Evoluční biologie

Evoluční biologie https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368834/mid_evolucni-biologie-IiN-368834.jpg 5 25 3

Podrobná učebnice evoluční biologie určená zejména posluchačům magisterských a doktorandských kurzů evoluční biologie, molekulární fylogenetiky a evoluční parazitologie. Může však sloužit i jako referenční příručka příslušných oborů (obsahuje citace primárních pramenů) a do značné míry i jako popularizační dílo, neboť nevyžaduje předchozí hlubší znalosti jiných biologických disciplín.... celý text

hu_87
02.10.2020 5 z 5

Perfektní odborná kniha nacucaná informacemi. Nebude nejspíš srozumitelná úplně pro každého, ale to se podle názvu dá očekávat.

Atuin
29.10.2012 5 z 5

Naprosto perfektní kniha přístupná všem kdo se zajímají jen trochu, nebo i více nebo trochu více o evoluční biologii, a protože biologická evoluce se neobejde bez genetiky tak je plna právě takových fenoménů a člověk v ní najde dost podmětů k studiu. Osobně se k ní ráda vracím

Gimli
01.02.2011 5 z 5

Skvělá kniha o biologické evoluci, kde jsou věci vysvětleny velice lidským způsobem. Pracuju v oboru, takže se k ní velmi často vracím a většinou v ní najdu odpovědi nebo alespoň nakopnutí, kudy se v hledání odpovědí ubírat! PS: Mám vydání z roku 2009.