Risk

Risk https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413421/bmid_risk-93J-413421.png 4 1007 172

Briar U série

Prý nejsem slušná holka. Je to pravda jen částečně – nenechávám se ovládat strachem a je mi jedno, kdo si o mně co myslí. Mám však jedno pravidlo – nikdy nespím s nepřítelem. Jsem dcerou hlavního trenéra hokejového týmu Briarovy univerzity, a proto si nesmím začít s hráčem našich rivalů. A přesně tím je Jake Connelly. Hvězdný útočník Harvardu je arogantní, neodbytný a až moc přitažlivý. Osud však umí být krutý – potřebuju jeho pomoc, abych získala místo na vytoužené stáži, a ten sexy zmetek mi to nehodlá usnadnit. Potřebuju, aby Connelly předstíral, že spolu chodíme. Za každé falešné rande chce však jedno skutečné. Což znamená, že mám problém. Vídat se s Jakem Connellym není dobrý nápad. Táta by mě zabil, jenže v sázce je moje budoucí kariéra. Přestože je Jakeovi s tím jeho sexy úsměvem těžké odolat, nemám v plánu se do něj zamilovat. Takový risk si nemůžu dovolit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Dívčí romány
Vydáno: , Baronet

The Risk , 2019

Ewiczka_areebah
17.01.2020 4 z 5

U týhle knížky jsem se fakt bavila a "bublinovej zadek" si budu pamatovat asi ještě dlouho:)

Lee7
04.01.2020 4 z 5

Její série vážně zbožňuji, mají správnou šťávu, jsou vtipné, nápadité a sexy :) Bavila jsem se u ní a do poslední chvíle byla velmi napínavá.. těším se na další.

ZuKo
02.01.2020 5 z 5

Tak tahle knížka bodla. Krásna oddechovka na začátku roku. Teď zpátky k realitě.

Ditules
01.01.2020 3 z 5

Odpočinková četba pro ženy. Hokejové série jsou super.

prcek19
31.12.2019 5 z 5

Jak já miluju Elle Kennedy a její hokejové série..tuto knížku sem dostala na Vánoce a za jeden den je přečtená..už aby vyšlo pokračování..myslím, že do té doby si stihnu přečíst předchozí knihy, protože není ani jedna, která by mě nebavila a neměla sem ji přečtenou za pár dní..za mě by tato autorka měla vydávat knihy aspoň jednou měsíčně a i to by bylo málo :-D

Justme3
16.12.2019 5 z 5

Perfektní oddechové počtení, u kterého se budete culit i popadat za břicho.

Lucuschka
16.12.2019 5 z 5

Autorka nezklamala a opět napsala krásnou knihu, která se nedá nedoporučit milovnicím romantiky. Ačkoliv všechny víme, jak tyto knihy končívají, tak se od nich nedá odtrhnout a prostě čteme a čteme...

avalonek
09.12.2019 5 z 5

Další díl a zase prostě sázka na jistotu.Ona spisovatelka ani jinak neumí.Prostě co kniha to super čtení.Uz se těším na další díly..

Maruš.D
09.12.2019 5 z 5

Naprostá fantazie za mě. Tak jako celá série, i tento díl je prostě boží. Moc se mi líbil, že je to taková zakázaná láska. Jake si nejde nezamilovat, jeho chování a povaha. Další skvělý příběh dvou postav. Už se těším na další díly, další příběhy.

