Božský milenec

Božský milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294943/bmid_bozsky-milenec-PeA-294943.jpg 4 1183 155

Božský bastard série

Čtvrtá kniha ze série Božských Upjatý Brit na vysoké pozici. Dobrodružná Američanka na stáži. Sexy mezinárodní skandál na obzoru. Niall, bratr Maxe Stelly (Božského cizince), přijíždí do New Yorku na pracovní cestu. Je to typicky britsky upjatý génius v oblasti městského plánování, který se v ženách vůbec nevyzná. Brzy si ho však jedna obtočí kolem prstu…, aniž by na to byl připravený. The New York Times a Christina Laurenová, duo autorek bestsellerových sérií Božských a Vášnivých, představují Božského milence – erotické mezikontinentální hrátky oslavující to nejlepší z obou světů! *** Když se Ruby Millerová dozví, že ji šéf posílá na prodlouženou pracovní cestu do New Yorku, je v šoku. Jako jedna z nejnadějnějších a nejbystřejších mladých inženýrek v Londýně to z profesního hlediska zvládne levou zadní. Děsí ji ale fakt, že bude celý měsíc pracovat – a spát v jednom hotelu – s Niallem Stellou, firemním expertem na městské plánování a nejvíc sexy chlapem na světě, po kterém už pár měsíců kouká. Niall ale ani neví, že Ruby existuje…, dokud ho noční let plný laškovného flirtu nepřinutí všimnout si jí. Čerstvě rozvedený Niall se neumí uvolnit ani porušovat pravidla a co se týká žen, je naprosto bezradný. Přesto hned pozná, že otevřená Kaliforňanka Ruby je jako závan čerstvého větru. Ruby si vezme za úkol dostat sexy Brita z jeho ulity, a když se do toho pustí, není cesty zpět. Užívat si tisíce kilometrů od Londýna je pro oba jednoduché, co se ale stane s těžce vystavěným vztahem po jejich návratu?... celý text

Kristy.Seb
28.07.2021 4 z 5

V tomhle díle musím pochválit, že konečně hlavní hrdina nebyl další sexuální bůh... Ač jeho manželství bylo smutné, dlouho se snažil být dobrým a oddaným manželem.

senoritar
16.07.2021 5 z 5

Tak já jsem rozhodně zástupce tábora, kterému se kniha líbila zatím nejvíce ze série - čtu popořadě. Byla jsem ráda za trochu jiného hlavního hrdinu - těch sebevědomých floutků, co skončí v posteli s každou sukní, protože je samozřejmě každá chce, už bylo dost. Nial je tak sympaticky nezkušený a nevinný, že mi to přišlo roztomilé až dojemné, když postupně zjišťuje, že Ruby je všem úplně jiná, než jeho bývalka. A Ruby mi byla sympatická hned, chápává, milá, upřímná (to bylo fakt super, že, na rozdíl od toho, jak to bývá obvykle, kdy si hrdinové nic nevyříkají a jen si domýšlejí chybné závěry, Ruby vše řekla na rovinu) a ochotná překonávat překážky. Ani chvilku mi nelezla na nervy, což se mi u ženských hrdinek stane opravdu málokdy. Kniha je čtivá a styl vyprávění mi absolutně sedl. Oceňuji střídmější užívání sprostých slov, které u některých předchozích dílů bylo přehnané, erotické scény nejsou na každé druhé straně a popsány jsou taky dobře. Příběh Niala a Ruby si určitě ještě někdy přečtu.

dominika8192
12.07.2021 4 z 5

To jak dlouho jsem musela čekat na první šu.ačku?! Zatím nejslabší díl série, ta hrdinova posedlost zkrachovalým manželstvím mi po chvíli lezla krkem.

Babu002
10.07.2021 4 z 5

Nejspíš prozatím nejslabší kniha ze série, ale i tak mě překvapilo hodnocení, které je nižší než jsem očekávala.
Příběh splnil, co jsem od knihy předpokládala, takže za mě spokojenost!

Kulturnice
19.06.2021 2 z 5

Je to už čtvrtá kniha z této lechtivé série, pro mne zatím nejslabší. No, co říct...ústřední pár byl na zabití, příběh za mne nic moc. Méně čtivé, aspoň pro mne, rozhovory mne štvaly. Ale už jsem se do toho pustila, tak dočtu i pátý díl.

Jita160
12.06.2021 5 z 5

Pro někoho bleeee pro mě jéééé.
Pokaždé když vyšlo nové pokračování jsem se těšila co si na nás autorky zase připravili i když je to většinou všechno o jednom tak mě přišel každý příběh jiný.
Ruby mě padla do noty ale s Nailem jsem měla problém....měl ženu na zlatém podnose a nevěděl co s ni????
Rozhodně DOPORUČUJI!!!??

ErčaV.
03.05.2021 5 z 5

Kniha se mi pěkně četla. Je dobře napsaná. Příběh se mi líbil.

lumul
14.04.2021 2 z 5

Chm. Porno pro ženský, který říkají, že dívat se na něj je úchylný :D :D stejně jako padesát odstínů čehokoli. Ale jo, tak číst o tom je přece takový intelektuální :D

Nika30
05.03.2021 4 z 5

(SPOILER) Sáhodlouhé debaty a věčné ústupky vůči tomu chlapovi. A ve finále začne mluvit o exmanzelce. Tak za to by fakt zasloužil ránu do koulí. Ale v podstatě ji dostane ve finále příběhu a ještě si ji způsobí sám. Za mě pěkné. Ani ne tak moc o sexu jako o pochopení a budování vztahů. I když sexu je taky dostatek

Maruš.D
02.03.2021 4 z 5

Tento díl se vcelku výjimá z celé série Božský. Nevím jak to dělají, ale tyto autorky najdou vždy nový druh sexuálního napětí a akce, které mi vyrazí dech. Každá kniha je podobná a přesto originální. Tentokrát Niall je ten zdrženlivý, a Ruby dračice. Narozdíl od předešlých příběhu, tento mi přijde vcelku realistický. Niall byl občas na zabití, ale chápu, jak je těžké mluvit o svých pocitech. Kniha byla možná trochu zbytečně dlouhá. Jsem ráda, že to dopadlo dobře, ale nevadilo by mi se podívat do vzdálenější budoucnosti v epilogu.

