Risk

Risk https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413421/bmid_risk-93J-413421.png 4 1007 172

Briar U série

Prý nejsem slušná holka. Je to pravda jen částečně – nenechávám se ovládat strachem a je mi jedno, kdo si o mně co myslí. Mám však jedno pravidlo – nikdy nespím s nepřítelem. Jsem dcerou hlavního trenéra hokejového týmu Briarovy univerzity, a proto si nesmím začít s hráčem našich rivalů. A přesně tím je Jake Connelly. Hvězdný útočník Harvardu je arogantní, neodbytný a až moc přitažlivý. Osud však umí být krutý – potřebuju jeho pomoc, abych získala místo na vytoužené stáži, a ten sexy zmetek mi to nehodlá usnadnit. Potřebuju, aby Connelly předstíral, že spolu chodíme. Za každé falešné rande chce však jedno skutečné. Což znamená, že mám problém. Vídat se s Jakem Connellym není dobrý nápad. Táta by mě zabil, jenže v sázce je moje budoucí kariéra. Přestože je Jakeovi s tím jeho sexy úsměvem těžké odolat, nemám v plánu se do něj zamilovat. Takový risk si nemůžu dovolit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Dívčí romány
Vydáno: , Baronet

The Risk , 2019

EvaSupovic
22.10.2019 5 z 5

Opět skvělý díl. Hokejisti prostě jedou :-)

genikuxik
22.10.2019 4 z 5

Bylo to opět velmi čtivé, ale mám k tomu i své výhrady...něco mi tam chybělo oproti minulé knížce...Summer a Fitz se mi prostě líbili více...

Evitsa
21.10.2019 5 z 5

Proč to bylo tak kraaaaaaaaaaaatké?????????????
A proč to končilo tak jak to končilo?????
A proč zase musíme čekat než vyjde další díl ,který je mimochodem o Hunterovi a 4dil je v nedohlednu....!
To je normální mučení!!!!
2díl byl opravdu skvěle napsaný a i já jsem se smála ,bohužel i v dopravním prostředku a po ulici ani nemluvím :-)
Byla to jedním slovem JÍZDA!!!!!
Vřele doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))))

Evka3814
20.10.2019 5 z 5

No tak jsem se zase od srdce zasmála,:))zbožňuju autorky humor který vkládá do příběhu. Nečekala jsem ani nic jiného;) Jako BUBLINKOVEJ ZADEK,pecka fakt jsem se zasmála. Brennu jsem si oblíbila od začátku,upřímná a pohodová normal holka.Líbilo se mi popichování Brenna s Jakem. Jinak z čeho jsem nemohla jsou Hollis a Rupy. Prosím ať je o nich kniha,jelikož ta by stála za to:)))

Katka7922
20.10.2019 5 z 5

Já prostě nemůžu jinak než napsat zase BOŽÍ :-)
Elle Kennedy a její humor mě neskutečně baví. Brenna je zábavná a Jake ji skvěle doplňuje. Jejich slovní přestřelky jsou k popukání :-)
A bublinový zadek - tak takhle jsem se už dlouho nenasmála.
A bože podprahový příběh Mike a Rupi - no fakt by si zasloužili ti dva svoji knihu - nemyslíte holky?

MarKy95
19.10.2019 5 z 5

Panebože, to je tak pěkná knížka. Elle je prostě klasika, která nikdy nezklame.

georginaa
19.10.2019 5 z 5

Tak druhý díl je za mnou a musím říct, že opět pobavil. Někdo má sebevědomí na rozdávání. To se týká Brenn a Jakey, ví že jsou okouzlující a působí na všechny okolo jak chodící krása. Smyslné pohledy se propalují do toho druhého, nedá se vyhnout nečekanému. Jejich hlášky podnítí vzplanutí a už se to nedá zastavit. Doufám, že další díl bude opět peprný svým humorem.

fa.sci.ko
18.10.2019 5 z 5

Bylo to prostě skvělý. Slovní přestřelky mezi Brennou a Jakeym byly parádní, stejně jako jejich humor. První třetina knihy byla naprosto bezkonkurenční a dokonale jsem se u ní bavila. Později se sice v jednu chvíli děj maličko táhnul, ale jinak se kniha četla sama a já jí nemám, co vytknout.
Elle Kennedy je jednoduše sázka na jistotu.

Absolutně miluju rozhovory Brenny a Summer:
„Nosíš jenom černou,“ odsekne. „Jasně že je pro tebe hračka dát dohromady slušný outfit, když nosíš jenom černou.“

mimisko
18.10.2019 5 z 5

Na pokračování série jsem se těšila a moc se mi líbil i tenhle díl. Autorku mám ráda (teda kromě série Royal) a její styl psaní mne baví. Brenna je proste roštenka a vi o tom, a to se mi prostě líbí. A její ostrý jazyk dokáže srovnat do latě nejen Jakea. No a Jake je prostě charakter. S Brennou si to slovně hezky umí rozdat ale taky dokáže dát najevo že se mu ta holka líbí a nechodí dlouho kolem horké kaše. Hodně mne bavila vedlejší postava Holise už v Lovu jsem si ho užívala a tady ještě víc hlavně když nabehla na scénu Rupi. Sečteno, podtrženo už se těším na trojku s Hunterem a doufám, že to k nám dorazí co nejdříve, protože se už nemohu dočkat.

malazluta
18.10.2019 5 z 5

Elle Kennedy opět nezklamala a napsala příběh, který se čte sám. Hlavní i vedlejší postavy jsou super a čtenář si užívá už jenom vzájemné dialogy. Těším se na další knížku této autorky, její knihy si opravdu vychutnávám.

Terez9119
17.10.2019 5 z 5

Začátek je vážně super. Výměny hlavních postav baví, je to přiměřeně vtipný a rajcovní. Ale pak se to začne táhnout. Jste v půlce a nic se neděje. Máte nějaké náznaky, ale trvá to strááášně dlouho, než se to rozjede. Což se naštěstí nakonec stane a výsledek je perfektní. Brenna je úžasná. Tvrdohlavá, sebevědomá, tvrdě si jde za svým. A Jake je k pomilování. Jemu nemůže odolat žádná. Tahle dvojka mi sedla mnohem víc než hlavní hrdinové Lovu. Takže za mě lepší než jednička, určitě se k ní ještě někdy vrátím.

Renča-LP
16.10.2019 5 z 5

Četla jsem již v originále, ráda si ji přečtu i v češtině :) .