Spasitel

Spasitel https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413519/bmid_spasitel-VnB-413519.jpg 5 280 45

Bratrstvo černé dýky série

V celých dějinách Bratrstva černé dýky, kam až paměť sahá, byl z jeho řad vyloučen jen jeden jediný muž – ale Murhderovo šílenství nedávalo Bratrům jinou možnost. Pronásledován vidinami ženy, kterou nedokázal zachránit, vrací se Murhder přesto do Caldwellu, aby napravil to, co ho zničilo. Není však připraven na to, čemu musí čelit, aby dosáhl svého vykoupení. Dr. Sarah Watkinsová, vědecká pracovnice v oblasti biovýzkumu, se snaží překonat ztrátu svého kolegy a snoubence. Když FBI začne vyšetřovat jeho smrt, vzbudí to v Sarah zájem o to, co se vlastně stalo, a brzy zjistí děsivou pravdu: její firma provádí tajné nelidské experimenty a muž, o němž se domnívala, že ho zná a miluje, se na tom mučení podílel. Osudy Murhdera a Sarah se nezvratně propojí, vzplane mezi nimi touha. Mohou si však vybudovat i budoucnost, která překlene propast mezi dvěma živočišnými druhy? A když se ve válce proti upírům objeví nový nepřítel, vrátí se Murhder ke svým Bratrům – nebo se navěky vrátí ke své samotářské existenci?... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

The Savior , 2019

Nelly
17.02.2020 4 z 5

Tento díl byl plný akce, citů a hlavně se zde rýsuje příchod nové, zajímavé záporné postavy (už se mi v hlavě rýsuje, jak by nakonec mohla skončit)...

Tereza.Fait
07.02.2020 5 z 5

Nevedela jsem, co si o Murhderovi myslet (taky o nem driv nebylo moc psano), takze jsem se extra netesila. Ale! Parada zase. A stal se jednim z mych oblibencu! Tesim se na dalsi dily.

Kakatja
07.02.2020 5 z 5

Zase jeden lepší díl. Dokonce i John mi začal být sympatický, zase se vrací humor. Bratrstvo je skvělé...

Ditules
01.02.2020 5 z 5

Jak to ta Wardovka dělá, že ten příběh má pořád drive? Až se jednou budeme muset z Bratrstvem rozloučit nadobro, budu velmi smutná...
Musím řict, že se pokaždé těším, když k nim přijde někdo ,,z venku\"...

veveronka
31.01.2020 5 z 5

Miluji tuto serii.Murhdr byl skvely a uznani bratru si zaslouzil.A jeho laska byla taky vyborna.

nadenka13
28.01.2020 5 z 5

tento díl měl spát potěšil a těším se na další

havrmoni
24.01.2020 5 z 5

Tak začátek hlavně to než se Sarah setkala s Murhderem mě moc nebavil a říkala jsem si, že se přes to snad ani nepřekoušu. A ejhle, jak to nabralo obrátky. Tohle se mi moc líbilo. Tedy krom jedné věci, JohnxDarius. To už si fakt ze mě dělá prd.l?? Tohle mi běželo hlavou. Je to má oblíbená postava(y) i kvůli Dariově minulosti. Stále to nikoho netrklo. Tohle mi tedy vadí. No nic budu se těšit na další, vypadá to na zajímavé pokračování.

Bráňošek
02.01.2020 5 z 5

Už se podrobně rozepisovali níže, takže krátce. Po slabším dílu Zloděj, opět za mě čtivější díl. Ano, je to pořád nastejno, ale pořád dobrý.

PetraBery
23.12.2019 4 z 5

Při čtení již sedmnáctého dílu série už víte, co čekat. A to také dostanete. Paranormální romance, kde se to hemží upířím Bratrstvem, jejich blízkými a jejich nepřáteli. Jako hlavní dvojice tentokrát vyloučený upír Murhder a jeho láska, lidská vědkyně Sarah. Jako vždycky paráda.

Janičta
19.12.2019 3 z 5

Musím přiznat, že jsem se moc nebavila. Nebylo to špatné, ale příběh už podle mě postrádá tu hutnost (jiný výraz mě nenapadl) kterou měla tato série na začátku. Jakmile je v popředí nějaký pár, většina ostatních se stává neviditelnými. Z "poličky" se vytáhnou až když jsou potřeba a jinak o nich ani nevíme.
Mě by třeba dost zajímalo, jak v sídle fungují Bastardi..? Ale třeba se k tomu za pár knih dostaneme že :/
Autorka jako by nedělala tečku za určitými dějovými zvraty a to mě trochu štve. Stránek má to má víc než dost. Já bych klidně obětovala nějakou erotickou scénu na úkor těchto (pro mě zajímavých) informací...

Na ústřední dvojici mě bavilo spíš to vědecké bádání, než co s nimi bude nebo nebude, protože všichni víme jak to dopadne že... A Sarah vnímám pozitivně, jako další posilu lékařského týmu...ale to je tak všechno. Stěží vím jak vypadá.
Docela mě překvapilo, že mají na výběr kde bydlet. V předchozích knihách nikdo ten komfort neměl.
No snad se můžeme zase jednou těšit na dobrého nepřítele?

