Zlomený rytíř

Zlomený rytíř https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485924/bmid_zlomeny-rytir-vUK-485924.png 4 423 78

Luna Rexrothová je všemi milovaná stydlivka. Milá. Obětavá. Laskavá. Falešná. Ale pod tím se skrývá holka, která přesně ví, co chce – a je to jeden kluk z dětství, který ji naučil nadávat ve znakové řeči. Který ji naučil se smát. Žít. Milovat. Knight Cole je všemi zbožňovaný fotbalista. Nádherný. Silný. Slavný. Prolhaný. Jenže Luna už není tím, kým bývala. Teď už nepotřebuje, aby byl jejím rytířem, jejím ochráncem. Je načase, aby si uvědomil, že ne každý rytíř musí být taky hrdina.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Broken Knight

Ketfl
16.03.2022 4 z 5

Tak tohle bylo počteníčko! Jako upřímně? Hlavní hrdina mě snad víc než půlku knihy mega štval. Jako fakt brutálně. Nejradši bych byla, kdyby mu Luna dala jednu pěstpřímodonosu (nebo aspoň dvě). Ale po přečtení příběhu musím říct, že název knihy dost odpovídá. Celkově se jednalo o příběh nabitý emocemi. A já jsem si zase po nějaké době pěkně poplakala. Ach jo. Každopádně se to četlo skoro samo. Moc se těším na další díl.

happy19
15.03.2022 5 z 5

....Vážení..taky jsem brečela...já!
Jsem matka,žena...to Vás prostě zasáhne!!!
Dala bych 10 hvězd z pěti...
...top 5 letošního roku

„Nikdy si neuvědomíš, jak silný jsi, dokud být silný není jediná možnost, kterou máš.“

zuzak82
13.03.2022 4 z 5

(SPOILER) Před čtením tohoto dílu jsem si znovu přečetla knihu Ruckus, kde jsou hlavními hrdiny Rosie a Dean (rodiče Knighta). V epilogu knihy se poprvé objevují jako malé děti hrdinové této knihy- Knight a Luna. A pak jsem znovu četla Scandalous s Trentem a Edie, což jsou pro změnu rodiče Luny. Takže když se pak v této nové knize protnou příběhy obou generací, tak mě to zasáhlo.

Ze začátku mě příběh Luny a Knighta bavil. Postupem času už mě však začalo otravovat, jak si vždycky v hlavě něco vykonstruovali, unáhleně jednali a pak si dělali naschvály nebo zbytečně se hádali, místo aby si promluvili upřímně. Jednou nebo dvakrát mi tohle v tomto žánru přijde jako standard, ale číst to snad na každé druhé straně už mě pak nebavilo.

Naštěstí vstoupí brzy do děje Rosie a příběh dostane i emocionálnější náboj.

Příběh Dixie pak byl zajímavý. Nápad s její minulosti se mi líbil, protože přinesl Knightovi možnost přehodnotit svůj postoj k ní. Celkově by mě asi bavila i samostatná kniha s jejím příběhem.

Celkově bych hodnotila 70%. Pro mě určitě lepší než první díl této série Nové generace. A docela se těším na další díl.

nina3905
13.03.2022 5 z 5

Veľmi emotívny dojemný príbeh, pri ktorom nájdete všetko - lásku, nenávisť, bolesť, beznádej. Pri niektorých pasážach knihy som si aj poplakala. Určite odporúčam.

anna7852
13.03.2022 5 z 5

Tak tohle byla emocionální smršť a to doslova

Ralemo
10.03.2022 5 z 5

(SPOILER) Tak citově těžký příběh jsem dlouho nečetla. Kniha plná emoci, lásky, bolesti. Střídaly se fáze kdy mi tekly slzy, kdy jsem měla husí kůži.

Jedním slovem bomba, krásně napsaný dojemný příběh o Luně a Knightovi. Nejlepší kamarádi odmalička, co si vzájemně nedokázali vyjádřit svoje city a dělali si naschvály co to šlo. Knight jako pravý rytíř, který bojoval a staral se o Lunu v době, kdy jí nešlo mluvit a Luna, která byla jediným člověkem na zemi, kterého Knight miloval a byla pro něj vším. Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré a stejně tak to bylo i v tomto příběhu. I přes to, že je oba dva opustily jejich matky, tak si dokázali najít v tom vztahu to nejlepší z nich dvou. A po tom všem i tito dva si zasloužili být spolu a prožít šťastný život.

Citově těžký příběh tomu dodávala Rosie a její těžká nemoc, kterou bohužel nezvládla a zlomila tím srdce nejen Deanovi. To jak byl její konec popsán bylo něco nádherného, ale smutného, slzy tekly proudem.

