Božský milenec

Božský milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294943/bmid_bozsky-milenec-PeA-294943.jpg 4 1183 155

Božský bastard série

Čtvrtá kniha ze série Božských Upjatý Brit na vysoké pozici. Dobrodružná Američanka na stáži. Sexy mezinárodní skandál na obzoru. Niall, bratr Maxe Stelly (Božského cizince), přijíždí do New Yorku na pracovní cestu. Je to typicky britsky upjatý génius v oblasti městského plánování, který se v ženách vůbec nevyzná. Brzy si ho však jedna obtočí kolem prstu…, aniž by na to byl připravený. The New York Times a Christina Laurenová, duo autorek bestsellerových sérií Božských a Vášnivých, představují Božského milence – erotické mezikontinentální hrátky oslavující to nejlepší z obou světů! *** Když se Ruby Millerová dozví, že ji šéf posílá na prodlouženou pracovní cestu do New Yorku, je v šoku. Jako jedna z nejnadějnějších a nejbystřejších mladých inženýrek v Londýně to z profesního hlediska zvládne levou zadní. Děsí ji ale fakt, že bude celý měsíc pracovat – a spát v jednom hotelu – s Niallem Stellou, firemním expertem na městské plánování a nejvíc sexy chlapem na světě, po kterém už pár měsíců kouká. Niall ale ani neví, že Ruby existuje…, dokud ho noční let plný laškovného flirtu nepřinutí všimnout si jí. Čerstvě rozvedený Niall se neumí uvolnit ani porušovat pravidla a co se týká žen, je naprosto bezradný. Přesto hned pozná, že otevřená Kaliforňanka Ruby je jako závan čerstvého větru. Ruby si vezme za úkol dostat sexy Brita z jeho ulity, a když se do toho pustí, není cesty zpět. Užívat si tisíce kilometrů od Londýna je pro oba jednoduché, co se ale stane s těžce vystavěným vztahem po jejich návratu?... celý text

JanaDor
13.06.2016 5 z 5

Příběh je to milý, čtivý, jemně vtipný a lehce erotický. Romantiky je tam dávkováno akorát, takže vřele doporučuji. Dějově je to nenáročné, ale svižné. Žádná nuda. Hlavní dvojce mi byla sympatická. Ruby je upřímná. Konečně hrdinka, která řekne přímo, co si myslí. Niall je málomluvný, k ženám nesmělý, chytrý a velmi hezký.
Příběh mě pobavil. Dobře jsem se u něj odreagovala. Myslím, že je to skvělé čtení na léto.

Janinaz
09.06.2016 4 z 5

Knihu jsem přečetla skoro na jeden nádech. Mám všechny a jsou super. Nevíte jestli budou překládat do češtiny i další knihy v sérii, který jsou psané z pohledu jiných osob. Zjistila jsem, že je jich cca 8. V angličtině si to totiž netroufnu číst.

SBH
06.06.2016 3 z 5

Jsem fanynka autorek, nicméně nad touto knihou jsem si zopakovala tvrdou pravdu - umění neprospívá, když je přinuceno vydělávat na nájem. Víckrát než jindy jsem si říkala - WTF? Jako cože? Začneme nejbolestivější záležitostí - překlad. Myslím, že Květa Oakland je pseudonymem pro Yodu. Anglické fráze přeložené doslova do češtiny, aniž by se překladatelka namáhala zjistit jejich české (jinak znějící) ekvivalenty, no hrůza. Tento defekt mi zkazil začátek, než jsem tak nějak se skřípěním zubů výzvu akceptovala. Další - překlad názvu - propána! Niall byl přece zdůrazněně NEZKUŠENÝ, až plachý. Tajemství mi tam taky moc nesedí, ale je to aspoň neutrální slovo. Dále - co je, proboha, na zakomplexovanosti roztomilé? (Obzvlášť na MUŽSKÉ?) Líbí se mi, že všechny hrdinky této autorské dvojice jsou krásné, sexy, bohaté, úspěšné, chytré, vtipné a sexuální bohyně. Koneckonců, takové jsme přece všechny, ne? Líbí se mi, že hustota vysvalovaných, charakterních intelektuálů a ředitelů Zeměkoule na metr čtvereční v jejich dílech poráží bakterie. Miluji sci-fi. Nejistý hezoun mi do toho nějak nesedí. Co se týče děje, konečně plus. V romancích zbožňuji předvídatelnost. Očekávám ji stejně jako odhalení pachatele v detektivkách.
Asi se jedná o poslední knihu autorek, kterou jsem si do své červené knihovny pořídila.

