Božský milenec ekniha

Čtvrtá kniha ze série Božských Upjatý Brit na vysoké pozici. Dobrodružná Američanka na stáži. Sexy mezinárodní skandál na obzoru. Niall, bratr Maxe Stelly (Božského cizince), přijíždí do New Yorku na pracovní cestu. Je to typicky britsky upjatý génius v oblasti městského plánování, který se v ženách vůbec nevyzná. Brzy si ho však jedna obtočí kolem prstu…, aniž by na to byl připravený. The New York Times a Christina Laurenová, duo autorek bestsellerových sérií Božských a Vášnivých, představují Božského milence – erotické mezikontinentální hrátky oslavující to nejlepší z obou světů! *** Když se Ruby Millerová dozví, že ji šéf posílá na prodlouženou pracovní cestu do New Yorku, je v šoku. Jako jedna z nejnadějnějších a nejbystřejších mladých inženýrek v Londýně to z profesního hlediska zvládne levou zadní. Děsí ji ale fakt, že bude celý měsíc pracovat – a spát v jednom hotelu – s Niallem Stellou, firemním expertem na městské plánování a nejvíc sexy chlapem na světě, po kterém už pár měsíců kouká. Niall ale ani neví, že Ruby existuje…, dokud ho noční let plný laškovného flirtu nepřinutí všimnout si jí. Čerstvě rozvedený Niall se neumí uvolnit ani porušovat pravidla a co se týká žen, je naprosto bezradný. Přesto hned pozná, že otevřená Kaliforňanka Ruby je jako závan čerstvého větru. Ruby si vezme za úkol dostat sexy Brita z jeho ulity, a když se do toho pustí, není cesty zpět. Užívat si tisíce kilometrů od Londýna je pro oba jednoduché, co se ale stane s těžce vystavěným vztahem po jejich návratu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294943/bozsky-milenec-PeA-294943.jpg 3.9898

Božský bastard 4.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno (ekniha), Jota

Kniha Božský milenec

ErčaV.

Kniha se mi pěkně četla. Je dobře napsaná. Příběh se mi líbil.

lumul

Chm. Porno pro ženský, který říkají, že dívat se na něj je úchylný :D :D stejně jako padesát odstínů čehokoli. Ale jo, tak číst o tom je přece takový intelektuální :D

Nika30

(+ SPOILER) Sáhodlouhé debaty a věčné ústupky vůči tomu chlapovi. A ve finále začne mluvit o exmanzelce. Tak za to by fakt zasloužil ránu do koulí. Ale v podstatě ji dostane ve finále příběhu a ještě si ji způsobí sám. Za mě pěkné. Ani ne tak moc o sexu jako o pochopení a budování vztahů. I když sexu je taky dostatek

Maruš.D

Tento díl se vcelku výjimá z celé série Božský. Nevím jak to dělají, ale tyto autorky najdou vždy nový druh sexuálního napětí a akce, které mi vyrazí dech. Každá kniha je podobná a přesto originální. Tentokrát Niall je ten zdrženlivý, a Ruby dračice. Narozdíl od předešlých příběhu, tento mi přijde vcelku realistický. Niall byl občas na zabití, ale chápu, jak je těžké mluvit o svých pocitech. Kniha byla možná trochu zbytečně dlouhá. Jsem ráda, že to dopadlo dobře, ale nevadilo by mi se podívat do vzdálenější budoucnosti v epilogu.

MilackovaN

Tak tenhle předposlední díl mě absolutně nebavil. Nedělalo problém mi knihu odložit a vrátit se k ní až po pár dnech, a to se mi u předešlých dílů nestalo. Bavilo mě až posledních 30 stránek, kde byla konečně nějaká akce, ostatní nudaa..

VeronikaBraneck

Oddechové čtení nad kterým nemusíte přemýšlet. Někdy je potřeba si něco podobného přečíst.

Leniii
25.12.2020

Ideální čtení na to, když se chcete pobavit a odreagovat :)

lihate
13.12.2020

Když jsem četla hodnocení knihy, moc se mi ani nechtělo začínat ji číst. Ale jelikož mě předchozí díly bavili, přece jen jsem ji otevřela. Musím tedy říct, že navzdory hodnocení, se mi tento díl líbil moc! Sice je to naivní románek, příběh, který se z velké části točí kolem sexu, a který především tím, má upoutat své čtenářky, ale v mém momentálním rozpoložení mě bavil, jako celá série. Zařadila bych ho hned za Bennetta a Chloe. Příběh mi přišel procítěný a emoční. Řekla bych že se autorce podařilo vystihnout silné moudro a sice že, společnost nás nějak utváří a ačkoliv si to nepřipouštíme, jsme zařazeni do škatulek. Je hrozně složité najít někoho, před kým si nemusíme na nic a na nikoho hrát. Ale pak zjistíme jak je bezvadný být s někým sám sebou.