MilackovaN
12.02.2021 3 z 5

Tak tenhle předposlední díl mě absolutně nebavil. Nedělalo problém mi knihu odložit a vrátit se k ní až po pár dnech, a to se mi u předešlých dílů nestalo. Bavilo mě až posledních 30 stránek, kde byla konečně nějaká akce, ostatní nudaa..

VeronikaBraneck
10.01.2021 5 z 5

Oddechové čtení nad kterým nemusíte přemýšlet. Někdy je potřeba si něco podobného přečíst.

Leniii
25.12.2020

Ideální čtení na to, když se chcete pobavit a odreagovat :)

lihate
13.12.2020 5 z 5

Když jsem četla hodnocení knihy, moc se mi ani nechtělo začínat ji číst. Ale jelikož mě předchozí díly bavili, přece jen jsem ji otevřela. Musím tedy říct, že navzdory hodnocení, se mi tento díl líbil moc! Sice je to naivní románek, příběh, který se z velké části točí kolem sexu, a který především tím, má upoutat své čtenářky, ale v mém momentálním rozpoložení mě bavil, jako celá série. Zařadila bych ho hned za Bennetta a Chloe. Příběh mi přišel procítěný a emoční. Řekla bych že se autorce podařilo vystihnout silné moudro a sice že, společnost nás nějak utváří a ačkoliv si to nepřipouštíme, jsme zařazeni do škatulek. Je hrozně složité najít někoho, před kým si nemusíme na nic a na nikoho hrát. Ale pak zjistíme jak je bezvadný být s někým sám sebou.

JanuldaN
07.12.2020

K celé Božské sérii: Všechny knihy jsou čtivé. Oceňuji, že je příběh odvyprávěn z ženského i mužského pohledu. Za mě je Božský bastard nejlepší - ústřední pár je sympatický, líbí se mi jejich dialogy, jak se "kočkují". Na druhé příčce se umístil Božský hráč - příběh se odehrává v New Yorku. Byla jsem rada za Willa a Ziggy, protože jejich postavy byly trochu něco jiného - nešly hned tzv. "na věc", oba se vztahu celkem dlouho bránili a nevěděli co chtějí. Bronzovou medaili získal Božský cizinec - přestože jsem měla Maxe i Saru ráda, neoslovila mě jejich největší záliba - veřejná místa. Na stejné - poslední - příčce mám Božského milence a Božského. Zde se přesouváme na jiný světadíl - Evropa - konkrétně město Londýn. Ženské postavy obou dílů byly sympatické, akční a vtipné. Zde trošičku pokulhávali mužští hrdinové - oba rozvedení s mnoha problémy. Ale i tak jsou tyto dva díly slušně napsané.

Ideální čtení, když se vám vůbec nechce přemýšlet a potřebujete se pobavit, odreagovat. Příběh odsýpá. Sice jsou některé situace přitažené za vlasy, ale to k žánru patří.

Radka1727
27.11.2020 3 z 5

(SPOILER) Božský milenec je pro mě ve všech směrech bastard, cizinec a hráč. Určitě ne nesmělý Nial, který s bývalkou provozoval deset let "misionářku" a teď s Ruby tak trochu neví jak dál . Ruby se v porovnání s předchozími třemi hrdinkami taky moc nepovedla. Touto knihou laťka hodně klesla, ale to asi po předchozích třech "božských" ani jinak nešlo ....... Třetí hvězda jen za tu usmiřovačku na schodech.

Arsi007
25.11.2020 3 z 5

K ději nic moc netřeba. Jen snad to, že tady je hlavní hřebec :D hodně nezkušený a nesmělý. Co se týče žhavých scén tak těch tu bylo na poměry celé série málo. Hodně málo. Tuším, že pět. Kupodivu mi to ale zas tak nevadilo. Alespoň to bylo něco trochu jiného.

IG: @hanybooks

katallinka
15.11.2020 2 z 5

Čtivost série dost upadá. Nemůžu si pomoct, ale hlavní hrdinové byli šíleně nesympatičtí a zápletka byla nudná a zdlouhavá. Dokonce jsem se přistihla, že při čtení přeskakuji.

narciska
26.10.2020 1 z 5

Ach jo, tohle se mi ani nechtělo dočítat. Hlavní postavy nevěrohodné, děj se vlekl, bohužel Božský bastard nasadil vysokou laťku.

Jenny3
11.08.2020 3 z 5

Jakože cože? Zbožňuju Božského Bastarda, ale tady mám pocit, že autorkám došel dech - přeci jen, co máte pořád vymýšlet už do čtvrté knihy, kde je to pořád o tom samém...Ruby je svým chováním na úrovni 17-ti leté puberťačky a Niall je tak zamindrákovanej, že to ani snad není reálný....tohle bylo zklamání. Jediný pozitivum vidím v možnosti nadlédnutí do života předchozích postav.