0197
08.12.2019 5 z 5

Elle Kennedy je sázka na jistotu. I když jsem se ze začátku nemohla začíst, tak potom už se od knihy nedalo odtrhnout, celý příběh vás vtáhne a nepustí. Romantika, vtip, parádní zápletka, vkusně napsané erotické scény, dvě držkaté hlavní postavy a skvělé prostředí (a to hokej nemusím).
Třešničkou celé knihy je Holis, to jsem se opravdu dost nasmála.
Od Elle Kennedy jsem ještě nečetla špatnou knihu a nevěřím, že se to nikdy stane. A tahle se jí rozhodně povedla (stejně jako ostatní). Myslím, že každému kdo jí bude číst vykouzlí úsměv na rtech. Za mě mohu říci, že jsem si ji maximálně užila.
Vytkla bych snad jen obálku, která se mi moc nelíbí a trochu rychlí konec, ale i tak rozhodně 5*, které si kniha zaslouží.

astra3
03.12.2019 5 z 5

Tohle se dost povedlo. Elle Kennedy se ukázala v plné síle. Zamilovaný romantický příběh měl všechno, co má dobrý příběh mít.

pavlikova9332
03.12.2019 5 z 5

Upřímně libilo se mi to víc než Lov. Nic ve zlém 1 díl byl fajn ale víc mě bavilo číst díl 2. Přišlo mi to víc napínavé víc dynamické. Myslím že postava Rupi se autorce povedla a vlastně celá ta zapletka.

Karola050716
01.12.2019 4 z 5

Bavila mě moc, Elle Kennedy mě dokáže úplně odstřihnout od reality a nevnímat nic jiného než ubíhající stránky...na druhou stranu jsem možná čekala trošičku víc..ale rozhodně jsem si to maximálně užila a obě hlavní postavy byly super... a u Holise jsem se fakt nasmála :)

Skalara
26.11.2019 4 z 5

Elle Kennedy je skvělá ale bohužel tady jsem se ze začátku nemohla začíst, ale pak se to rozjelo a chtěla jsem, co nejrychleji tu slupnout :)

luzajickova
24.11.2019 5 z 5

♥ ELLE KENNEDY naprosto MILUJU! ♥
Brenna a Jakey zlatíčka ♥
Brenny Minulost mě překvapila takže mi bylo Brenny dost líto :/ za to co si prožila.. chudák! sem moc ráda za tuhle knihu a příběh jelikož se mi vyjasnilo pár věcí. Doufám že co nejdřív vyjde příběh i o Devenportovy (Hunterovy) jelikož mě fakt zajímá jeho příběh a třeba bych ho pochopila nějak víc.
Hollis a Rupi no to je dvojka dost mě ty jejich rozhovory pobavily.. :D
Hazel jsem moc neměla ráda abych pravdu řekla..
Brenny táta ke konci strašně mě to dojaloo ♥
♥ Summer a Fitz mě bavil stejně jako Brenna a Jakey ♥
DOPORUČUJI jako Oddechovku a vtipné scény se tam taky sem tam najdou.. :)

Lofda
23.11.2019 5 z 5

Poznámka autorky: Lidi, při psaní této knihy jsem se moc bavila! Naposledy jsem si příběh takhle užívala při práci na Návrhu.. Poznámka čtenářky: Lidi, při čtení této knihy jsem se moc bavila! Nechci srovnávat s Návrhem, ale rozhodně Elle nezklamala, díky ;-)

Cometka
22.11.2019 5 z 5

Tak touto knihou si u mě autorka napravila reputaci, kterou měla v první vydané sérii. Lov se moc nepovedl, ale Risk je super! Pobavila jsem se, poplakala jsem si a romanťárna to byla taky.. takže za mě dobrý.

Onceuponthetime
21.11.2019 5 z 5

Tak co dodat? Musím říct, že jsem se bavila podobně jako u Návrhu. A tím myslím to, že jsem byla unešená a vznášela jsem se na obláčku, kde jsou sexy hokejisti jako Jake a supr vztahy. A teď už se asi svěřím jen s tím, že kupuji letenku a letím do USA, protože pokud tam mají tyhle chodící orgasmy tak chci jeden pro sebe.

Kekik
19.11.2019 5 z 5

Kde máme další díl?
Paráda. Jsem spokojena. Elle Kennedy nezklame. Nevěřím, že se to může stát.
Těším se na další její knihy.
Doporučuji.

blanka8259
18.11.2019 5 z 5

Tato kniha je opět dobře napsaná přečetla jsem ji za jeden den už se těším na knihu Hra