Dívka v ledu

Dívka v ledu https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318890/bmid_divka-v-ledu-u8L-318890.jpg 4 5710 1531

Poté co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Fosterová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život. Když Erika začne pátrat hlouběji, vynoří se souvislosti mezi její vraždou a smrtí tří prostitutek, které někdo uškrtil, svázal jim ruce a hodil do vodních ploch po Londýně. Jaká je spojitost mezi dcerou vlivného lobbisty, který si myslí, že může ovlivňovat i vyšetřování, a mrtvými imigrantkami? Jaké temné tajemství dívka v ledu skrývala? Čím více se Erika přibližuje k odhalení pravdy, tím více se vrah blíží k Erice. Poslední případ detektiva šéfinspektora Fosterové skončil katastrofou a smrtí pěti policistů včetně jejího manžela. Eričina kariéra visí na vlásku, musí bojovat s vlastními démony i s vrahem, který je hrůznější než kdokoliv, komu čelila v minulosti. Dopadne ho dříve, než udeří znovu?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

The Girl in the Ice , 2016

lucie5078
18.01.2018 5 z 5

Výborná zápletka, napětí do posledního dechu.

Linda007
17.01.2018 3 z 5

Bohužel vrah je jasný hned od začátku. Pořád jsem doufala, že na konci bude překvapení a bude to úplně jinak. Kniha se dobře čte, ale u detektivky je dle mého důležité, abyste hned nepoznali vraha.

Lucka332
16.01.2018 5 z 5

Výborná knížka. Napínavá od začátku do konce.

Aerine
16.01.2018 5 z 5

Přečteno jední dechem. Po severských krimi trocha oddechu. Navíc mě baví to spojení s ČR a SR.

LeHor
15.01.2018 5 z 5

Napínavé, čtivé, super, moc se mi to líbilo!

iveetka
15.01.2018 4 z 5

Od začátku, až do konce jsem se ani minutu nenudila! Hlavní hrdinka mě baví proto se rovnou dneska vrhnu na další díl této série. Kniha stojí určitě za přečtení i kdyby příběh někoho nenadchl, věřím tomu, že přečtení ho minimálně neotráví.

Marčullkas
14.01.2018 3 z 5

Dívka v ledu je moje první setkání s autorem a jsem nadšená! Vrhám se na další knížky!

Lukana82
14.01.2018 5 z 5

Tak tohle je pecka. Chytla mě od začátku. Napínavý konec, nikdo mě nesměl rušit. Časem si ji přečtu znovu.

Vlaďka1974
14.01.2018 5 z 5

Zrovna jsem dočetla knížka se čte rychle a příběh je napínavý a zajímavý jen doufám že vymyšlený a žádná žena tak neuměla. Líbí se mi jakým stylem je napsaná a už se těším na další knihu kterou mám už koupenou.

buckfut
11.01.2018 4 z 5

Dobrá detektivka, rychlý děj, dobře se četla.

LusSyNDA
10.01.2018 4 z 5

Kdyby se pořád neopakovalo neustále dokola oslovení "superintendant" a podobně, měla bych z knihy lepší pocit. Taky mi ze začátku knihy Erika nepřišla vůbec sympatická, má zvláštní povahu. Ale i přesto se mi příběh líbil, rychle ubýhal a byl zajímavý.

weberda
10.01.2018 5 z 5

Mě se to líbilo, těším se na další.

Colletka
08.01.2018 3 z 5

Docela fajn čtení. Kniha se dobře čte, má rychlý děj, žádné chození okolo horké kaše. Jediné co mi trošinku vadilo bylo neustálé ,,detektive šéfinspektore Fosterová,,.

Martial
08.01.2018 5 z 5

Supeeer, knížka moc se mi líbila zápletka a hlavní hrdinka.

andulka1406
05.01.2018 5 z 5

Knížka mne velmi bavila, ačkoliv to jinak není můj žánr. Opravdu moc pěkně, poutavě napsané.

Petrasim
04.01.2018 5 z 5

Super knížka. Měla jsem ji hned přečtenou. Hned jdu na další knihu od tohoto autora.

Nikie2604
04.01.2018 4 z 5

Velmi poutavé čtení. Rychlý děj, který čtenáře nenechá vydechnout.

Izu
02.01.2018

Bohužel mě to u 23.stranky přestalo bavit.

Melein
02.01.2018

Napínavé čtení, překvapivý závěr. Jen to neustále vyslovované ,,detektiv šéfinspektor,, mě začínalo docela vadit.

Romanka89
02.01.2018 5 z 5

Velmi napínavá detektivka, neodložila jsem, dokud jsem nedočetla. Určitě si ráda přečtu i další knihy tohoto autora.