Božský milenec

Božský milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294943/bmid_bozsky-milenec-PeA-294943.jpg 4 1183 155

Božský bastard série

Čtvrtá kniha ze série Božských Upjatý Brit na vysoké pozici. Dobrodružná Američanka na stáži. Sexy mezinárodní skandál na obzoru. Niall, bratr Maxe Stelly (Božského cizince), přijíždí do New Yorku na pracovní cestu. Je to typicky britsky upjatý génius v oblasti městského plánování, který se v ženách vůbec nevyzná. Brzy si ho však jedna obtočí kolem prstu…, aniž by na to byl připravený. The New York Times a Christina Laurenová, duo autorek bestsellerových sérií Božských a Vášnivých, představují Božského milence – erotické mezikontinentální hrátky oslavující to nejlepší z obou světů! *** Když se Ruby Millerová dozví, že ji šéf posílá na prodlouženou pracovní cestu do New Yorku, je v šoku. Jako jedna z nejnadějnějších a nejbystřejších mladých inženýrek v Londýně to z profesního hlediska zvládne levou zadní. Děsí ji ale fakt, že bude celý měsíc pracovat – a spát v jednom hotelu – s Niallem Stellou, firemním expertem na městské plánování a nejvíc sexy chlapem na světě, po kterém už pár měsíců kouká. Niall ale ani neví, že Ruby existuje…, dokud ho noční let plný laškovného flirtu nepřinutí všimnout si jí. Čerstvě rozvedený Niall se neumí uvolnit ani porušovat pravidla a co se týká žen, je naprosto bezradný. Přesto hned pozná, že otevřená Kaliforňanka Ruby je jako závan čerstvého větru. Ruby si vezme za úkol dostat sexy Brita z jeho ulity, a když se do toho pustí, není cesty zpět. Užívat si tisíce kilometrů od Londýna je pro oba jednoduché, co se ale stane s těžce vystavěným vztahem po jejich návratu?... celý text

havrmoni
22.03.2017 5 z 5

Tak tahle se mi taky moc líbila. Z pohledu Niela jsem si příběh užila více. Ruby se mi líbila svou otevřeností,ale na mě byla moc akční. A opět,aby to nebylo jen klidné, zvrat. Podle mě nesmyslný a přehnaný jako reakce Ruby. Abych se přiznala ty ,,zvraty" byly děsivý v celé sérii a dost mi vadily. Co já už považuju za prkotiny, pro hrdinky po dvacítce jsou to asi zásadní věci.Jinak,ale komu se tyhle romanticko-erotické oddechovky líbí, hurá do nich. Bezva relax.

Lenka.Vílka
21.03.2017 5 z 5

Příběhově dobré. Logicky chápu, že autorky chtěli v sérii použít různou škálu, tak je jasný, že Niall fakt nebude jako Max. Mě se to líbilo, ale jsem ráda, že jsem za knihu neutratila peníze. Za což autorky v tomhle případu nemohou...ale překladatelka. Schválně jsem se podívala jaké další knihy předkládala a hned mi to bylo jasný. Prosím, najděte si jinou práci, to vám půjde líp. Při větě: "...schovala mi šlapku mezi stehna...", jsem otočila o stranu zpět. Jestli jsem blbě nečetla (zdálo se mi divný, že si někoho přizvali do trojky...ale ne, bylo to naprosto nevinný...prostě tam šoupla tu část těla, kterou se šlape...tedy šlapku...na tohle domyšlení skoro doktorát...a podobných perel přehršel...). S knihami aurorek to mám půl na půl čeština/angličtina a tuhle jsem bohužel četla v češtině...příště zase raději angličtinu...
Dávám pět, protože odmýšlím překlad...kniha za to nemůže, že byla takhle zprzněna...paní překladatelka je ročník 93...je si jistá, že ví, o čem překládá?!

