Risk

Risk https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413421/bmid_risk-93J-413421.png 4 1007 172

Briar U série

Prý nejsem slušná holka. Je to pravda jen částečně – nenechávám se ovládat strachem a je mi jedno, kdo si o mně co myslí. Mám však jedno pravidlo – nikdy nespím s nepřítelem. Jsem dcerou hlavního trenéra hokejového týmu Briarovy univerzity, a proto si nesmím začít s hráčem našich rivalů. A přesně tím je Jake Connelly. Hvězdný útočník Harvardu je arogantní, neodbytný a až moc přitažlivý. Osud však umí být krutý – potřebuju jeho pomoc, abych získala místo na vytoužené stáži, a ten sexy zmetek mi to nehodlá usnadnit. Potřebuju, aby Connelly předstíral, že spolu chodíme. Za každé falešné rande chce však jedno skutečné. Což znamená, že mám problém. Vídat se s Jakem Connellym není dobrý nápad. Táta by mě zabil, jenže v sázce je moje budoucí kariéra. Přestože je Jakeovi s tím jeho sexy úsměvem těžké odolat, nemám v plánu se do něj zamilovat. Takový risk si nemůžu dovolit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Dívčí romány
Vydáno: , Baronet

The Risk , 2019

lihate
19.08.2021 5 z 5

"Minulost nezměním, nad přítomností nemá cenu brečet a z budoucnosti nemá cenu se nervovat. K ničemu to není, zvlášť litovat je zbytečný."

Tak tohle byl skvělej díl. Do Briaru se hrozně ráda vracím a Brennin příběh se mi líbil moc. Její kostlivec ve skříni je teda pořádný a hrozně moc s ní soucítím. To, co udělal Jake, kvůli hokeji mě dostalo a její táta to pak shrnul krásně. Jake mě dostává celou knihu tím, že takový velký a namachrovaný hokejista je citlivý, něžný a přítulný. Hrozně jsem si ho díky tomu oblíbila. Brenna je boží už v předchozím díle a prostě ji miluju. Její drzej a odsekávací slovník a celkově styl, který má je mi blízký. A nejvíc jsem se smála u Rupi, to je tedy číslo!
Vztahy nejsou a nikdy nebudou jednoduchý. Ale vždycky je důležitý aby si obě uvědomili a věřili, že jedině spolu jsou šťastní a spokojení tak, jako nikdy. V tom je ta krása.

"Minulost je hovadina."

"Přece nechceš být s někým, kdo je stejný jako ty. Chceš někoho, kdo ti to neulehčí, kdo tě bude pobízet, aby ses otevřela, když jsi přitom celý život dusila všechno v sobě –“

"Stalo se. Se s tím smířit.
Jo."

Damonka12
24.07.2021 4 z 5

4,5 tuto autorku miluju a tahle kniha je skvělá. Dokonalé prostředí, sympatické postavy, vtipné scény ....

kacenka6144
24.07.2021 5 z 5

Stále se držíme vysokoškolského hokeje. Ale autorka má pořád o čem psát. Každý příběh je jiný, i když základní linie má jasný směr a cíl.

EvikU.
15.06.2021 5 z 5

Příběh Brenny a Jakea mi přišel věrohodnější a hezčí. Opravdu jsem si jejich vztah užívala. I linka Brenny a táty se mi líbila.

Kniha se mi moc líbila, první díl byl slabší, ale v tomhle to autorka zachránila. Nebylo v ní nic, co by mě nějak víc rušilo nebo rozčilovalo. Jen čistá radost ze čtení.

narisa
06.06.2021 5 z 5

Tak to bylo skvělé pokračování této série. Brenna je úžasná a Jake také. Nelze si ho neoblíbit. Navíc je sympaťák i Brennin otec. Tento díl se opravdu moc povedl. Jake s Brennou jsou krásný pár. U knihy jsem se nasmála, ale také jsem zaháněla slzy. Opět skvělé čtivo. Nemůžu se dočkat pokračování. Moc se těším na Huntra.

VercaV
27.05.2021 5 z 5

Druhý díl byl mnohem lepší než předchozí. Brenna je skvělá, její sarkasmus a humor je perfetkní a v kombinaci s Jakem to bylo dokonalé. Ta chemie mezi nimi byla tak reálná, až těžko uvěřit, že to je "jen" knížka. Neskutečně mě bavil celý jejich příběh a děj, jak se postupně od "nenávidím Harvard" stalo "miluju Harvard". Děj byl hluboký, Brennina minulost mi vzala dech a líbil se mi jejich vztah s otcem jak to pokročilo.
U knihy jsem se nahlas smála ale i brčela. Kniha vyvolává emoce přesně jak má! Opět musím podotknout, že se mi velmi líbí jak na sebe jednotlivé knihy navazují, ať to jde na předchozí knihy (Gerett nebo i Ryan Wesley) ale i to volně pokračuje na přechozí díl série Lov. Jediná chyba je, že se to čte strašně rychle, protože člověk má potřebu číst pořád a pořád jak je to čtivé. Jsem si jistá, že všechny knihy od Elle budu číst ještě několikrát.

Elize
11.05.2021 5 z 5

Na tuhle dvojici jsem se těšila neskutečně a nezklamali mě! V knize bylo všechno tak, jak jsem očekávala, čtivost, humor, romantika a vášeň. Obě dvě hlavní dvojce jsem si okamžitě zamilovala a neskutečně se k sobě hodili. Nemám co vytknout, rozhodně doporučuji :)

martina1797
01.05.2021 5 z 5

Jedním slovem perfektní. Romantika, to správné napětí mezi hlavními postavami a místy jsem se opravdu od srdce zasmála. Brenna a Jake jsou prostě senzační. Moc mě to bavilo a určitě doporučuji přečíst.

