noc s ním

Jedna noc s ním https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445382/bmid_jedna-noc-s-nim-A2A-445382.png 4 876 181

Jedna noc s ním jí změní život… Maggie Reillyová nemá času na rozdávání. Pracuje jako servírka, jako dobrovolnice pomáhá dětem v centru pro mládež a studuje vysokou školu. Na muže a vztahy nemá čas, proto jí vyhovuje, že se setkává se svým milencem jen několikrát za rok. Když však dorazí do hotelu na domluvenou schůzku, omylem skončí v posteli s někým úplně jiným – s Benem Barrettem, nejznámějším hollywoodským rebelem. Ben, který se po nejnovějším skandálu chce klidit lidem z očí, by se jenom rád vyspal. To by se však k jeho překvapení nesměla v jeho hotelovém pokoji objevit krásná nahá zrzka. O její omluvy nestojí, místo toho se domluví, že mu poskytne přístřeší, kde se na čas schová před dotěrnými novináři… a když bude součástí dohody i nezávazný žhavý sex, tím líp, ne? Ben si však brzy uvědomí, že jeden týden s touhle drzou divokou zrzkou mu ani zdaleka nestačí. Chce víc. Mnohem víc. Jen musí Maggie, která o vztahy nestojí, přesvědčit, že ve svém životě potřebuje jistého rebela…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bad Apple , 2019

DomenicaRisa
04.09.2020 odpad!

Tohle psala autorka, která má za sebou úspěšnou (a dobrou) sérii, nebo to psala patnactileta pubertální holka? Tohle byl děs. Četla jsem předevčírem a musela jsem si opravdu hodně snažit vybavit, o čem že to vlastně bylo. Po chvilce snahy - dej absolutně žádný. Obyč číšnice a slavný herec - mnohem lepší (a inteligentnejsi) příběh napsala Tina Rebber. Začátek byl fajn, navnadil, ale pak to šlo velmi rychle s kvalitou dolů.

mac.martina
04.09.2020 5 z 5

Autorka opět nezklamala a napsala další skvělou knížku. Vždy se těším na knížky od této autorky a nikdy mě nezklamala. Knihu jsem si užila a dobře se mi četla.

Knihomolka97
03.09.2020 4 z 5

Romantická, žhavá jednohubka tak na dvě hodinky... ❤
Je to sice zatím nejslabší kniha od Elle, ale vůbec ne špatná. Ba naopak, bavila mě moc a při čtení jsem se usmívala jak měsíček na hnoji. :) Maggie jsem si oblíbila, byť jsem ji někdy nechápala a Ben byl boží! Mě by teda nemusel dlouho přesvědčovat, aby u mě mohl bydlet. :D

1moniccka
02.09.2020 5 z 5

Konec byl takovy rychli na to jak bylo vse rozepsané. jinak knizka byla dobra cetla se skvele vrele doporucuji

margitka13
02.09.2020 4 z 5

Elle Kennedy zbožňujem, je to úžasná autorka. Jej séria off campus bola hit, to isté aj séria on. Ďalšie knihy však podľa mňa ďaleko zaostávali a bývala som z toho sklamaná ale potom mi docvaklo že nemôže byť všetko také dokonalé. Jej knihy ma stále bavia a vždy sa teším na ďalšie.

Táto kniha bola proste len taká jednohubka ktorá nás má udržať v napätí kým príde to, čo si prajeme.
Bol to krásny príbeh, ktorý prekvapil, rozosmial i rozcítil.

Evule114
02.09.2020 4 z 5

Souhlasím s některými názory,že Ellie umí psát daleko lépe. Taky se mi zdálo, že konec by si zasloužil lepší zpracovaní. S dějem jsem byla spokojená, ale co mi opravdu vadilo bylo to, že děj se prakticky odehrál ve čtrnácti dnech.. To mě opravdu štvalo, protože Ellie umí psát skvělé knížky dějově i časově propracovanější, ale i tak jsem byla spokojená. Co dodat? Opravdu pohádka pro ženy :-)

4laras
01.09.2020 4 z 5

Jednoduché. Prosté. Sladké.

