Dublin Street

Dublin Street https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166479/bmid_dublin-street-JG3-166479.jpg 4 1533 271

Dublin Street série

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

On Dublin Street , 2012

bzdenca
24.01.2014 5 z 5

Nádherná kniha. Ze začátku jsem si myslela, že příběh nebude nic moc. Ale po pár přečtených stránkách jsem knihu nemohla odložit. Po dlouhé době mě kniha úplně dostala. A ten děj, člověk se jednou směje a podruhé by ukápla slza. Dalším kladem je to, že kniha nemá dalších několik dílů na pokračování.
Kniha určitě stojí za přečtení.

ewisek22
24.01.2014 5 z 5

Jakože klobouk dolů Samantho Youngová, protože napsat prvotinu, ze které se stane hned bestseller, to chce hodně talentu:) Knihu jsem objevila v jednom nejmenovaném internetovém knihkupectví a po přečtení pár stránek a o pár minut později, jsem ji již měla zakoupenou v košíku:) Co se týče erotických románů jsem po přečtení 50 odstínů trochu chytřejší, co se týče výběru. Tahle kniha mě zaujala hned a stačily k tomu pouhé čtyři stránky:) Hlavní hrdinka Joss je mi nesmírně sympatická, není to žádná husička, ale úplně normální inteligentní holka, která si v životě prošla pár tragickými událostmi. A Braden?? To je novodobý moderní princ, který je chytrý, věrný, bohatý, vtipný a sexy...takové stálé klišé a přitom idol většiny žen:) Dohromady to ale nesmírně funguje...není nouze o smích, spoustu dobře napsaných sexuálních scén a dokonce mi ukáplo i pár slziček:) Kniha se mi stala závislostí, kterou jsem držela v ruce v každé volné chvíli a lituji jen toho, že už jsem dospěla ke konci...Jednoznačně plný počet dávám a těším se na další knihu a doufám, že ji spisovatelka udrží současný standart psaní:))

Efka.J
23.01.2014 5 z 5

Skvělá jednoduchá kniha, příběh se mi moc líbil :)

usmevavavery
21.01.2014 5 z 5

Knihu velmi doporučuji. Spolu s knihou Moře klidu se stala jednou z mých nejoblíbenějších. Opravdu mě mile překvapila, místy jsem se i nahlas smála, a to se mi běžně nestává. Samozřejmě nechybí láska, přátelství a pěkně popsané erotické scény.

ciniminisek
20.01.2014 5 z 5

Přiznávám, do této knihy jsem se pouštěla s menšími předsudky. V dnešní době, kdy je erotický román jeden velký boom, jsem očekávala něco stejně trapného. Ovšem nejen pěkná obálka mě přesvědčila, že tu knihu nakonec zkusím. A teď? přečíst knihu mi netrvalo ani 24 hodin a to s přestávkou na několika hodinové spaní. Tu knihu vážně miluji. Jocelyn, jako jedna z malá hrdinek byla skvělá. Vtipná, inteligentní a bojující sama se sebou, což dodávalo její postavě zvláštní tajemnost. Braden, muž kterého musí každá žena milovat. Budu se opakovat ale je vtipný, inteligentní a jde si plně za svým. V knize jsou další postavy Ellie, Adam a další, kteří příběhu dodávají šmrnc a velký vtip. Děj byl lehce předvídatelný, ale dobře to vyvažovala sama Jocelyn. Můj smích se vznášel domem a motýlci zase mým břichem. Jsem velmi ráda, že jsem si tuto knihu mohla přečíst a doufám, že se brzy dostanu i k dalším dílům.

Lucka.79
05.01.2014 5 z 5

Kniha mě velmi mile překvapila.
Poté co se doslova roztrhl pytel s knihami tohoto žánru mě potěšilo, že tenhle příběh nekopíruje ty ostatní.
Byla to příjemná změna a určitě doporučuji ...

JajaAP
03.01.2014 5 z 5

Moc hezká knížka. Ačkoli jde o erotický román, má velmi silný příběh a sem tam u knihy ukápne i slza, ale rozhodně stojí za přečtení.

jindrusa
02.01.2014 4 z 5

Sice nejsem moc příznivce tohoto žánru, ale kniha byla napsána čtivě, erotiky ani moc ani málo, tak akorát.

kneslova
24.12.2013 4 z 5

Na to, že podobného druhu literatury moc nečtu, celkem solidní, ale další z knih , která nevím patří li do edice Bestseller, ale oddechovka , díky vtipným a nepříliš přeslazeným dialogům dávám 4 hvězdy.

evasamankova
11.12.2013 4 z 5

Překvapivě chytlavá a dobře napsaná romance. Hrdinové jsou za těmi svými maskami velcí sympaťáci, děj svižně plyne a sexu je tak akorát. Ani málo ani hodně, ale o něj tady nejde. Spíše jde o emoce a vlastní boj s minulostí.
Ač hlavní zápletka je už hodně ohraná, tady to tak nepůsobí. Žádná klišé, omleté sladké bláboly. Pro mě je to za poslední dobu nejlepší eroticky laděná kniha, která se mi dostala do ruky.

JToman
28.07.2013 5 z 5

Já za sebe....kniha se mi velmi líbila, autorka má lehký styl psaní, který čtenářky vtáhne již od počatku a už se vám nechce přestat číst (aspoň u mne to tak fungovalo) Nevyhýbá se v ní (podle mě dobře napsaným) erotickým scénám, ale nechybí zde také ani humorné dialogy mezi hlavními hrdiny... a teď něco k ději...hlavní hrdinka Jocelyn Butler se chce rozloučit s tragickou minulostí ve Státech ( umírají ji rodiče i sestra a celé mládí prožívá v pěstounských rodinách) a chce začít nový život ve Skotsku. Po končených studiích se věnuje psaní knih fantasy a přivydělává si jako servírka. Pronajme si pokoj u Ellie Carmichael....Ellie má excentrického, ale také velmi sexy staršího bratra Bradena (jemuž patří zmíněný byt, a proto je zde častým hostem) Mezi ním a Jocelyn to už od počátku jiskří.....
Braden tvrdí, že ho s ženami může spojovat jen sex. Takový názor má také Jocelyn..., (která má strach s trvalých svazků a trpí návaly panického strachu ). Braden zjištuje, že Jocelyn ho velmi přitahuje a proto ji nabízí, svazek, který má být založen jak jinak než pouze na sexu...Joce po určitém zdráhání na takový plán kývne co z toho vznikne........
Já knihu učitě doporučuji ( četla jsem v polském překladu)