Scotland Street

Scotland Street https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255790/bmid_scotland-street-t7l-255790.jpg 4 852 128

Dublin Street série

Shannon MacLeodová měla odjakživa slabost pro drsňáky. Jenže když se do nějakého zamilovala, obvykle skončila se zlomeným srdcem. Mezi jejími nepodařenými vztahy byl zatím nejhorší ten poslední, který málem skončil katastrofou. Když si Shannon najde práci v tetovacím salonu, kde pozná Colea Walkera, nejradši by se otočila na patě a utekla. Je potetovaný, sebevědomý, sexy, okouzlující – a pro ni naprosto nepřijatelný. Cole jí dává od začátku najevo, že ho uhranula, ale Shannon o tom nechce ani slyšet. Přesto ale musí postupně uznat, že pod drsnou slupkou se neskrývá další násilník, ale muž, který si její důvěru zaslouží.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Echoes of Scotland Street , 2014

Hany.Honey
02.10.2018 1 z 5

Mohlo by to být zajímavé. Nevšední prostředí, sympatický hrdina... Ale nebylo. Postavy neživé, děj neuchvacující.

karbulka
11.08.2018 5 z 5

Asi nejlepsi dil. Moc me to bavilo, idealni oddychovka.

bafuskyBaf
27.07.2018 5 z 5

Mě se tento díl libil asi nejvíce... Mělo to spád, četlo se to mooc pěkně. Už mi zbývá přečíst jen poslední díl.. Jsem zvědavá na ukončení této série.

misak94
04.07.2018 5 z 5

Na díl s Colem jsem se hrozně moc těšila protože jsem ho od začátku obdivovala a hrozně jsem si ho oblíbila. Díl byl vážně skvělý, jen jsem byla maličko zklamaná, že ani jedna kapitola nebyla z pohledu Colea. Byl to úžasný zážitek a už teď vím, že se v budoucnu ke knize vrátím ☺

locin
20.06.2018 5 z 5

Zatím nejlepší z této série. Oba hrdinové mi naprosto sedli. Četla jsem tyto knihy s velkým odstupem, tak mi chvilku trvalo než jsem si vzopomněla na veškeré postavy a dění, ale tento díl byl pro mě jeden z těch nejlepších. :)

Nel-ly
12.05.2018 4 z 5

No co, miluju ho už od jeho dětství (pedofilní, já vim, co nadělat, je to Cole) a potěšilo mě, že jako dospělého ho můžu milovat i nadále. Víc jsem od knihy nepořebovala.

Janie061
10.05.2018 3 z 5

Táákže...od autorky jsem si koupila tuhle knihu a samozřejmě Dublin Street. Dublin Street bylo přečteno "jedním dechem", ovšem tohle...ubrala jsem dvě hvězdičky, kvůli konci, u kterého jsem se musela přemáhat, abych jej dočetla a taky za to, jak se mi vůbec nelíbí propletení všech těch vztahů z předchozích dílů. Ano, četla jsem jenom tyhle dva a Hrdinu, ale i tak. Není mi vůbec sympatické, že na světě existuje tolik kvalitních chlapů a všichni jsou v jedné místnosti. Dala bych hvězdičky čtyři, kdyby se knihy nijak nespojovaly a nepřipomínaly tolik sérii Nabíječ od Claytonové.

shay
01.05.2018 5 z 5

Opět další skvělá knížka od autorky. Nemohla jsem se od ní odtrhnout.

LadyHip
20.04.2018 5 z 5

Na tenhle příběh jsem se neskutečně těšila a užila jsem si ho do poslední stránky. Cole je moje oblíbená postava a tohle se autorce opravdu povedlo.

Ivule_M
19.04.2018 5 z 5

Opět další skvělá knížka :-)

LenRan
19.04.2018 4 z 5

Tak Šanon není moje krevní skupina. Moc jsem jejímu chování nerozumněla, byla dost dětinská a nedospělá. Zato Cole byl super. Nevím, proč jsem si myslela, že jeho příběh bude vyprávěn z jeho pohledu, bylo by to podle mě zajímavější.
Celkově serie stojí za přečtení, akorát ta koncetrace krásných chlapů na km2, je teda dost neuvěřitelná, což znamená, že beru kramle směr Edinburgh, nechápu co tady ještě dělám :)))

SBH
09.04.2018 3 z 5

Nečekaně vážné psychické problémy hrdinů byly vyřešeny očekávaně hravě pochopením a láskou. Ještě že to v reálu nefunguje, jinak by výrobci psychofarmak přišli plošně na buben. Erotické pasáže byly nudné a bez náboje. Hlavní hrdince jsem nevěřila ani pozdrav, natož hluboké citové pochody.
Přesto jsem knihu nedokázala odložit a slupla ji jako malinu. Zápletky byly domyšlené a jednání hrdinů v důsledku pochopitelné. Jen kdyby tomu všemu dokázala autorka vdechnout víc života. Takže další sci-fi, kde všichni jsou krásní a milí a těch pár záporáků zase barvotiskově zákeřných. Neurazí, nedojme.

