Dublin Street

Dublin Street https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166479/bmid_dublin-street-JG3-166479.jpg 4 1533 271

Dublin Street série

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

On Dublin Street , 2012

cirilla.s
02.10.2017 5 z 5

Skvělá knížka na odpočinek a odreagování. Čtivá, do děje vás hezky pohltí, takže ideální když chcete na chvíli uniknout z našeho světa:) Díly jsou si navzájem velmi podobné - dívka s problémy, která potká ideálního partnera na celý život. Klišé, ale na odlehčení je to super, jednoduše romantika.

Tabby
25.08.2017 5 z 5

Výborná knížka po hektickém dni, kdy od knížky nechcete nic jiného než si přečíst nějaký hezký děj, bez zbytečného přemýšlení.
Skvěle jsem si při čtení odpočinula a hlavní postavy jsem si oblíbila. Děj hezky plynul a knížka se četla tím rychleji. Rozhodně se mi líbila a určitě se k ní budu občas vracet. :)

IvankaM
06.08.2017 5 z 5

Úžasné. Spisovatelku jsem si okamžitě zamilovala.

Makaja
25.07.2017 3 z 5

Četla jsem nejdřív poslední díl serie, mi nějak přišel vhod do výzvy, po dočtení jsem si řekla, že se mrknu, jak to všechno začalo. Příběh v jedničce je téměř totožný, oba hrdinové mají velké trauma, které jim ničí vztah, jsou spolu, od sebe, spolu ..... Že dám 3 hvězdy je zásluha ironických rozhovorů, to mám ráda. Nicméne, asi si druhý až čtvrtý díl odpustím, i když nikdy neříkej nikdy.

delatrix
21.07.2017 2 z 5

Osobně tuhle knihu hodnotím jako brakový román. Neříkám, že tam nejsou části, které se mi nelíbily, ale nebylo jich tolik. Možná je to tím, že je kniha tak krátká, že mne příliš nezaujala tak pro čtenáře, co mají rádi romány s krátkým dějem by se líbila víc než mě. Tohle je alespoň můj osobní názor.
Znovu ji číst určitě nebudu.

vedana
14.07.2017 4 z 5

Příjemná oddychovka.

elisa194
14.07.2017 5 z 5

Mám takové knihy ráda. Oddechové čtení,sice je jasné jak to dopadne, ale dobře se to čte. Joss mi lezla někdy svým chovanim na nervy a Braden největší sympaťák.

ardeas
09.07.2017 4 z 5

Od tejto autorky som čítala ako prvú Jamaica Lane, ktorá sa mi celkom páčila. Po dlhšom čase som siahla po tejto.
Dej je dosť predvídateľný, finále bolo nuda, ale humor v podobe uštipačných dialógov to v celku vyvážil, takže to bola celkom príjemná oddychovka. :)

Lucibuska
09.07.2017 5 z 5

Kniha je čtivá. Už od začátku je je jasné jak to dopadne. Ale rozhodně mě kniha i tak bavila a knihu jsem měla během jednoho dne přečtenou. Celou tuhle serii mám rada.

NikaMirka
07.07.2017 2 z 5

Od této knihy jsem dostala přesně to, co jsem čekala. Oddechové čtení, které neurazí ani nenadchne. Nic překvapivého, žádné nepředvídatelné zvraty ani konec, dokonce ani nepřekvapivé dialogy. Pro tuto knihu klasika. Jediná věc, která mě rvala vnitřnosti byla neznalost autorky nemoci "panické poruchy" a její neschopnost si zjistit, jak takový attak opravdu probíhá. Jess se z každého záchvatu dostala tak snadno! A ještě větší blbost, jak okamžitě pokračovala v tom, co dělala před záchvatem. Autorka měla zůstat u erotiky, a raději zařadit šuká*ní už v první polovině knihy a necpat do příběhu tak vážné téma. Bojuji s touto nemocí již deset let a attaky opravdu nejsou tak krátké, ani tak jednoduše neodezní. A aby toho nebylo málo, hlavní vyvrcholení je ta záležitost se sestrou Bradena, bože...prostě dvě hvězdičky

sonča94
21.06.2017 5 z 5

Knihu hodnotím kladně. Už od první stránky mě kniha pohltila, a jak jsem četla víc a víc tak sem knihu skoro nemohla odložit. Dobře napsane, děj byl napínavý a vzrušující, a u konce i dojemný. Mužu vřele doporučit, a jsem zvědavá na další knihy :)

ankaras
12.06.2017 5 z 5

Kvalitní romanťák! Osobně doporučuji celou sérii, nesáhnete vedle.

