Dublin Street

Dublin Street https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166479/bmid_dublin-street-JG3-166479.jpg 4 1533 271

Dublin Street série

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

On Dublin Street , 2012

Lenka.Vílka
26.08.2014 4 z 5

Komentar zacnu priznanin: myslela jsem, ze kniha bude o necem jinem, proto jsme byla prekvapena, ze furt nic, jenom zoufaly pohledy a provokovani a nakonec na to hupsli az v tak pokrocilem stadiu knihy (150/330 je docela dost)...to by mi nevadilo, kdyby kniha mela vic stran, ale to by znamenalo vic rozebirani nebo vic sexu a obavam se, ze by autorka zvolila prvni variantu...takze abych se vratila na zacatek...kniha se snazi o psychologii, coz je fajn, protoze jsem si vsimnula, ze vetsinou me to stve (stejne tam vetsinou ty cvokari nic nereknou a akorat to zhorsi...nikdy jsem u podobneho specialisty nebyla, ale pochybuju, ze jejich praci je nejenom poslouchat, ale rovnou rikat, co maji pacienti delat...)...takze jsem to zamotala a ted rozmotam: kniha byla prijemny ctenarsky zazitek, ale nebylo to uplne ono...ok, co se tyka erotickych romanu, nebudu lhat, nemam jich moc za sebou, ale bavi me, protoze ta cast, ktera me vetsinou na romantyckych kniha stve, tam je v malem pomeru, ale tady toho misty na me bylo moc...kniha neni eroticka romance, jak se hrde chlubi kniha, je to romanticka kniha, ve ktere vydavatelstvi neproskrtalo sexualni sceny, aby to bylo pro jinou sortu nez pro treba Krasna katastrofa (nekdo to tady zminoval, ale souhlasim pri srovnavani jenom s tim deadlinem)...takze...uf, zase takze...kniha se cetla dobre, coz se dobry zaklad me spokojenosti, obcas jsem se solidne pobavila a byla i dojata...je mi jasne, ze mi pribeh chvili zustane v hlave a casem vytrati, nebudu se k nemu vracec, protoze kniha byla z knihovny (mozna kdybych ji mela v knihovne, ale nemam)...dalsi dil si klidne prectu, ta predstava me nedisi...

Ellesime
08.08.2014 3 z 5

Nějakým nedopatřením jsem začala druhým dílem a ten se mi líbil víc. Mezi Joss a Bradenem mi chyběla jiskra, která byla mezi Jo a Camem. Taky mě Joss místy trochu štvala, zvlášť ke konci. Z textu jsem nějak nemohla pochopit, proč ji mají všichni tak rádi, když byla chvílemi úplně nemožná. Taky její přátelský vztah s Ellie, která mi byla daleko milejší, byl popsán tak nemastně neslaně. A když jí potom Joss řekla, že ji miluje (jako kamarádku samozřejmě ;)), tak jsem jí to nevěřila, protože z jejího předchozího chování to nešlo vůbec poznat. Ve druhém díle mi byla Joss, jako vedlejší postava, daleko sympatičtější.
Jinak ale byla kniha čtivá a pěkně napsaná, takže se těším na třetí díl. Dvojce jsem dala 4*, tak tady musím dát 3, i když je to tak 3,5 :)

Nikol18
28.07.2014 1 z 5

Popravdě, kniha se mi v poslední třetině naprosto znechutila. Čekala jsem od toho víc, a nebýt neustále toho "nejlepšího sexu v životě", vlastně by to nebylo o ničem. Nemám ráda psychology. A hlavní hrdinka, i přes své psychické problémy, se chovala jako naprostá pipina. Braden byl příliš majetnický a styl podrazáckého parchanta a dokonce i Ellie se zkazila. Osobně bych poseldní třetinu knihu vytrhla a nechala autorku napsat znovu!

drbohlav
22.07.2014 4 z 5

do poloviny jsem byla spokojená. pak nastoupilo plno protichůdných pocitů hl. hrdinky a hlavně její odporující chování. to mě fakt štvalo. opravdu bych chtěla vidět chlapa, který by něco takového vydržel. tyhle knihy začínají být dost sci-fi

ňufík7
05.07.2014 5 z 5

Naprosto úžasná knížka. Sice se zde opět objevuje návrh 50 odstínů šedi, ale toho se asi dneska už u žádné knihy nevyhneme. Četla jsem Dublin Street 2x a pořád je to pro mě fascinující kniha. Strhující příběh, okamžitě mě vtáhl do děje. Zabrečíte si u ní, rozesmějete se, bude otáčet stránku co nejrychleji nedočkavostí, zatoužíte,....