Maruš.D
31.03.2018 5 z 5

Ach.. Cole...
na jeho příběh jsem se velice těšila. Nezklamal mě a já jsem moc ráda za nejen nový náhled do života další z dvojice, ale i všeho ostatního, co se v knize dozvíme.
Velmi mne iritovalo jméno “Shannon”, (ale to pouze z vlastní předpojatosti
:-D ). Knize nechybělo nic, co je Samanthě vlastní. Její styl psaní, její sarkastický humor, dojemná zápletka a žhavé scény. To vše ve cca 300 stránkách :-))))

smejkalova.m
16.03.2018 5 z 5

Samantha má strašně čtivý knížky.. A Cole je prostě miláček :)) Líbily se mi všechny knihy, všechny páry.. :-D prostě TOPka :)

Lucai
14.03.2018 5 z 5

Myslela, som si, že prvé tri diely už nič netromfne.....no mýlila som sa....tento príbeh je snád najvydarenejší...Dúfala som, že autorka rozvinie aj príbeh Cola...od prvej zmienky o ňom mi bol sympatický....nechala ho vyrásť v úžasného muža, ktorý nezabudol čo pre neho ľudia (ktorí sú už teraz jeho rodina) urobili a je krásne, že on to poslal dalej smerom k Shannon a jej bratovi Loganovi....Shannon a Cole sú sympatický pár, krásne osobnosti....V knihe zasa nechýbal sarkazmus ich "klanu"...no proste super, už len jeden diel do konca série....bude mi to chýbať....

moudivlacek
26.02.2018 5 z 5

Tak na díl o Coleovi jsem se opravdu těšila od první chvíle, kdy jej autorka zmínila, moc jsem doufala, že na něj nezapomene. Jsem ráda, v jak skvělého muže jej nechala vyrůst, že nezapomněl, co pro něj lidé kolem něj udělali i jak ho milují. A to tak, že když potká bolest u dívky svých snů, sice pomalu a těžko, ale nakonec jí dokáže pomoci obrátit se ke "světlu".
Celá série mi spíš přišla jak psychologické romány, víc než erotické, i když ta tu také nechybí. Pro mne byla ale důležitější v každém díle myšlenka - najít dobro v tom druhém a pak se snažit si jej udržet, neboť dobrý člověk by měl žít s dobrým člověkem.
Celou sérii mohu jen a jen doporučit.

TerezaMondeková
24.02.2018 5 z 5

Příběh Shannon a Colea jsem si přímo zamilovala. Kdo by nechtěl chlapa jako je Cole? Přesně můj typ. Potetovaný, sexy, vysoký, věrný, drzý, ale i tak milující a oddaný. Moc se mi líbilo, jak se jejich vztah vyvíjel. Nejdřív se z nich stali přátelé a to později přerostlo v lásku. Opět nechybělo překvapení, napětí, zvrat, láska, přátelství, humor...

Onceuponthetime
23.01.2018 5 z 5

Jednoznačně jedna z nejpovedenějších knih této autorky. Krásně se četla a nechybělo i nějaké to napětí. A kdo by nechtěl za milého, chlapa jako je Cole, že? Je dokonalý a k tomu ještě potetovaný od hlavy k patě.

tereza..23
18.01.2018 4 z 5

Nemám co dodat.
Taky bych chtěla tatéra jako je Cole. :-)

koki.veru
01.12.2017 5 z 5

Už jsem se velmi těšila na pátý díl této úžasné série a nezklamal mě. Kniha mě doslova pohltila, akorát škoda, že je tak krátká - měla jsem přečtené během dvou dnů. Shannon se mi velice líbila, a stejně tak jsem se těšila na Cola. Už se těším na další díl.

láska pro ženy erotika vyrovnání se s minulostí

Samantha Young
skotská, 1986