SPOILER
Fakt že nebylo jasně řečeno, že všechno povědomí o experimentech na upírech bylo dokonale odstraněno (záznamy, skupina vědců co dělala na upírech pokusy atd) mi nesedí. Může být Bratrstvo tak nedbalé? Logicky ne. Ale pokud jsem dobře četla, není o tom že by se eliminovalo nebezpečí prozrazení rasy nikde ani větvička... Takže to mám brát jako nedovřené dveře? Tak to na mě totiž působí.

PS: fakt mě baví když upír přirovnává polibky ke slunečním paprskům, východům slunce a kdo ví co ještě... :D :D :D

Lee7
17.12.2019 5 z 5

Jo, tehle díl měl tu správnou šťávu. Nechybělo drama, akce, vztahy.. moc rychle utekl a skvěle jsem se bavila. Těším se na další pokračování

DomenicaRisa
13.12.2019 5 z 5

Po minulém díle, který byl asi jeden z nejslabších z celé série, se Wardka zase vrátila v plné parádě. Murhdred byl už zmíněn v několika předchozích dílech v jemných náznacích, případně naplno když o něm mluvila Xhex. Jeho příběh byl osvěžující - nalezení pravdy, bratrská láska a čest, kterou si stále držel když osvobodil to dítě.

Jedna věc mě ale udivuje - parta velice inteligentních chlapů, co má mezi sebou polobožstvo (Vishious a Payne), padlého anděla (Lassiter), svým způsobem nesmrtelnou (Marry) a navrátivšího se ducha ze smrti (Jane), nemluvě o Hollywodovi a jeho Bestii, si ani na moment nepřipustí a ani je nenapadne, že s Johnem by to mohlo být trochu jinak. Vodítek mají dost. Divím se, že ani Murhdred s jeho "jiným vnímáním" díky toho jak se mu v mozku hrabali symphanti se nad tou spoustou shodou náhod Darius x John nepozastavil.

Další díl ale asi zas bude pro mě osobně méně zajímavý. Trez si najde nějakou novou lásku, která ho vysvobodí z truchlení po Seleně. Doufám, že do toho svého "modu operandi" podle kterého píše, zařadí něco zajímavého, nebo to bude zas slabší.

LucijeT
10.12.2019 5 z 5

Děj krásný jenom zase ten konec... Autorka je úplně posedlá Johnem zjevně... Tolik dílů o něm... A když konečně dojde happyendu s Murhderem, tak má jenom 4 stránky? 2 jsou o hledání domu a 2 o holém pozadí anděla... No... Mohla by to trochu vyladit... Ale i tak se mi moc líbilo a teskním, že teď aktuálně už není další díl ke čtení...

mimisko
25.11.2019 3 z 5

Paní Ward je pro mne taková záhada. Někdy její knihu hltám a někdy si říkám psala to tá stejná osoba nebo její nějaké alter ego? Nenadchne, neurazí . Vše jde strašně rychle. Skrz naskrz preplácane dýky a neverending story pokračuje a snaží se ze sebe něco vydolovat. Pozor SPOILER když kniha sežrala Throeho plácla jsem si na čelo a brečela smíchy čeho je vela toho je příliš a vtedy jsem si řekla, že se sérii končím a asi jsem už na tuhle pohádku stará.

shey
23.11.2019 3 z 5

Pořád stejný.. A pořád dobrý :)

EvaSupovic
20.11.2019 5 z 5

Uaaaa.....skvělý díl. Fakt jako každý další má zkrátka něco do sebe a tenhle byl zase prostě boží.

Cometka
10.11.2019 5 z 5

Opět klasické Bratrstvo Černé dýky. Jejich příběhy miluju a tohle byl tedy nářez. Lassiter a jeho zlaté polokoule mě budou strašit ještě hodně dlouho a já se těším na další díl. Knížku určitě doporučuji!

annaliesen
08.11.2019 4 z 5

Já prostě žeru Lassitera už se těším a zároveň bojím jakou mu ward napíše ženu, jen tajně doufám že naprosto normální ne modelku s několika tytuli . Jako vždy žádné překvapení se nekonalo prostě dobré odpočinkové čtení

Adris
08.11.2019 4 z 5

Opět šablona, jako vždy, ale tentokrát byl příběh trochu akčnější.

keiko33
08.11.2019 5 z 5

BCD je moja srdcovka, takze kazda nova cast je pre mna, ako pohladenie pre dusu. Neporovnavam, ktora cast je lepsia, jednoducho dakujem autorke za kazdy novy pribeh, kedy sa mozem myslou preniest do tohto uzasneho sveta. Tentoraz sa autorka dotkla temy pokusov na upiroch, co bola zaujimava zmena. Skladam poklonu, nad jej genialnou fantaziou a uz teraz sa tesim na pokracovanie. P. S. Zboznujem Lassitera a Rhagea a ich humor.