LuckaH2
18.06.2014 4 z 5

už mě nebaví knihy,které 50 odstínu kopírují, ale tato kniha má trochu jiný děj, hlavně má příběh. Až jsem se zamyslela, jak si člověk může nést trauma sebou celý život. Happy end jsem čekala, ale četlo se mi to dobře a rychle.

lela25
05.06.2014 4 z 5

Tak mě kniha velice bavila,ale už mi ty knihy přijdou doost podobné jak 50 odstínu atd.Ale pěkně napsaný a dobře se čte.

alwaysbelieve
21.05.2014 4 z 5

Fajn odpočinková kniha :)

Lea239
06.05.2014 1 z 5

Trochu mi vrtá hlavou, co se na tom všem tak moc líbí, když to bylo takové řekla bych až násilné dojení emocí z čtenáře. Hlavní "hrdinka" si sice prožila peklo v pubertě, ale v dospělosti se pak chovala jako paličatej srab, s kterým se nedá pomalu domluvit - to -mě vytáčelo na největší otáčky. Jako jo, uronila jsem v začátcích slzu, ale postupně už mě ty psycho- a drama- cinty přestávaly bavit a než jsem se přesvědčila k dočtení zbývající třetiny knihy, tak jsem stihla přečíst čtyři úplně jiné a daleko lepší... Poslední stránky jsem už víceméně přeskákala, protože mě to už prostě vůbec nebavilo a chtěla jsem se jen přesvědčit, že to jako fakt dopadlo podle očekávání... To Ellie byla mnohem zajímavější postava, než nějaká hysterická Joss. Pro mě celkem ztráta času...

hrubik
24.04.2014 4 z 5

Poslední dobou mám pocit, že cokoli čtu, přijde mi to velmi dobré ze začátku, ale potom to značně ubere grády. I tahle knížka mi přišla jako super, na to, že je to erotický román, od kterého jsem moc nečekala, mě to velmi bavilo. A konec už jsem dočítala skoro silou vůle. Přesto šlo o vcelku povedenou knížku, která měla kromě té erotiky i nějaký děj.

machrus
15.04.2014 4 z 5

Řekla bych jedna z těch lepších knih,co teď jsou tak v módě.Měla i nějaký děj.Nebylo to jen sexu,ale měla i pěknou zápletku a pár komplikací navíc.Opravdu mě mile překvapila.Uvidíme jestli druhý díl nebude nudný.

kacaaba
14.04.2014 5 z 5

Mě se kniha líbila. Prostě moderní červená knihovna na pohodový večer.

Kayla
13.04.2014 5 z 5

Kniha je výborně napsaná a je velmi čtivá. Knize nemůžu nic vytknout. :-)

Lennji
07.04.2014 4 z 5

Kniha moc pěkná a čtivá..ale hlavní hrdinka byla na pár facek..Nechápu, jak ON mohl být tak trpělivý a čekat, až se dá do kupy a vyrovná se s minulostí..8 let je dlouhá doba a ona si pořád něco nalhávala a ubližovala tím jak sobě, tak lidem kolem sebe..S takovým člověkem bych se ve skutečnosti kamarádit asi nechtěla..Každopádně kniha skončila happy endem, mám z ní celkem dobrý pocit a doporučuji..Těším se na druhou knihu autorky - London Road :-)

Knizne maniacky
05.04.2014

Jocelyn Butlerová je Naša hlavná hrdinka. Už na prvých stranách sa oboznamujeme s jej krutým osudom. Jej rodina umrela pri autonehode a jediným príbuzným je jej strýko, odmietajúci vziať si ju do pestúnstva.
O 8 rokov neskôr žije v Škótsku, kde ju doviedli rodinné korene. Hľadá podnájom a cestou na (Dublin street), obhliadku posledného možného nájmu, ju náhoda uzavrie do taxíka s neznámym mužom. Už v túto chvíľu mi bolo jasné, že práve tento muž bude dôležitým faktorom v knihe.
Prečitajte si celú recenziu na: http://kniznemaniacky.blogspot.sk/

liletka_a
29.03.2014 5 z 5

Moc se mi do ní nechtělo, protože jsem si říkala, že to bude jen další kniha ze světa erotických románů, kterými jsme doslova přehlceni. Ale musím uznat, že měla něco do sebe. Nenudila jsem se u ní, chemie mezi hl. hrdinami fungovala, Brandena jsem si už oblíbila v taxíku :D a i celkový děj byl velmi povedený, takže jen tak dál! :))

Bet
28.03.2014 3 z 5

Kniha se mi líbila jen mi občas vadila Jossina tvrdohlavost. Jinak je kniha velmi pěkně napsaná, ráda si jí znovu přečtu:)

gossipavlina
22.03.2014 3 z 5

Průměrná kniha, dost předvídatelný děj. Čte se docela dobře,ale opakující se slova mi vadila. A je to snad kniha pro ženy a ne pro mládež, takže nechápu, že např. po milování se hl. hrdinové a další postavy při jiných příležitostech ,,muchlují" aj. Ale asi to je překladem.

LadyElisa
22.03.2014 5 z 5

Jedním slovem - neuvěřitelný příběh, nemohla jsem se odtrhnout. Velmi čtivě napsaná knížka. Těším se na další díl :) Miluju Bradena :D Má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/05/recenze-dublin-street-samantha-young.html

fidáš
18.03.2014 5 z 5

Kniha je čtivě napsaná. Moc se těším na další knihu od této autorky.