Ďábel na jaře ekniha

Většina debutantek sní o tom, že si najde manžela. Lady Pandora Ravenelová má jiné plány. Ctižádostivá mladá kráska by mnohem raději zůstala doma a věnovala se podnikání se svou novou deskovou hrou, než aby se zúčastnila londýnské společenské sezóny. Jenže jednou v noci na plese společenské smetánky padne do pasti skandálu s hříšně hezkým cizincem. Cynický prostopášník… Poté, co se léta s lehkostí vyhýbal nástrahám manželství, se Gabriel, lord St. Vincent, konečně nechal nachytat – mladou rebelkou, která se k němu ani za mák nehodí. Po pravdě řečeno, nechce s ním nic mít. Jenže pro Gabriela je temperamentní Pandora naprosto neodolatelná. Udělá všechno, co je v jeho silách, aby ji získal, i když se z jejich manželství z rozumu vyklube smlouva s ďáblem. Nebezpečné spiknutí… Poté, co podlehne Gabrielovu obratnému a smyslnému přesvědčování, Pandora slíbí, že se stane jeho nevěstou. Zanedlouho však zjistí, že její podnikání ji shodou náhod zapletlo do nebezpečného spiknutí – a jen manžel ji může uchovat v bezpečí. Zatímco ji Gabriel ochraňuje před neznámými protivníky, zjišťují, že smlouva s ďáblem se může vlastně ukázat jako dar z nebes…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/360286/dabel-na-jare-TjX-360286.png 4.5170

Ravenelovi/Osudy rodu Ravenelovcov (3.)

Devil in Spring (2017)

Vydáno: (ekniha), Baronet

Kniha Ďábel na jaře

Katka313

Wau. Tak tahle kniha z téhle série mě zaujala nejvíc. Když jsem četla anotaci, přišlo mi že jméno lord St. Vincent už od někud znám a po pár stránkách mi došlo odkud. Tím se pro mě kniha stala ještě úžasnějši, neboť Evie a Sebastian jsou moji nejoblíbenější hrdinové ze série čekanek. Jen mi chvíli trvalo než jsem si je v hlavě přestala představovat jako mladé hrdiny, ale rodiče dospělého syna. A myslím, že se mi to stejně úplně ani nepovedlo :-D. Z Gabriela vychovali úžasného mladého muže, který je pro svou ženu ochotný udělat vše a snaha pomoct ji s jejím handicapem mě dostala. A když ji učil tančit úplně chápu reakci Pandory, reagovala bych naprosto stejně. Líbilo se mi jak Pandora bojovala za ženská práva, a jak psala LK v poznámce, díky za takové ženy.
Proste LK k tomu není co dodat. A i když nemám ráda historickou romanci se závanem moderny, tady mi to v téhle knížce kupodivu vůbec nevadilo.

cukrovka

Opět skvělá romantická oddechovka. Sympatičtí hlavní hrdinové - Pandora plná neutuchající energie, nezávislosti a ztřeštěnosti a úžasný krásný a zodpovědný Gabriel. Zaujala mě snaha Pandory zachovat si nezávislost. Jsem ráda, že došlo k emancipačnímu hnutí a ženy si dokázaly prosadit právo na svůj život. Vědomí, že sňatkem přicházím o možnost něco vlastnit a jsem závislá na libovůli manžela je pro mě dost nepřijatelná.

avalonek
28.12.2018

To bylo úžasný a nejjůžasnější bylo že tam byly mé oblíbené postavy,Westclif,Sebastian a Evie..Zavzpomínat na jejich příběhy bylo skvělé a že provázely hlavní dvojici celým příběhem bylo dokonalé..A pořád doufám,že někoho potká i Cassandra a West..Naprostá dokonalost.

anishta
19.10.2018

To šlo rychle. Neumím vybrat která kniha z této série se mi zatím líbila nejvíc, protože každá byla jiná, jiné postavy, jiné charaktery, jiné situace. A to se mi na tom líbí, protože u tohoto žánru je problém, že většina knih je o tom samém. Každopádně příběh Pandory a Gabriela byl vtipný, mělo ti spád a prostě mělo to šmrnc. :D

Terez9119
09.10.2018

Tenhle díl byl takový zvláštní. Pandora byla docela střelená a chvílemi nesmyslně tvrdohlavá. Gabriel byl až příliš božský, ale s ohledem na jeho rodinu se mu to dá odpustit. Oni jsou totiž božští všichni. Motiv s milenkou se dal víc rozpracovat, stejně jako celé spiknutí. Jinak ale další super oddechovka.

