Dublin Street

Dublin Street https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166479/bmid_dublin-street-JG3-166479.jpg 4 1533 271

Dublin Street série

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

On Dublin Street , 2012

koki.veru
24.05.2016 4 z 5

Knížka mě docela bavila, děj byl zajímavý, hlavní hrdinka také. Jediné, co mi vadilo, bylo přílišné popisování jejich sexu (trochu mě to připomělo knihu 50 odstínů šedi). Kdyby tam tohoto bylo méně, myslím, že by to byla velmi hezká knížka.

martinasudová
17.04.2016 3 z 5

Prostě romantika..na mě moc předvídatelné ...ale jako oddychové čtení beru.

evelýny
12.04.2016 5 z 5

Tak tohle čtení jsem si užívala. Souhlasím s názorem, že jsou to zajeté koleje. V tomto žánru asi bylo již všechno vymyšleno a tak přijít s něčím novým, to by bylo velmi překvapující. Ale když já se chci zkrátka občas jenom vézt, nestresovat se, vyčistit si hlavu ... no prostě snít :-). A tato kniha mi to umožnila.

misule605
05.04.2016 5 z 5

Sice jsem si prohodila díly a první četla London Road, ale ani tak to nevadí. Knihu jsem přečetla jedním dechem - hold mám pro tenhle žánr slabost. Braden je pro mě sexy chlap, který má dobrý smysl pro humor a líbí se mi jeho vyjadřování. Joss mě občas trochu vytáčela, ale Ellie je naprosto úžasná. Za mě rozhodně doporučuji. :)

locin
04.04.2016 5 z 5

Musím říct že tato autorka mě zaujmula.
Možná že je to stále dokola to podobné/samé, ale mě tohle pro chvilky pohody naprosto vyhovuje. Někdy člověku prostě sedne, když ví co od knihy může čekat :)

A přiznejme si to, v současné době je prostě tento styl, number 1.
Na stejné úrovni už se potom drží jen severky.

MilliG
01.04.2016 4 z 5

Přečtené za jeden den.

Macinka-a
20.03.2016 3 z 5

Hezká kniha...

eliskaword
20.02.2016 5 z 5

Za mě tahle série super. Vtáhla mě do děje a četla jsem ji rychlostí blesku :-)

Nikita5
12.02.2016 2 z 5

zbytečně protáhlé

jan-da
04.02.2016 5 z 5

Možná pro mě trochu - některé pasáže - zdlouhavé, ale musím uznat, že se to četlo samo. Moc se mi líbilo, že autorka zapojila Bradena do každé kapitoly. Při vzpomínce na malou sestřičku mi i ukápla slza, ale jinak mě štvalo, jak se ke konci Joss chovala .. Každopádně převládala čtivost, děj, erotická stránka knihy a i romantická s několika zápletkami, sem tam i humor, takže bych to shrnula tak, že jsem četla mnohem horší knihy, ale i o kapánek lepší. Ovšem to neznamená, že si pět hvězd nezaslouží :-) Patří mezi ty lepší, které bych doporučila.

Ranuncul
30.11.2015 2 z 5

Nebylo to špatné,ale už mi to opravdu začíná splývat s ostatními podobnými romány.
Podobné scénáře, podobné dialogy.A klidně to mohlo mít tak o 100 stránek míň.Natažené až hrůza,ale sympatické hlavní postavy.

asam
26.11.2015 2 z 5

Nebudu podrobně komentovat ani přidělovat hvězdičky. Není to můj šálek kávy. Nedočetla jsem

knihomolkakacka
20.11.2015 3 z 5

právě teď jsem dočetla .. nechci být příliš tvrdá, ale jako pardon epilog a svadba .. to jako fakt? .. to mě opravdu zklamalo .. jinak teda pasáže, ve kterých není Joycelyn a Braden jsou nudné, takže člověk mžourá a čeká až se zase objeví nějaký spád a kniha poběží ..
na relaxaci dobrý, některé pasáže pobavily, ale měla jsem už v ruce lepší knihy podobné tématiky ..

Terka18
12.11.2015 5 z 5

Paráda. Ze začátku jsem knížce moc nevěřila, bála jsem se, že to nebude to pravé, ale bylo to super. Nemohla jsem přestat číst a na druhou stranu jsem knížku nechtěla dočíst, nechtěla jsem, aby skončila. Braden je zlatíčko se vším všudy, kdybych mohla tak si ho jako postavu vytáhnu z knížky. Nemůžu jinak než 5 hvězd, kdyby šlo dát víc, dala bych.

V..endulka
03.11.2015 5 z 5

Super nenáročné čtení na podzimní večery :) Jdu na další díl :)

MissBlack
27.10.2015 3 z 5

Nenadchla, neurazila :) Myslím si, že v rámci žánru je to dobrá kniha, která nenudí, čte se sama a kdo má sem tam chuť na pohádkové konce jako já, ať se klidně vrhne do čtení :)

Jane100
25.10.2015 3 z 5

Totéž co Jamaica Lane. Přečtěte si, je to hezká odpolední oddychovka. Příbeh průhledný, od první strany víte, co bude dějem a jak to skončí, ale narozdíl od nějakých 50 odstínů je tam akce a kniha se tak nějak čte sama....

Kamiliana
24.10.2015 2 z 5

Pro mě je to nejslabší díl série. Závažné téma povrchně zpracované chudým jazykem i stylem. Navíc velice slabý překlad, který se vůbec nepodobá mluvě takhle starých lidí, dialogy ani výrazy prostě nejsou ze života: dobrácky se křenit, stále opakování: uculovat, chlap říká: rozkošné, zlatíčko, muchlovat (20letí!)... Jejdamane, tohle opravdu ne. (Vlivem změny překladatelky se mi nejvíce líbí 3.díl.)

Denčaa
08.10.2015 3 z 5

Kniha mě moc nezaujala. Toto byl hodně klišé příběh a člověka tam nic moc nepřekvapilo. Kromě pár vtipných momentů příběh jede v zajetých kolejích. Škoda. Na toto téma už bylo napsáno spoustu knih a některé byly opravdu lépe zpracované, než tato. Nicméně, autorku nezavrhuji a přečtu si další z jejich příběhů. Dublin Street beru jako rozjezdovou cestu.

Haňulec
25.09.2015 5 z 5

Příběh Breadena a Joss byl více než pěkný. Velice se mi líbila důvěra, kterou si v sobě oba vypěstovali. Knihu mohu jedině doporučit. :-)