Teres_B
01.06.2016 5 z 5

Bomba! Je úplně jedno, že to občas bylo utahané. Ve výsledku je knížka naprosto parádní a mě hlavní hrdinové nehorázně bavili (ostatně jako všichni předchozí).

marketa3200
31.05.2016 4 z 5

Mě se velmi zamlouvala, už jenom tím, že se tak lišila od ostatních. Předchozí knihy jsem četla po sobě tak, jak vyšly a všechno to bylo dost rychlé. Takže ten pomalý začátek a vzájemné zkoumání mi v této knize vůbec nevadil. A závěr sice jednoduchý, ale krásně milý. Sice trochu předvídatelný, ale proč ne. :)

FreshPatty
27.05.2016 4 z 5

Tak tohle byla jízda dle mých představ! Nebo alespoň 3/4 knihy. Hltala jsem stránku za stránkou a hlavního hrdinu i hrdinku zbožňovala čím dál víc. Prostě bůh v obleku (i když je fakt, že kdyby byl větší sukničkář, asi by se mi to zamlouvalo ještě víc) a inteligentní, i když někdy naivní mladá slečna. Jenže ke konci přišel trošku zvrat v mém hodnocení. Musím naprosto souhlasit se Samirou, že konec je dle mého názoru extra useknutý a nucený. Naštvala mne Ruby, která se zde chovala jak malé dítě a celkově mi přišlo, že autorka nutně potřebovala knihu ukončit a ochudila nás minimálně o takových padesát stránek, kde mohl být děj určitě lepší a kniha by si právem zasloužila všech pět hvězdiček. Škoda toho konce.

Mišule_11
25.05.2016 5 z 5

Děj byl jiný než obvykle a než by jsme čekali,ale právě TO se mi na tom líbilo! :-) Normálně by se asi takhle chlap nechoval, ale i to jeho chování bylo někdy kouzelné! Knihu jsem přečetla a byla jsem ráda za to jaká je! :-)

martiiinkajjj
18.05.2016 1 z 5

Na tuhle knížku jsem se fakt těšila...tuhle spisovatelku mám moc ráda, ale touhle knížkou mě zklamala. Začátek byl super, ale potom se děj začal táhnout a hlavní hrdinové řešili totální blbosti jako kdyby jim bylo 15 let. Nechci být hnusná, ale hlavní hrdina mi přišel jako kdyby byl z jiné planety, který normální chlap by to takhle řešil???Neměla jsem sílu knížku dočíst, takže za mě pouze * a to jen, protože je to moje oblíbená spisovatelka a začátek nebyl špatný.

Inke
15.05.2016 5 z 5

Bylo to jiné, dobré ne jako předchozí ale stále to stojí za přečtení.

Samira
14.05.2016 4 z 5

Kniha, která nezapadá ani do jedné ze sérií, je jednoznačně jiná. Ale mně se ten lehce psychologický, pozvolný a milý způsob líbil. Rozumněla jsem tomu a hezky se mi to četlo. O hvězdičku méně, ale nakonec dávám, protože mi závěr přišel hodně useknutý a za to dlouhé čekání jsem chtěla být odměněna mnohem víc, i oni si to zasloužili.
Za přečtení však určitě stojí!

Evulinulicka
14.05.2016 3 z 5

Mám ráda všechny předchozí knihy ze série "božských", ale tahle knížka mi moc nesedla. Zprvu celkem zajímavé, ale od poloviny mě to začalo nudit. Především Nial byl opravdu extra nudný Brit od poloviny knihy a tak nějak zápletka jejich "hádky" byla nudná.

EvaSupovic
13.05.2016 4 z 5

Musím přiznat, že za mně jednoznačně nejslabší díl této série, což je škoda. Neříkám, že se mi kniha nelíbila, to ne, ale...... Takže za mně malinké zklamání, ale neberte mě tak vážně. Ono na "pana Božského bastarda pana Benneta" asi nikdo z nich nemá :-D

blonďatá.luc
12.05.2016 4 z 5

Jakmile jsem zjistila, že se na scéně objeví nový "Božský", bylo mi jasné, že knihu musím mít. Autorky opět předvedly to, co se jim osvědčilo v předchozích dílech, takže děj nebude tak moc překvapivý. Je to příjemná kniha na večerní čtení, rozhodně se ale nestala mou nejoblíbenější v této sérii - nevím čím to, ale nepřišlo mi to dost "božské".

janesy
12.05.2016 4 z 5

No i mně váhání a nerozhodnost Niala dost často vytáčela a Ruby s ním měla "svatou" trpělivost. Docela se mi ulevilo, když mu konečně došlo co chce.

Damienronnie
11.05.2016 3 z 5

Tak tato kniha sa jej nevydarila . Niala som nechápala a dost mi liezol na nervy .