LivN
20.04.2021 3 z 5

Sečteno dočteno. První díl se Summer tedy LOV, se mi líbil o malinko víc. Bylo tam víc humoru a chvilek kdy jsem se během čtení nahlas smála. Brenna mi byla taky sympatická a hodně jsem se na tento díl těšila, ale nebylo to až tak záživné. Zatím vede SKÓRE A LOV. Uvidime třeba mě třetí díl hra mile překvapí a zařadím ho na první místo série.

badliar_id
20.04.2021 5 z 5

Já nemám slov. Tohle bylo naprosto dokonalý. Risk se řadí k mým oblíbencům, stejně jako Návrh a Skóre. Zatím můžu říct, že je to nejlepší díl z Briar U série.
Brenna a Jake byli spolu naprosto dokonalý a já je milovala už od samého začátku. Ta chemie, kterou měli mezi sebou. Pane bože! Fakt je miluju.
Jake je naprostý zlato a miluju, jak hodný a laskavý k Brenně byl. A Brennu zbožňuju. Nevím proč, ale dávala mi stejné pocity, jako Hanna. Byla stejně sarkastická, minulost měla taky docela špatnou. Jo, ta minulost byla fakt něco. Popravdě jsem to vůbec nečekala a líbilo se mi, jak na to reagoval Jake :). Koho pro změnu nemusím je Hazel. Nějak mi nesedla (a taky oprávněně). Naštěstí si to ke konci trochu vylepšila..
Nejvíce mě zasáhla minulost Brenny a poté její rozhovor s jejím otcem. U toho se mi lámalo srdce :( ... Byl to vážně skvělý díl a opět mě pohltil. Autorka je ve psaní prostě skvělá. Určitě doporučuju. A omluvte moje nadměrné používání slova "miluju", ale já to prostě miluju :D..

tynka65
09.04.2021 5 z 5

Skvělý díl! Jakea jsem si zamilovala! A Brenna mi také sedla. Mnohem více než Summer v předchozím díle. Když erotiku, tak jedině tu od Elle Kennedy. Skvělé romantické linky, sympatičtí hlavní hrdinové, super zápletky a erotické scény bez trapných popisů. Až je mi líto, že už mám před sebou jen dvě knížky.... Jo a Brenna a Jake se řadí na druhé místo mých nejoblíbenějších párů z obou sérii, hned za Hannu a Garretta.

hadenka
09.04.2021

Oddechovka na jeden večer.

Ketfl
27.03.2021 5 z 5

Tak tento díl jsem si tedy opravdu neskutečně užila! Skvělá chemie mezi hlavními aktéry, navíc Brenna i Jake mi přišli oba velmi sympatičtí a moc jsem jim fandila. Úplně nejvíc mě na knize ale dostalo, když se Chad Jensen rozbrečel. Nekecám, málem jsem z toho řvala taky. Ach jo, až mě mrzí, že jsem knihu tak rychle dočetla, přála bych si ještě pár stran navíc. Ale víte, co se říká: "Kdyby přání byly koně, všichni bysme jezdili." :-D Jo, bylo to fakt skvělý, romantický, sexy a vtipný. Jen tak dál, Elle!

Any26
14.03.2021 5 z 5

Skvělé, skvělé, úžasné.
Opravdu jsem se při čtení nasmála, tak že jediný důvod odložení knížky, který jsem měla, byl to, že jsem se potřebovala na chvíli nadechnout od toho smíchu :D
Ne opravdu knížka je skvělá a moc ji doporučuji.

Vendulik
01.03.2021 3 z 5

Dlouho jsem uvažovala, jaké mám dát hodnocení k této knize. Mohu říci, že mě hodně zklamala. Příběh samo o sebě byl velmi dobrý a čtivý ale vadilo mi málo uvedené minulosti od hlavní hrdinky. Mám moc ráda knihy z prostředí sportu hlavě příběhy, které se točí kolem hokeje.

Jeninas
18.02.2021 3 z 5

Klasicky fajnové čtení, ale Brenna byla tak sebevědomá, až mě nebavila. Jack... to samé. Když vyšplhal po okapu, trochu si to u mě vylepšil. Ale nezískali si mě tolik jako Summer s Fitzym. Nejvíc mě dojala pouhá zmínka o Ryanu Wesleym v 38. kapitole, což o něčem svědčí... Zato Rupi a Hollis váleli ;) Do příběhu je zakomponována diskriminace žen ve sportu, takže série je asi zaměřena mírně feministicky, ale je to opět velmi přirozené.

ovecka535
02.02.2021 4 z 5

Dobré, pohodové počtení.

anna7852
01.02.2021 5 z 5

HMM tak ještě lepší než první díl Lov,jsem zvědavá na třetí :-)
opět smích i slaza

Babu002
13.01.2021 5 z 5

Brenna a Jakey jsou super. Mám ráda tu chemii mezi nimi, která tam panovala celý díl.
Hodně jsem se nasmála nad knihou.
Doporučuji přečíst!

laura
03.01.2021 5 z 5

Tak tohle byla bomba :) Moc se mi to líbilo!

Opět vtipné, čtivé, návykové. Ti dva mě neskutečně bavili.

"Děláš si srandu? Ty chceš se mnou na rande?"
"Že jo? Taky mě to překvapilo..."

Mělo to náboj, vášeň, vtip, jiskru. Skvělé dialogy a neotřelé hlavní hrdiny. Láska je vždycky risk... Ale pokud neriskujete, nikdy nic nezískáte. Někdy to bolí a někdy... Je to krásné ;)

Je to prostě RISK :)