Dublin Street

Dublin Street https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166479/bmid_dublin-street-JG3-166479.jpg 4 1533 271

Dublin Street série

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

On Dublin Street , 2012

petule1
26.04.2015 3 z 5

Příjemná kniha - škoda jen té podobnosti s padesáti odstíny.

Bravery
22.04.2015 4 z 5

Dublin patří do kategorie "vím, jak skončí, ale číst prostě musím" knížka se čte vyloženě sama :)

bizonecka
01.04.2015 5 z 5

Mě se kniha líbila.Od knihy jsem se nemohla odtrhnout..doporučuji.

inuska6280
31.03.2015 5 z 5

Super, sem byla napnutá jak kšandy :) doporučuji :)

TiNNA5599
30.03.2015 5 z 5

Odkedy som natrafila na sériu 'Božský bastard' mám šťastie na samé výborné série. A táto séria nie je určite výnimkou. :) Ocitli sme sa v krajine menom Škótsko (neviem síce prečo, ale vždy sa mi páčilo, keď sa dej odohráva pri severných obyvateľoch veľkého ostrova) na ulici Dublin Street. Odohráva sa tu dej, ktorý je jednoduchý a ľahko sa číta. Niekto by mohol povedať, že je to bežná červená knihovňa, ale postavy v knihe sú neskutočne dobre prepracované a každá si zo sebou nesie nejaķé balvany na pleciach s ktorými sa musia vyrovnať. Takže na vašom mieste by som si ju prečítala. Ja som dala už celú sériu. (Nedalo mi to..... Musela som ju zhltnúť za 2 dni :) )

mysacka
16.03.2015 5 z 5

Úžasná kniha, vřele doporučuji. Čte se sama a okamžitě vás zaujme, vtáhne do děje.. takže ocení ti, co nemají rádi zdlouhavé uvody o ničem. Pokud jsem dobře četla na anglických stránkách a pochopila... série má zatím a asi konečných šest dílů. Musím říct, že všechny tyto díly stojí za přečtení. dodnes jsem nanašla autora knih, který by mi svým stylem psaní sednul tak, jako je samantha y.

HankaL
09.03.2015 5 z 5

Úžasné, dlouho jsem nečetla něco tak emotivního. Hned jsem si oblíbila postavy Bradene, Ellie a Joss. Hned mě do sebe knížka vtáhla a nedokázala jsem se zastavit. Není nic kvůli čemu bych misela nějakou tu hvězdičku strhnout. Jen mě v některých pasážích štvala Joss.

Makyt
13.02.2015 5 z 5

Pěkné čtení, tak trochu naivní, ale krásně popsané psychické problémy mladé dívky. Při líčení jejích záchvatů jsem byla "s ní" a když se začala její osobnost postupně otevírat, tak pro mě byla hrdinkou ze všech největší. Na konci klasické romantické klišé, ale to k těmto pohádkám prostě patří. Každopádně 5*, Joss mi byla velmi blízká a sympatická, trochu jsem se v ní viděla. Vnitřně! ;-)

Kačík
04.02.2015 5 z 5

Knížka se výborně četla, zajímavý příběh s hezkým koncem. Osobně se mi víc líbila, než série Padesát odstínů.

johanka1
25.01.2015 3 z 5

Kniha se mi celkem líbila, ale znám i lepší s tímto tématem.

LucyNej
22.01.2015 5 z 5

Úžasná kniha.... Přečteno jedním dechem.

Laf
20.12.2014 5 z 5

Za sebe musím dát plný počet. Kniha je opravdu nádherná. Dobře napsaná, že se čte úplně sama a nešlo se od ní otrhnout. Vřele můžu všem doporučit :)

NikinkaFantasy
13.11.2014 5 z 5

Jak já jsem si tuhle knížku zamilovala! Vážně - za poslední dobu je to to nejlepší, co jsem četla. Byl to silný příběh, postavy nebyly dokonalé, jejich příběh vypadal reálně a důvěryhodně. A to se mi na tom líbilo. Tak například Joss - nebudu jí říkat jako ty, Brayi -, ta žena měla strašnou minulost a určitě se to projevilo. Třeba její vztah s nejlepší přítelkyní Rhian nebyl vůbec otevřený, neuvědomovala si, že je krásná, protože měla na krku horší věci. Nemluvně o posttraumatických záchvatech... A přesto byla úžasná. A Braden? Potkat někoho takového, doslova bych slintala. Je úžasný, je s ním sranda a přesto si prožil své. I tak ale funguje dál a nachází cestu k Joss, která se do něj začíná zamilovávat. Co na to říct? Úžasná knížka a postavy. Musím se přiznat, že jsem si nikdy neuvědomovala, že i učitelky maj svůj vlastní a osobní život. Jop, fakt promiň, Els. Ještě k Hannah, té malé holčičce. Ok, je stejně stará jako já, ale vůbec mi tak nepřipadala! Ta holka si vybírá ale hodně dobrý knížky. Fakt, žeru ji. :D
Poutavý příběh, super postavy a ten konec... jů! Rozhodně se k této knize ještě vrátím.

prcekp6
27.10.2014 5 z 5

opravdu se mi ta knižka libila, přečetla jsem ji během dvou dnů :)

Sky
26.09.2014 4 z 5

Mě tahle kniha nějakou jinou připomíná ale nedokážu jsi vzpomenout jakou. Příběh je skvělí ale strašně moc předvidatelný. Sympatická hlavní hrdinka ale knihu jsem četla s poměrným nezájmem. Ale i přes to se mi líbila :-)

dubakm
13.09.2014 3 z 5

Kniha byla čtivá, ale Joss a její PTSD bylo pro mně hodně nedotažené a přitom na tomhle zvratu stála celá kostra děje. V knize bohužel vyznívala jako šílená nerozhodná neurotička s vysokým sexuálním apetítem :-))

Claire
04.09.2014 4 z 5

Příběh zajímavý.. ani nevím proč dávám 4 hvězdičky... možná kvůli těm pár vtipům...
Ale Braden mě pěkně štval. Nemám ráda arogantní žárlivce... A její povaha mi přišla někdy.. možná rozporuplná...

Karolína18
03.09.2014 5 z 5

Dávám pět hvězdiček, ale ne z důvodu nezapomenutelnosti, ale protože když jsem to četla, nedokázala jsem se odtrhnout. Bohužel mi ale některé chování hlavní hrdinky k její povaze nesedělo. Na druhou stranu mě naprosto dostalo s jakou vervou se Braden snažil Jocelyn dokázat, že ho miluje - mám ráda podobná "drastická" řešení.

Nel-ly
02.09.2014 4 z 5

Slabší čtyři a to z důvodu, že některé situace jsou vážně moc přehnané, hlavní postavy mi nebyly vždy sympatické (raději jsem měla překvapivě spíš ty vedlejší) a to, že je Bradon z doby kamenný jsem si během čtení vyslechla snad desetkrát.
Je to nenáročné čtení, něco mezi new adult, což je teď populární, a erotickým románem (což je populární taky, že), kde to opravdu není jen o tom jedno, i když i toho jednoho mi tam chvílemi přišlo trochu moc... příběh je zajímavý, i když nijak originální, ale kniha v rámci žánru potěšila

bookcase
02.09.2014 4 z 5

Jako příběh docela ok, líbily se mi ty skotské reálie. Na dovolenku četba přímo ideální.