Nádherný kniha se vším všudy, chtěla bych napsat i šťastným koncem, který tam byl bohužel jen z jedné části. Kniha určitě stojí za přečtení.

Kotátek
09.03.2022 5 z 5

Miluju příběh Deana a Rosie ( Ruckus ).
A u téhle knihy, která je tak trochu pokračovaním jejich love story, jsem bulela tak od půlky až do konce. Je to skvělá kniha. Není co dodat víc.

Nissi
08.03.2022 5 z 5

Ano ani mě se balíček kapesníčků nevyhnul. Psáno velice čtivě, ale těch nedorozumění a zvratů mezi L a K tam bylo na mě zbytečně moc. Je pravda co je tu psáno už dříve, že vztah Luny a Knighta tu není až tak moc popisován, tam to prostě bylo jak na houpačce a řešili se vztahy okolo a minulost. Každopádně moc pěkné, smutné, radostné.

Zuzana215
07.03.2022 5 z 5

Přestala jsem číst přesně ve čtvrtek 25.2.3022..vlastně jsem četla jenom zprávy na internetu! ..Včera ..o 10 dní později jsem se chtěla konečně něčím rozptýlit. Sáhnout po téhle knížce nebylo zrovna moudré. Že to bude dojak jsem věděla už když jsem zadržovala slzy při čtení prvních stránek.. Luna, Knight, Dean, Rosie, ... přečteno jedním dechem, jinak to ani nejde. Ten pláč nelze zastavit ani v momentě dopisování této recenze. Nechci sem psát, co se stane, co vám zlomí srdce a dávat sem spoilery..přečte si to! Sice budete mít ráno napuchlý oči, ale do večera otok splaskne :)

Maeven
07.03.2022 3 z 5

S touhle knihou jsem hodně váhal, Vztah Knighta a Luny byl sice občas roztomilý, ale také často hraničil s otravným a trochu znepokojivým. Nakonec jsem se usadil na třech hvězdičkách, protože mě příběh bavil a chtěl jsem knihu přečíst celou.

Pawca33
07.03.2022 5 z 5

Paneboze,to bylo tak emotivni nebo jsem takova citlivka? Krasnej pribeh,ikdyz smutnej.Knightovi sem propadla,dostal me.Tolikrat mi to zlomilo srdce..

evineckY
05.03.2022 5 z 5

Kniha je o středo a vysokoškolácích a tudíž pro mladší ročníky a to, co Knight ze začátku tropil, no to by si zasloužil ... a ne jen na zadek! Ale jak příběh pokračuje, to je něco.
Plný emocí, bolesti, nekonečné lásky a trápení. Opravdu stojí za přečtení.

„Měsíčnice,“ zašeptal. „Zaplníš prázdný, temný prostor… jako měsíc nebe. Je tichý. Je zářivý. A nemusí být plamennou koulí, aby si ho každý všiml. Prostě existuje. Navždycky svítí.“
Od té doby mi říkal Měsíčnice.

milst
05.03.2022 5 z 5

Krásná a hodně emotivní knížka.

KlosKa
04.03.2022 5 z 5

Začalo to opuštěným batoletem v podělaný plíně, ale zvrat v příběhu způsobil chlapec s rozbitými klouby a srdcem ze zlata...
.... To bylo něco. Již z ohlasů na tento díl jsem věděla, že to bude jízda a byla jsem připravena .... Joo tak to jsem se pěkně mýlila... Na tuto emoční smršť vás nepřipraví vůbec nic.......

... Na život a na smrt ....

terikus
03.03.2022 5 z 5

Zlomený rytíř mi zlomil srdce...bylo to hodně emotivní, myslím, že tahle knížka se mi z hlavy jen tak nevymaže...dobrá práce

valika0302
02.03.2022 5 z 5

Dej rozvíjania vzťahu medzi Lunou a Knightom nie je jeden z tých najlepších... ALE! ten koniec to úplne vynahradí, človek tieto momenty prežíva s hlavnými hrdinami a poviem k tomu len toľko, pripravte si kapesníčky.
Hodnotenie 5/5*

Shanib
02.03.2022 3 z 5

Kdyby mi bylo 20, tak bych byla z příběhu asi nadšená, jenže mi je o deset let víc a číst o hrdinech, kteří sotva dosáhli dospělosti už není tak úplně ono. Po přečtení knihy si navíc ani tak nebudete pamatovat to, co se dělo s Knightem a Lunou jako to, co se dělo ve vztahu Knight - Rosie - Dean. Kniha je určitě zatím nejemotivnější a nejtragičtejší, co jsem od L. J. Shen četla, až mi z toho došly kapesníčky.

nici1726
02.03.2022 5 z 5