rampapa
05.09.2018

Tenhle příběh s Pandorou.Bylo to chvilkama napínavé a to se mi na této knížce nejvíce líbilo.Knizku velmi doporučuji.

kanitsuj
04.09.2018

Jednoznačně nejlepší díl z dosavadní série! - Pýcha a předsudek "se šťávou":-), který se dá určitě číst i jako samostatný román bez znalosti předchozích návazností. Autorka, jak už má ve zvyku, ve zkratce seznamuje z předešlým dějem a činí tak velmi obezřetně, nenudí převyprávěním nepodstatných souvislostí. Vtipné situace jsou vyváženy vzrušujícími scénami, které jsou většinou spíše erotické než pornografické, jako tomu bylo v jiných dílech a ani nepůsobí tak průhledně a prvoplánově. Také se mi líbí, jak autorka do svých románů zahrnuje drobné zajímavosti z oblasti všedního života ve viktoriánské Anglii. Všichni hrdinové mi byli moc sympatičtí a zpříjemnili mi nejeden večer!:-) Kdybych tušila, jaký bude třetí díl, nezdržovala bych se předchozími, je to ztráta času. Teď jenom doufám, že autorčin styl zraje jako víno a další díl bude ještě o kapičku lepší!Moc se na něj těším!

Peetullka
21.08.2018

Nejlepší díl ze série, strašně moc jsem se nasmála. Velmi se těším na další díl :)

handulli
17.08.2018

5.díl s názvem Devil's Daughter vychází v USA 26.2.2019.
Je to příběh o Westovi a Phoube ( dcera Evie a St. Vincenta z Čekanek). Do komentářů to asi nepatří, ale mě tohle zjištění tak potěšilo, že jsem se musela podělit. :)

Etule
12.08.2018

*Dlouhý zasněný povzdech*
Tahle kniha mě tak strašně potěšila a zahřála u srdce. Ráda jsem se opět setkala s Evie a Sebastinem z mé milované série Čekanky, kteří jsou prostě stále stejně úžasní.
Pandora se mi moc zamlouvala svou povahou a hlavně tím, že nebyla úplně dokonalá a Gabriel... Ach, už zase vzdychám.
Zatím nejlepší kniha série, u které jsem se neuvěřitelně nasmála, a strašně se těším na další díl. Doufám, že autorka napíše i knihu s příběhem Cassandry. Nicméně příběh Ethana a Garett bude taky jistě velice zajímavý. Za mě prostě jedině plný počet bodů, což ale není u nejoblíbenější autorky překvapením. ;)

Jass
11.07.2018

Za mě zatím jedna z nejlepších knih v tomto žánru co jsem četla. Sice znovu musím podotknout, že ne všechno dává tak docela smysl, ale to k tomu asi patří. Jinak Pandora je zkrátka vtipná a sympatická (i když někdy tvrdohlavá až na pěst) a Gabriel... je zkrátka přesně takový, jakého byste v tomto žánru čekali, ale přesto... si zvládl uchovat nějakou osobnost. Četbu jsem si užila a těším se, až vyzkouším recept na konci.

24.06.2018

No super....tahle série mě moc baví. Koupě knížek nelituji a už teď se moc těším na pokračování.

erculka
18.06.2018

Moc sa mi páči.Mám všetky a prečítala som ich jedným dychom.

Nikita04
23.05.2018

Není tak zajímavá jako předchozí kniha serie, ale i tak je to dobrá oddychová četba

zinon
16.05.2018

Krásné oddechové počtení...moc mě bavil humor autorky. Ráda čtu knížky s úsměvem na rtech...do toho přijde dojetí....a na konci spokojenost a lítost, že už je konec příběhu.

Barbara182
29.04.2018

Ani třetí pokračování série Ravenelových mě nezklamalo, bylo to skvělé čtení, zábavné a romantické, přesně, jak člověk od oddechových knížek čeká :-) Nejvíc se mi líbila scéna s valčíkem - to byla romantika těžkého kalibru :-) A seznamování Pandory s Gabrielem na venkovském sídle jeho rodiny zas bylo tak prodchnuté pohodou, že se mi vybavily prázdniny :-) Moc se mi líbilo i propojení s další sérií prostřednictvím Gabrielových rodičů - úplně jsem dostala chuť přečíst si znovu i tyhle starší romány :-) Jen zhruba druhá polovina knihy s peripetiemi ohledně vydání Pandořiny deskové hry mi přišla téměř jako jiný příběh, samostatná kniha, ale vzhledem k tomu, že onen rázný přechod připomínal rychlé uvažování a změny témat hovoru hlavní hrdinky, vzala jsem ho na milost :-) Celkově naprostá spokojenost, už se těším na další díl :-)