nikol1774
19.03.2017 4 z 5

Série Božský mě prostě neskutečně baví. Všechny knížky se četly jedním dechem a tahle zrovna tak. Líbilo se mi, že Niall je takovej normální obyčejnej chlap, je svůj ale není to egoistickej ''debil'' jako chlapy v předchozích dílech. Je to chlap co má za sebou jak dobré tak špatné chvilky. Chvilky, které prožívá s Ruby jsou pro ni splněný sen a on časem zjistí, že ona je splněný sen pro něj. Moc se mi líbily na přeskáčku psané kapitoly z pohledu ženy i z pohledu muže.

tatruszka
13.03.2017 4 z 5

Stejně jako předchozí knihy je i tato příjemným oddechovým čtením, nad kterým člověk stráví celý den, aniž by dělal cokoliv jiného, včetně jídla :-D

ellyem
13.03.2017 3 z 5

Když vyšel čtvrtý díl z mé oblíbené série Božský od Christiny Lauren, věděla jsem, že tu knížku musím ihned mít! Moje očekávání bylo veliké! Přála jsem si vědět, jestli Niall, Božský milenec, přebije Bennetta, Božského bastarda. Proto jsem s chutí otevřela knihu a s velkým nadšením a očekáváním se začetla. Knížku jsem četla v určitých intervalech. Prvních asi 200 stran jsem přečetla jedním dechem, během jednoho dne, zbytek vždycky po jedné kapitole denně. Nevím, jak na mě zapůsobila, možná za to můžou ty několikadenní pauzy, ale teď, asi tři hodiny po přečtení, můžu říct, že moje velké očekávání splněné nebylo. Tahle knížka byla podle mě úplně na jiném principu, než předchozí tři. Opět je v knize něco, co vás žene kupředu a nutí vás přemýšlet, jak to asi dopadne - a vzhledem k tomu, že to je jedna z love story, můžete si tipnout :) Za sebe tedy říkám, že jsem ráda, že jsem si knihu přečetla a investice do ní rozhodně nelituji, ale opět se budu opakovat, na Božského bastarda to holt nemá, sorry holky!

tatjana1737
28.02.2017 2 z 5

Ze začátku jsem si libovala, že mne Christina Lauren zase chytí, jako se jí to povedlo u Božského bastarda. Pak se ovšem odhalily Niallovy slabiny a přestalo to být ono. Kniha by dle mého snesla mnohem kratší rozsah, nitrozpytecké a sebepitvající úvahy Nialla mě vůbec nebavily a ztratil pro mne ihned punc atraktivního upjatého Brita. Děj byl uměle posunut a gradován prasáckým šéfem a exmanželkou, která si není jistá samotou, jinak by se v knize asi nic pořádného nestalo. A i sexuální scény mě spíše nudily než vzrušovaly. Možná jsem si mezi čtením jednotlivých dílů měla dát větší odstup, pak bych Cizince, Hráče i Milence neporovnávala s Bastardem, který byl z celé série nejlepší. Též jsem podvědomě čekala, že jak se osudy jednotlivých postav propojují, jeden díl série bude věnován kamarádce Chloe a Sáry, která figurovala v prvních dvou dílech. A ono nic, jen ti hrdinové se nám nějak rozkošatili.

salča
23.02.2017 3 z 5

Tento díl se mi zdál ze všech nejslabší.

Arianne
08.02.2017 5 z 5

Z cele serie se mi tento dil zamlouval nejvic a rada se k nemu vracim, kdyz se mi nechce na nic myslet. Narozdil od ostatnich knih tohoto zanru, je pribeh neskutecne mily, Niall je konecne normalni chlap a ne super sebejistej borec, co musi prefiknout kazdou sukni, nez narazi na tu pravou, ktera ho navzdy zmeni. O to je pribeh realnejsi a o to vic jsem si ho uzivala. Namisto spousty drsneho sexu spousta prijemne romantiky - coz je rozhodne osvezujici.

adela9782
26.12.2016 4 z 5

Další skvělé oddechové čtení. :-)

mysacka
20.12.2016 4 z 5

myslím, že předešlé díly byli o něco lepší

jitka7
01.11.2016 2 z 5

Tak určitě je to nejslabší díl z celé této série, ale zato je docela dost reálný. Mě se dost líbilo, že Niall byl takový jaký byl. Sice sexouš, ale stydlín, skoro by se dalo říct, že byl z jiné doby. Ale to bylo fajn, změna. Takový lidé prostě existují a já byla ráda, že jsem něco takového našla v knize.

