Božský milenec

Božský milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294943/bmid_bozsky-milenec-PeA-294943.jpg 4 1183 155

Božský bastard série

Čtvrtá kniha ze série Božských Upjatý Brit na vysoké pozici. Dobrodružná Američanka na stáži. Sexy mezinárodní skandál na obzoru. Niall, bratr Maxe Stelly (Božského cizince), přijíždí do New Yorku na pracovní cestu. Je to typicky britsky upjatý génius v oblasti městského plánování, který se v ženách vůbec nevyzná. Brzy si ho však jedna obtočí kolem prstu…, aniž by na to byl připravený. The New York Times a Christina Laurenová, duo autorek bestsellerových sérií Božských a Vášnivých, představují Božského milence – erotické mezikontinentální hrátky oslavující to nejlepší z obou světů! *** Když se Ruby Millerová dozví, že ji šéf posílá na prodlouženou pracovní cestu do New Yorku, je v šoku. Jako jedna z nejnadějnějších a nejbystřejších mladých inženýrek v Londýně to z profesního hlediska zvládne levou zadní. Děsí ji ale fakt, že bude celý měsíc pracovat – a spát v jednom hotelu – s Niallem Stellou, firemním expertem na městské plánování a nejvíc sexy chlapem na světě, po kterém už pár měsíců kouká. Niall ale ani neví, že Ruby existuje…, dokud ho noční let plný laškovného flirtu nepřinutí všimnout si jí. Čerstvě rozvedený Niall se neumí uvolnit ani porušovat pravidla a co se týká žen, je naprosto bezradný. Přesto hned pozná, že otevřená Kaliforňanka Ruby je jako závan čerstvého větru. Ruby si vezme za úkol dostat sexy Brita z jeho ulity, a když se do toho pustí, není cesty zpět. Užívat si tisíce kilometrů od Londýna je pro oba jednoduché, co se ale stane s těžce vystavěným vztahem po jejich návratu?... celý text

oxanka
18.09.2016 5 z 5

Asi mám to štěstí, že jsem na rozdíl od všech, kteří už četli všechny Božské a Vášnivé, dostala tuto knihu do ruky jako první. Díky ní, je u nás doma opět útulněji. Teď s manželem pokračujeme ve čtení další knih a jejich zásluhou se na život víc usmíváme.

helena19
12.09.2016 4 z 5

Knížka byla krásná, ale nějak jsem od toho čekala víc. Z těch dílů co za tím vyšly v ČR, mi přijde tento nejslabší.

alzbeta4340
11.09.2016 5 z 5

Čtivý příběh až roztomile upjatého Nialla a upřímné, otevřené Ruby. Moc se mi tato ústřední dvojice líbila a docela bych ocenila další knihu s pokračováním jejich vztahu. Příjemné odpočinkové čtení. Jen dodávám, že originální název Beautiful Secret vystihuje tento román, na rozdíl od českého názvu, naprosto přesně. Je to prostě milé a docela romantické.

Paluska
10.09.2016 3 z 5

Pro mě to byl nejslabší díl, ale i tak jsem ho přečetla jedním dechem.

inuska6280
28.08.2016 5 z 5

Naprostá bomba :) knížka mě hafo bavila!

Petík09
27.08.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila. Ukápla mi i slzička u konce.

kikina114
23.08.2016 4 z 5

Tento díl mě až tak neoslovil, čekala jsem něco víc, podle toho, co se odehrávalo v předchozích dílech. Podle mě tomu chybělo něco trochu peprnějšího.

dasa4663
22.08.2016 4 z 5

Tenhle díl mě až tak neoslovil:-) nějak mi tam chyběl děj. Takový průměr

Mellisek
15.08.2016 5 z 5

Pro mě maximálně TOP kniha :-) Myslím si že nasadily další vysokou laťku. Scéna z hotelu kam spolu jeli byla neuvěřitelně čtivá a sexy :-) kdo hledá tenhle žánr přijde si na své

kik68
02.08.2016 4 z 5

Kniha se mi líbila. Moc mě potěšilo krátké provázání s ostatními díly Božského i Vášnivého. Líbí se mi fakt, že Max a Niall mají ještě 7 sester :-). To je před námi ještě spousta dílů :-).
Ruby je zábavná, střelená, báječná a velmi zamilovaná mladá dáma a Niall no co k němu. Asi je jasné, že člověk, který takovou dobu žije ve vztahu, jaký měl on se svou bývalkou, musí být zakomplexovaný a nudný. Jak už se tu několikrát v názorech vyskytlo, tak v druhé polovině knihy je té nudy v podání Nialla až moc.
Už se těším na další knihu od téhle skvělé dvojice autorek.