Litocha
21.04.2018

Četla jsem po prvním díle a tenhle se mi jeví povedenější. Zatímco v Chladnokrevném ničemovi mi dvojčata moc sympatická nebyla, tady si mě Pandora získala, autorce se podařilo jí vtisknout specifické rysy a působila na mě jako živá. Jen to lpění na svobodném stavu nějak skřípalo: všichni mužští dodavatelé by se jistě mohli přetrhnout, aby s respektem jednali se svobodnou ženou, to určitě. Ve výsledku Pandora Gabriela pěkně převálcovala (však by si zasloužil svatozář). Zase to ale byla příjemná změna proti všem panovačným macho typům.
Moc se mi líbila soudržnost a vztahy mezi členy Gabrielovy rodiny. Mám ráda provázanost mezi postavami z různých knih (a sérií) a Evii jsem vždycky měla v oblibě, takže jsem si scény s ní a jejím manželem vyloženě užívala.
Celkově je to svěží, příjemná romance se svébytnou hrdinkou a dokonalým hrdinou, chvílemi vtipná, chvílemi napínavá, takže jsem spokojená.

rosalindaaa
13.04.2018

Super počtenícko , jen by mě zajímalo zda bude další díl?

keiko33
26.03.2018

Tato cast bola najlepsia zo serie, no ako celok ma seria dost sklamala. Cakala som viac vzhladom na hodnotenie. Citala som uz vela historickych romanci a toto bol priemer. Chybala tomu stava a vtip. Ale musim uznat, obalky knih su krasne.

ptavichripkaa
14.03.2018

Nejlepší z celé série, moc mě bavila.

-Sinéad-
05.03.2018

Této knize nelze nic vyčíst. Najdete v ní vše, co od historické romance očekáváte - romantiku, humor, napětí... Naprosto skvělá kniha.

alzbeta4340
04.03.2018

Pro mě zatím nejlepší z celé série, je to moc povedené oddechové čtení. Nadchlo mě propletení se sérií Čekanky, mám nutkání si tyto starší knížky zopakovat. Těším se na další díly.

alnahu
02.03.2018

Příjemná oddechová romance. Příběh Pandory Ravenelové a Gabriela začíná na plese, kde Pandoru požádá o pomoc lady Colwicková ,aby ji pomohla najít náušnici ,kterou ztratila v altánku kde byla na dostaveníčku s milencem .Pandora ,která se na plese velmi nudí a proto jí slíbí pomoc . Náušnici najde, ale zaklíní se mezi lavičku. Z této nepříjemnosti ji pomůže právě Gabriel, ale uvidí je v kompromitující situaci pořadatel plesu, situaci si špatně vyloží a tento skandál se dá odčinit pouze tím ,že se Gabriel s Pandorou ožení. I když je Lord Gabriel považován za nejlepší partii ,Pandoře je to jedno. Ráda by se věnovala podnikání v oblasti deskových her. Ovšem čas vše změní a oba najdou k sobě cestu . Kniha je proložena příjemnými milostnými scénami ,tak jak to umí napsat paní Lisa.

malazluta
01.03.2018

Na Pandořin příběh jsem se opravdu těšila a L. Kleypas opět nezklamala!

PerlaZP
24.02.2018

Lisu Kleypas mám velice ráda, ale podle mě má daleko lepší knížky - např. Čekanky...
Baronet má velice pěkné obálky, ale překlad z Domina se mi prostě zdál poutavější...
Knížce dávám tři hvězdičky...

Channach
23.02.2018

Zatím nejlepší díl! A jsem navnaděná na pokračování. Nečekala jsem, že by mi měl třetí díl série Ravenelovi mnoho co nabídnout. Byla jsem vedle jak ta jedle. Více v mé recenzi v záložkách.

cizinka1
21.02.2018

Tento třetí díl byl nejlepší.

ariel platto
20.02.2018

Pět hvězdiček je prostě málo. Začátek knihy, kde autorka použila manželský pár z jiné série, mě doslova emočně ochromil a spolu s Evií jsem prožívala neskutečné erotické napětí, které umí snad jen L.K. Celá kniha je nádherná.

mikika
20.02.2018

vtipná romance s mrknutím pro čtenářky předešlých sérií...

Irenka8
19.02.2018