Dublin Street

Dublin Street https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166479/bmid_dublin-street-JG3-166479.jpg 4 1533 271

Dublin Street série

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

On Dublin Street , 2012

moudivlacek
14.02.2017 4 z 5

Tuto knihu mi známá doporučila jako erotický bestseller, ale tak bych tuto knihu rozhodně neoznačila. Ale je to moc hezký romantický příběh, který má svou hloubku.
I když ze začátku možná budete mít tendenci Bradena považovat za sukničkáře a floutka, rozhodně takový není. Joss sice zažila tragédii, přesto jsem ji nedokázala do nekonečna litovat. Bohužel plno lidí zažije něco zlého a krutého, ale i ona nakonec pochopí, že život prostě nalinkovat nejde, a ani vztah mezi mužem a ženou, zvlášť když se do cesty postaví láska.
Hezké oddechové čtení na odpoledne.

cukrovka
28.01.2017 5 z 5

Velmi čtivá knížka, která není jenom o sexu, ale také o vyrovnání se se svojí ztrátou rodiny. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí a děj je svižný a vtipný.

Etule
10.01.2017 4 z 5

Musím říct, že mě kniha velice mile překvapila. Po přečtení Božského bastarda jsem byla k erotickým románům dost skeptická a kniha mi dlouho ležela v knihovně a já kolem ní jen kroužila v obavách ze zklamání. To se rozhodně nedostavilo! :)
Byla tam vášeň, byl tam příběh, vedlejší romance, které jsem prostě musela fandit. Skvělé!

Markét.t
20.12.2016 4 z 5

Hrozně milá a oddechová knížka, která mě překvapila především svou čtivostí. Čtení jsem si moc užívala a přečetla jsem ji prakticky na jeden zátah. Rozhodně si přečtu i další díly.

Meridea
21.10.2016 5 z 5

Další výborná oddechová četba :-) Jsem zvědavá na ostatní díly.

ajla5
20.10.2016 3 z 5

Postava Bradena byla vykreslená přesvědčivě. Zato zbytek postav byl dost neurčitý. Pro mne zklamání. Ale jako oddechovka to jde.

kik68
18.10.2016 4 z 5

Moc krásná kniha. Příjemný i když smutný příběh, který nakonec jako vždy skončí happyendem :-). Hezky se to četlo. Ale musím říct, že konec mi přišel moc rychlý a proto dávám o jednu hvězdičku míň.

smaille
22.09.2016 5 z 5

Už jsem přečetla hodně erotických románů a tenhle patří jednoznačně mezi moje top. Samantha to prostě umí. Líbil se mi příběh a celkem jsem ocenila i to, že se hlavní hrdinové po sobě nevrhli hned v první kapitole

Makulka1992
07.09.2016 3 z 5

Za mě dobrá knížka.. Odpočinula jsem si u ní a zase trochu víc a z jiného uhlu okoukla partu kamarádu ;)

Mellisek
22.08.2016 4 z 5

Kniha není špatná, má takové svoje kouzlo. Musím uznat že rodinné vztahy mezi B. a E. plus tedy zbytkem rodiny :-) Jsou reálné je tam trocha fantazie :-) Ale o tom knihy jsou ne? :-)

Zuzka222
13.08.2016 4 z 5

V tomto žánru už pravděpodobně nikdo nic převratného nevymyslí. Nicméně tato kniha se alespoň snaží mít nějaký trochu hlubší děj. Jak se to daří, je na uvážení každého - za mě však slušná oddychovka. Určitě zkusím i další díly.

Paluska
06.08.2016 4 z 5

Velmi čtivá a hlavně oddechová kniha. Přesně to jsem potřebovala:-) Přečetla jsem dost erotických románů a proto můžu říct, že se nic nového neudálo:-) Ale i tak se mi to líbilo:-)

bezzink
06.08.2016 3 z 5

Moje prvni a zrejme i posledni kniha autorky. Mam rada arogantni muze v romantickych oddechovkach, ale tento byl na muj vkus az moc sebejisty a moc nechapu, jak se muze nekomu libit nechat si prikazovat co nosit nebo jak si ucesat vlasy. Vlastne ne, ona vzdy reagovala radoby otresene, ze nejsme v dobe kamenne! :D wtf! Pardon, ale preklad silenost v doprovodu prehnane arogance a submisivnosti neni uplne muj salek caje.

I_love_books
04.08.2016 5 z 5

Velmi dobrý erotický román, který ale není pouze o sexu, což je dobře.
Děj byl zajímavý, v některých ohledech trochu nereálný, ale ne přehnaně.
Autorka je pravděpodobně nějak vysazená na blondýny, protože většina ženských postav v knize byla blond - to je ale menší detail, který mi vadil jen trochu.
Příběh má v některých ohledech a pasážích i hloubku, je v něm zobrazena složitost života.
Dávám knize pět hvězdiček, zaujala mě.

Lee7
20.07.2016 4 z 5

Hezké, vtipné a čtivé. Sice konec se dal očekávat, ale i tak mě knížka bavila :)

Jeanie
11.07.2016 5 z 5

Knížka je často přirovnávaná k 50 odstínům, ale podle mě je rozhodně lepší. Postavy jsou lépe propracované. Je tam hodně erotických scén, ale nic se pořád neopakuje jako v 50 odstínech :-)

Mišule_11
07.07.2016 5 z 5

Tenhle žánr se mi líbí, takže není divu, že se mi kniha líbila od začátku až do konce, dostala jsem si ji pod kůži! :-) Litovala jsem Joss, ale zároveň jsem ji přála štěstí s Bradenem a Ellie byla roztomilá! Těším se na další knihu od autorky! :-)

Yalka
24.06.2016 4 z 5

Čtyři hvězdičky jsou samozřejmě myšleny v rámci žánru. Je to předvídatelná (nicméně docela dobře napsaná) harlekýnka, žánrová klišé jsou ve skoro únosném množství (ale mohla by jich autorka přeci jen ubrat), obsahuje překvapivé množství humoru. Doporučuju nejlíp na letní dny.

dasa4663
09.06.2016 4 z 5

Jednoduchost, taková oddychovka. Škoda že další díly jsou ve slovenštině. Do toho se mi moc nechce. :)

wildprincess
30.05.2016 4 z 5

I když tomuto typu knih neholduju, tak takhle mě bavila, četla se lehce a byla to taková oddychovka. Hlavně se to četlo samo a nenudila jsem se. Určitě si přečtu další díl :)