Karolína18
31.07.2016 4 z 5

Jedná se o vydařené pokračování této velmi úspěšné série. Kniha byla opět plná humoru a vzájemného flirtování, což na dílech Christiny a Lauren opravdu zbožňuji. Také mě nikdy nezklamou při čekání na zvrat, tyto pasáže si vždycky velmi užívám, protože jsou zpracovány vážně přesvědčivě, a nemám tak žádný problém, vžít se do hlavní hrdinky.
Zde byla však celkem značným nedostatkem postava Nialla. Jeho myšlenkové pochody mě dost často nudily a povětšinou jsem je ani nedokázala pochopit. Naopak Ruby jsem bezmezně propadla - v tom slova smyslu, že jsem odteď její velký fanoušek.
Doufám, že se dočkám dílu o London, protože si i z těch několika málo částí, ve kterých se vyskytla, myslím, že mi bude také sympatická.
Ačkoli bych to nemusela zmiňovat u každého díla těchto autorek, neodpustím si poznámku: Na Bennetta s Cloe stejně nikdo nemá a budou mojí nejoblíbenější dvojicí z této série snad do skonání věků, protože přeci nelze překonat dokonalost!

Tvefisto
28.07.2016 3 z 5

Ze začátku jsem si říkala, že se mi to líbí snad nejvíc, z celé série, ale pak jsem se dost nudila. Tenhle Stella byl dost divnej. A ty jeho věčný "scény". Měla jsem ho chvílemi plný zuby a ji teda taky.

Wiss
12.07.2016 2 z 5

Bohuzel byl pro mne tento dil nejslabsi... Vadilo mi jak se Niall stale nimral v minulosti, bal se budoucnosti a byl hodne nesebevedomi. Nejednou jsem chtela do deje vlezt a zatrast s nim..! Take jsem cekala lepsi a castejsi momenty erotiky, na tento zanr se to tocilo hodne o dialogu a monologu obou hrdinu, byla jsem uz netrpeliva :-) Snad bude dalsi kniha lepsi! Takze bohuzel jen **...

Ditules
05.07.2016 2 z 5

Velké zklamání... Nejslabší ,,Božský". Chvílemi jsem se i nudila a přistihla se, jak přeskakuju odstavce. Hrdinové nesympatičtí, málo ,,akce" a humoru...

veru_se
30.06.2016 3 z 5

Na tuto knihu jsem se těšila, bohužel jsem zklamaná. Tuto autorku mám ráda, tentokrát se ale bohužel do mého vkusu netrefila. První třetina byla celkem zajímavá, ovšem potom mě knížka začala nudit.

Niskushka
25.06.2016 5 z 5

Super, super, super hrozně ráda čtu od těchto autorek, jiné erotické romány mi nějak nejedou. :)
Prosím si další knížku :)

LilianaFalcon
24.06.2016 5 z 5

Zbožňuju všechny Božské a tohle není výjimka. Hlavní příjemnou změnou byl chlap, který není děvkař s egem, které by zastínilo celý New York.
I když tentokrát mi myšlenkové pochody obou hlavních postav připadali zbytečně zdlouhavé a strašně moc se opakovaly.

kacaaba
16.06.2016 4 z 5

Moc jsem se na pokračování těšila a kniha se mi četla hezky. Nebylo to tak napínavé jako bastard, ale mě se to líbilo. Chlap nebyl prostě sebejistej promiskuitní bastard... i když mě někdy ty jeho myšlenkové pochody lezli na nervy, ale jinak dobrý.

trynitrix
16.06.2016 4 z 5

Zase klidné počteníčko i když knihu bych přejmenovala na Božského neurotika :-D Tady byli obvyklé vlastnosti postav prohozený on hodně zdrženlivý a ona trochu hrr i když byla vůči němu trpělivá. Pro mě o ždibíček slabší než předchozí díly.

Petrulelll
16.06.2016 3 z 5

Na mě až moc erotiky, děj nula nula nic. Tenhle díl za mě bohužel...