Sabii14
05.05.2017 4 z 5

I když mě občas Joselyino chování štvalo a bylo mi líto Bradena tak jsem moc spokojená.
V knize jsou věci co se mohou kdykoli jen tak stát a je to knížka i k zamyšlení.. Velmi dobře napsaná a skvělý příběh, vtipný, romantický a někdy i smutný..

Ketrin.TR
25.04.2017 2 z 5

Kdysi jsem na tuhle autorku dostala tip, tak jsem si zkusila vybrat jednu knížku která měla hezké hodnocení. A další si už asi nepřečtu. Jako oddechovka možná dobré, erotiše scény taky pěkně popsané, ale vcelku bez nějakého příběhu a hlavně tak od půlky knížky mě Joss šíleně nebavila. Vyloupla se z ní nepředstavitelně otravná, sentimentalní husa a prostě mi vadila jak ona tak celé její jednání a přístup k Bradenovi. Takže knížku jsem spíš dočetla jen tak z nutnosti, protože nemám ráda nedočtené knížky a na další se určitě nechystám.

Dalexa
03.04.2017

Tak já nevím,asi jsem divná. Dala jsem na kladné komentáře, byla to první knížka od této autorky a za mně tedy neeee. Ani jsem ji nedočetla do konce, což zase tak často nedělám. Mně to připadalo prostě jednoduché, chvílemi až trapné. Takže ani nemohu hodnotit i když si knihu dávám do přečtených, ale protože nevím jak to dopadlo, tak ani žádné hvězdičky nedávám.

Evule114
29.03.2017 4 z 5

Tento příběh byl hezký, ale musím dát hvězdičku dolů, protože od poloviny mě ty sezení s terapeutkou lezly na nervy a to její nemůžu být s Bradenem taky... Nicméně příběh je na klidné odpoledne je jako stvořený :-)

Gibis
11.03.2017 4 z 5

Ať si kdo chce, co chce říká, já tyhle romantické příběhy prostě můžu :) Občas zkrátka potřebuji jen tak snít o něžném drsňákovi a zapomenout na okolní svět, u knížky se zasmát i zaslzet dojetím. A Dublin Street mi přesně tohle dal a moc mě potěšil.

havrmoni
09.03.2017 5 z 5

Hezké,spoustu toho je tu už napsané,jen bych se opakovala. Sice mi tam chyběl pohled chlapa,ale i tak jsem hltala každé slovo.

Ewik
06.03.2017 5 z 5

Jelikož jsem první díl četla jako poslední, byla jsem moc zvědavá, jestli splní má očekávání - a splnil. Jsem nadšená. Krásně plynoucí příběh našich hlavních hrdinů mě okouzlil svojí reálností, skvělými humornými scénami, vášnivou erotikou, vřelostí a něhou.
Chvílemi jsem si připadala jako nezúčastněný pozorovatel a netrpělivě hltala stránky v očekávání, co bude dál. Dokonce i věčně nerozhodná a odtažitá Joss se mi moc líbila. Soucítila jsem s ní a o to víc fandila neskutečně trpělivému a skoro dokonalému Bradenovi.
Jsem velmi spokojená a děkuji autorce za krásný a neskutečně romantický příběh. Moc jsem si čtení užila.

mariva
22.02.2017 4 z 5

Mám ráda knihy, které se odehrávají v místech, která aspoň částečně znám a můžu se tak lépe vžít do děje a představit si hrdiny v reálném prostředí. Díky tomu se mi kniha líbila víc, než kdyby se odehrávala na neznámém místě. Pak by to byla jen běžná oddechovka plná sexu. Takhle jsem se ale mohla s Joss projít po královské cestě k edinburskému hradu, kochat se vyhlídkou na Edinburg a to mi děj víc přiblížilo.