Anna195
01.09.2020 4 z 5

(SPOILER) Elle Kennedy je skvelá autorka a milujem jej knihy z prostredia hokeja. Jedna noc s ním je taká malá jednohubka prečítaná za pár hodín. Príbeh začína, keď Maggie má prísť na dohodnutú schôdzku s milencom, ale namiesto toho skončí v hotelovej posteli s Benom . Maggie je vyťažená žena pracuje, študuje a robí dobrovoľníčku pre deti, takže na vzťahy nemá čas a Ben je slávny herec, ktorého novinári nenechajú nikdy napokoji. Bena a Maggie som si hneď obľúbila. Páčili sa mi dialógy medzi nimi a doťahovanie. Veľmi sa mi páčila povaha Bena, ktorá bola odlišná od Maggie a tým sa skvele dopĺňali. Ale prijala by som viac strán aby nebol dej ku koncu taký uponáhľaný a hneď všetko vyriešené. Čakla som o čosi viac.

Bet
31.08.2020 4 z 5

Nebyla to top kniha od Elle, ale i tak mě pobavila.

prcek19
31.08.2020 4 z 5

Určitě sem od Elle četla lepší knihy, ale já to beru tak, že díky tomu kolik knih už vydala, nemůže být každá výborná..kniha se četla rychle, občas mě pobavila, ale i tak pořád patří k lepšímu průměru vydaných knih..určitě na autorku nezanevřu, naopak se těším na další knihy

Ryorka
30.08.2020 1 z 5

Když pominu fakt, že recepční v tom hotelu musel být fakt debil, tak ta záměna pokoje na začátku jako zápletka byl vcelku dobrý počin, pokud by se ovšem rozvedl zcela jinak. Poté, co za nimi zaklaply dveře jejího bytu, se ti dva začali chovat jako naprostí dementi, kterým mozkové buňky vzaly roha před náporem hormonů. No od Elle Kennedy očekávám jistou inteligenci hlavních hrdinů, alespoň než jim ji z hlavy vymlátí hokejové puky. Tady jsem ji marně hledala.

etell
30.08.2020

Pre mňa trochu sklamanie. Možno horel termín na odovzdanie ďalšieho románu...začalo to vtipne, celkom zaujímavá, i keď nereálna zápletka. A potom šup-šup ukončiť knihu. škoda.

ivetapl
30.08.2020 4 z 5

Skvělé oddechové čtení. Krásný, nereálný příběh, ale tohle já ráda.

adela2230
30.08.2020 5 z 5

Krásný příběh. Je trochu nereálný, ale i tahle kniha se jí povedla. Skvěle se čte, a postavy jsou velmi dobře propracované a vtipné.

Fixa08
30.08.2020 4 z 5

Taková krátká jednohubka na spravení chuti, kdy nebaví číst. Ano, je to pohádka, ale já pohádky ráda.

georginaa
29.08.2020 5 z 5

Je to jeden příběh na jedno odpoledne, kdy chcete vypnout a zbavit se na chvíli starostí. Působivé, když chce člověk uniknout ze stresu kolem. Čtivé i když nezanechá později žádnou myšlenku, možná ani vzpomínku. Opravdu je to jeden románek, který zanechá stopu pouze tím, že se dva seznámí, zamilují a budou spolu žít až na věky -- prostě pohádka.

Zomy
29.08.2020 4 z 5

Dokonalá pohádka. Vtipná, zábavná, jiskrná i romantická.

Ovšem není tam nic nového, žádná přidaná hodnota. Takhle jednoduchý příběh je tak dobrý jen díky tomu, že Elle je dobrá. Ale umí i líp.

2688
26.08.2020 4 z 5

zdá se mi to? Nebo jsou ty knížky kratší a kratší...
Příběh moc nepřekvapí ani moc neomrzí

maafa
26.08.2020 4 z 5

Já jsem dostala, co jsem očekávala, pohádku pro romantické duše, která tak pěkně plyne:).
Maggie i Ben mi byli sympatičtí, napsáno je to čtivě, co víc si přát:) ? A to, že v tom nefigurují hokejisti, mi vůbec nevadí...Jako lehkou romanťárnu můžu jenom doporučit.

Mikis-reading
25.08.2020

Dobrá oddychovka na odpoledne. Takové malé klišé. Za mě fajn, neřešilo se nic velkého.

sex New York láska pěstounská péče erotika americká literatura herectví

Elle Kennedy
kanadská, 1982
2018  85%Hodnej kluk
2016  86%Omyl
2019  85%Lov
2019  89%On
2017  90%Skóre

Kniha Jedna noc s ním je v

Přečtených1 246x