elisa194
30.10.2016 3 z 5

Pro mě nejslabší díl ze série. Píšu toto hodnocení zpětně asi o 14 dní a už si ani nepamatuji o čem tento díl je, jak mě nezaujal :-(

Kiwicatko
26.10.2016 3 z 5

Tak pro me asi nejslabsi dil z Bozske serie...
Chvilkama sem mela pocit, ze alfa samcem je Ruby a Nial je male rozkosne bezbranne stenatko :-) a pak vzdycky ve chvilkach cvak, samecek se nam probral a pak zas zhasnul...pomalu jak nejakej pokazenej vypinac...
Ale ackoliv vetsinou cekam v tehle knizkach, ze chlap bude podobny tem z predchozich dilu, tak i presto musim rict, ze pribeh byl pro me ctivy a obcasi velmi zabavny :-)

Elitie
15.10.2016 5 z 5

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla, super sympatické hlavní postavy, super propojení s předchozími díly!

Hanusseecka
13.10.2016 4 z 5

I když jsem už od začátku věděla, jak to dopadne, stejně mě baví tohle číst.

Makulka1992
28.09.2016 3 z 5

Příběh byl čtivý.Ruby mi sedla,byla vtipná,chytrá a pohotová... Hodně odvázaná,za to Nial byl tak trochu uveden za ,,troubu,, v 27 byl spíš plachý než takový ten dravec co jich je všude plno. Odvázal se až na konec knihy a ten konec mi přišel víc než useklí. Škoda na Božského bastarda zatím nedosáhl ani cizinec ani hráč a ted ani milenec,Bennet je prostě miláček ;)

cukrovka
28.09.2016 4 z 5

Opět velmi čtivý příběh. Nenáročný, ale vtipný a příjemně erotický děj.
Jen mi chyběla ta mužská sebejistota. Niall byl až moc upjatý a nesmělý. Ruby byla hodně trpělivá. Konec se mi zdál hodně useknutý.

muchomurka
27.09.2016 3 z 5

Jednoduchý příběh, který jsem potřebovala přečíst - prostě ho jen tak zhltnout a moc u toho nemuset přemýšlet. Ze série "Božský ..." mi přišla tato knížka nejslabší. Asi mi chyběl ten alfa samec, jako u předchozích knížek. I když na druhou stranu to byla zajímavá změna, ale autorky z ní mohly vytěžit podstatně víc. A ten jejich rozkol byl divný. Vůbec se tam nehodil. Moc se mi líbilo, jak Ruby o všem mluvila a vyříkávala si to rovnou a tohle bylo dost v rozporu. Achjo, škoda toho. A také jsem doufala, že bude zlo potrestáno - v tomhle případě Tony.
Ale jinak fajn čtení.

Akinaz
26.09.2016 5 z 5

Co jsem zatím vyčetla, tak spousta lidí si zde stěžuje na málo pikantnosti a peprnosti v této knize... a ano, oproti předchozím dílům je děj jiný a na nějaké to erotično si člověk musí počkat, ale kniha to vynahrazuje skvělými dialogy a nesmělostí dvou dospělých, kteří se v mnohých situacích chovají jako prvně zamilované děti... Kniha je velmi čtivá a to, že si to Ruby a Niall nerozdávají na každém rohu jsem v ní naopak ocenila. Autorky zde vybudovaly napětí, které mě proneslo celou knihou a ráda jsem si na nějaký ten náznak pohlazení mezi hlavními postavami počkala. Možná jsem jedna z mála, ale nerada srovnávám a proto nehodlám začít ani u této knihy. Každá ze série má své kouzlo a jinak vystavěné napětí. Mě osobně se líbily všechny. Přečetla jsem je jedním dechem.

adrianna0305
20.09.2016 1 z 5

Kdyby byl Niall Stella pitomeček v tvídovém sáčku s buřinkou, asi bych mu to jeho chování tolerovala, ale byl to sexy Brit, takže mi to nešlo nějak dohromady. Řadím se k zástupu zklamaných čtenářek :-(