Harry Potter a Tajemná komnata

Harry Potter a Tajemná komnata https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29800/bmid_harry-potter-a-tajemna-komnata-AQf-29800.jpg 5 13898 13898

Harry Potter série

Harry se vrací po prázdninách do školy a netuší, že tentokrát mu hrozí smrtelné nebezpečí. V Bradavicích se začínají dít prapodivné věci, při kterých tuhne krev žilách, a nikdo z žáků netuší, že pradávná legenda se stala skutečností... Tajemná komnata se znovu otevřela!

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Harry Potter and the Chamber of Secrets , 1998

Willie
20.04.2012 5 z 5

Další skvělý díl ze skvělé série!! :D Začínají se v knížce vysvětlovat další záhady, Jde poznat, že Harry Potter není žádná jednodílná záležitost, ale skvělý propletený příběh!! Jako film je taky perfektní, nevím co dál dodat... :) Kdo nepřečte a nenechá se vtáhnout do děje zkrátka nepochopí.. :)

Eilem
19.04.2012 4 z 5

Dá sa povedať , že totožné hodnotenie ako pri prvej knihe a z tých istých dôvodov ... takže 8/10

Kristie-Sophi
08.04.2012 5 z 5

Stejně skvělé jako první díl, famfrpál mě nepřestává ohromovat!!! Líbí se mi hlášky Rona, Harryho, Brumbála...

Calwen306
14.03.2012 5 z 5

Dokonalá séria príbehov. Dospievala som spolu s Harrym Potterom a ostatnými postavami. Je veľmi zložité vybrať najlepšiu časť, všetky diely totižto tvoria jeden nádherný celok. Všetky príbehy su skvelé, jednotlivé diely som prečítala niekoľko krát a som si istá že sa knim ešte s radosťou vrátim :)

terezis
11.03.2012 4 z 5

Já jsem ,,zažraná" do Harryho Pottera celkově, proto mi asi tento a první díl přijde jako poněkud slabší, přece jenom je to taková pohádka ;) ale i tak - zaslouží si skvělé ohodnocení ;)

reykjavik
05.03.2012 5 z 5

Komu by série H.P. nezůstala v srdci?

DarkFireflies
25.02.2012 5 z 5

Co může člověk říct o knize, tedy v tomto případě spíše sérii knih, která se stala "součástí" (ano, zní to poněkud melodramaticky) jeho života, nebo spíše dětství? Pro mě Harry Potter bude vždy tou nejkouzelnější sérií knih, protože se mi s ní pojí jen ty nejkrásnější vzpomínky.
Tato kniha se mi líbila přece jen o něco více než první díl, byla svým způsobem napínavější. Autorka píše stylem, který mě nikdy nepřestane udivovat. :)

zuzulique
22.02.2012 5 z 5

Čo písať ku knihám o Harrym Potterovi, keď ich milujete na život a na smrť? :-)

Layss
21.02.2012 5 z 5

Prostě Harry Potter... Nic se nevyrovná tomu číst ho a zároveň vyrůstat. Tohle je ještě takový dětský díl, a má docela dobré filmové zpracování...

Snow
20.02.2012 4 z 5

Tajemná komnata se mi líbila! První díl se mi zdal až moc dětinskej, ale tady se to už pomalu ale jistě lepšilo. Knihu přečtete opravdu jedním dechem, prostě otevřete a zavřete.

pufina
06.02.2012 5 z 5

Harry Potter je srdcová záležitost a díl Tajemná komnata není vyjímkou a možná je to i proto, že jsem ji četla jako první. Díl se zdá trošku nudnější, ale vždycky jsem si to s chutí přečetla a přečtu klidně znovu. Příběh s Baziliškem, hledání Tajemné komnaty, to se mi nikdy nepřestane líbit..

Brozik
05.02.2012 5 z 5

Moje první kniha od Rowlingové co jsem ve 12 letech otevřel a pak už to jelo :-)

zipporah
29.12.2011 5 z 5

Najobľúbenejšia časť... sedemkrát prečítaná, a číslo sa bude zvyšovať, lebo bertíková fazuľka! Pikoška: Daniel Radcliffe potvrdil, že jeho naj časť je... ha ha haaaa

dangerita
28.12.2011 5 z 5

Díky kamarádovi jsem první knihy s Harrym četla ještě v době, než začalo celé to Potterovské šílenství. On mě k tomu přivedl a přes moje počáteční rozpaky jsem byla nakonec velmi spokojená. Jako oddechová kniha naprosto super. Bylo to čtivé, vtipné a probudilo to ve mě už dávno spící dětskou fantazii. Ve dvojce autorka o poznání přitvrdila a navodila strašidelnější atmosféru.

Selendra
08.11.2011 5 z 5

Tohle je můj nejoblíbenější díl. Na to, že bylo Harrymu jen 12, byl neuvěřitelně statečný..Líbil se mi i boj s Baziliškem a takové to temné prostředí okolo tajemné komnaty bylo super :)

Oter
03.10.2011 4 z 5

Pořád psané s určitou naivitou, což je kouzelné. Je znát, že je určena pro o něco málo starší čtenáře, ale stejně je krásná.

Mike-Lány-88
26.08.2011 3 z 5

Tahle knížka mě moc nezaujala. Je to moc jednoduchý příběh.....Myslím,že z těch 7 knih je na předposledním místě. Mno,a o filmu ani nemluvím. Ten je strašně osekanej,a příběh ještě víc ztrácí smysluplnost......3 hvězdičky max.

Ver8nika
16.08.2011 3 z 5

Je o něco nudnější než první díl. Vadí mi velká část první kapitoly, která opakuje základní věci. To je věc, která je dobrá tak pro člověka, který první díl nečetl nebo neviděl film, tudíž k ničemu.
Konec je napínavější než ve filmu.

p.anomisss
25.07.2011 5 z 5

Do této knížky jsem se tak zažrala, že série Harryho Pottera se stala mou nejoblíbenější :)

Janet
21.07.2011

Je jedno k jakému dílu by se člověk vyjadřoval, všechny jsou moc pěkný. Celý příběh má hlavu a patu, není to jen pro děti, jak si myslí všichni, kdo je nečetl. Obzvlášť poslední díly jsou už i vcelku složité:) A hlavně velké plus co se musí všem dílům připsat je to, že spoustu dětí objevilo zase knihy.