Ztracená naděje

Ztracená naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197039/bmid_bez-nadeje-ztracena-nadeje-eIh-197039.jpg 4 1502 288

Bez naděje série

< 2. díl

Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. S Holderovou pomocí odhalila Sky šokující rodinná tajemství a vyrovnala se s city a vzpomínkami, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Bez naděje byl Skyin příběh. A ve Ztrácení naděje se konečně dozvíme pravdu o Deanu Holderovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Losing Hope , 2013

Mikik
21.01.2015 4 z 5

Už ne tak poutavé jako první díl,protože třičtvrtě knihy už bylo řečeno a napsáno v té první, ale to navíc, co tam bylo, bylo fakt dobrý:-)

RosMeggie
19.01.2015 5 z 5

Taaakže... Tento díl z Holderova (Deanova) pohledu se mi líbil víc jako ten z pohledu Sky (Hope)... Nevím proč, ale pravděpodobně za to můžou ty dopisy, u kterých se mi skoro vždycky aspoň lehce zakalilo víčko slzami... Prostě byly dojemné... :)...

Rozhodně tuto knihu doporučuji, je opět úžasná a skvělá... :D

Xoxo,
Rose

Makyt
19.01.2015 5 z 5

Jo, tak tohle stojí za to... první i druhý díl jsou senzační, zfilmovaná knížka by byla hitem. Prolínání lásky a bolesti ze strachu, co se dozvíte... Prostě od začátku do konce stojí za to.

Theresz
12.01.2015 5 z 5

Opět musím maximálně pochválit autorku, druhý díl, je stejně skvělý, jako ten první. Včera jsem přečetla celou knihu ,,Bez naděje,, dnes jsem dočetla tuto...
Těším se, až kniha bude zfilmovaná :-) hlavně se těším, na další její knihy, věřím, že nezklamou! Jsem víc, než spokojená :-)

Kdo chce, může si přečíst i bonusovou kapitolu pod názvem ,,Finding-Cinderella,, :-)
Jde o Six a Daniela, víc se dozvíte uvnitř :-)

Dennee_b
05.01.2015 5 z 5

V této knize se prostě zamilujete do hlavního hrdiny i kdyby jste nechtěly (ženy:D). I první díl se povedl. Knihy o stejném ději, jen z dvou pohledů. Netuším jak to autorka mohla napsat tak, aby se to hltalo jedna báseň a nic se nudně neopakovalo. Nečekaný děj, prostě super!:)

Terka18
27.12.2014 5 z 5

Jak popsat dokonalost knihy? Když jsem četla první díl Bez naděje, nevěřila jsem, že i druhý díl bude tak úžasný. Nečetla jsem je hned po sobě, druhý díl jsem četla s docela velkým časovým rozestupem, ALE PÁNI. Knížku jsem přečetla jedním dechem, skvěle popsáno, jak se cítil Holder v jednotlivých situacích. Vše co nebylo v prvním díle, bylo tady a zaklaplo vše do sebe. Naprosto úžasná série.

BookLovers
18.12.2014 5 z 5

SKVELA KONECNE JSEM POCHOPILA CO SE V DOME JEJIHO OTCE STALO.

Nelly
18.12.2014 4 z 5

Musím se přiznat, že po přečtení prvního dílu jsem váhala, zda číst druhý, když už vlastně čtenář ví, o co jde. Ale nelituji! Vyprávění z pohledu Holdera je mnohem, mnohem lepší - jeho emoce jsou daleko uvěřitelnější a mně (i když nejsem muž) bližší než ty, které autorka přiřadila Sky. Oběma knihám jsem dala čtyři hvězdičky, ale tato je opravdu lepší, tak 4,5 hvězdičky - na pátou to nedosáhne, asi právě proto, že po přečtení prvního dílu mi zde chybí nějaké překvapení (i když tam samozřejmě něco nového je). A ještě přiznávám, že tento díl spustil nějakou tu slzičku, první nee...

Samira
02.12.2014 5 z 5

Skvělá, můžu jen a jen chválit. První kniha z jeho pohledu, která funguje i samostatně, když neznáte předchozí a pokud ji znáte, ani trošku nenudí. Je možná ještě o kus smutnější, hlavně na začátku, ale na konci nabízí více naděje. Mnohé nové scény i postavy, forma deníku pro lepší vyjádření pocitů i dynamizaci děje a taky nečekané zvraty! Doporučuji!!!

dubakm
30.11.2014 5 z 5

Pro mně, díky dopisům ,možná i o malinko lepší než Bez naděje. I když jsme jádro příběhu znali, to vše kolem Holdera a Less nám příběh ucelilo a hodně i vysvětlilo. A ja se pustím do novely Finding Cinderella :-))

Annie G.
24.11.2014

Tento díl je stejně skvělý jako první. Jen malá rada, nečtěte to po sobě, mě z toho někdy hrabalo ;-)

LilianaFalcon
16.11.2014 4 z 5

Jeden z mála případů, kdy mi 2. díl a 2. úhel pohledu připadal lepší než ten 1.
Holdera mám prostě radši ;-) no a hlavně je tu ta "chybějící" část s Less.

Aléda
13.11.2014 5 z 5

Neuvěřitelný příběh!! Ze začátku, se mi do této knihy moc nechtělo, protože jsem si myslela, že to bude to samý, jenom z pohledu jiného hlavního hrdiny a bude to nezáživné. Ale hned ze začátku mě kniha pohltila a nemohla jsem přestat číst dál :) Je tam spoustu nových informací ohledně Holdera, jak to prožíval on (ještě i před tím než poznal Sky) Nevím, jestli bych dokázala přesně určit který díl byl lepší, ale tenhle díl mi připadal nějak víc smutnější - na konci jsem si trochu pobrečela :) Jinak doporučuji a dávám 5*

l.ennca
02.11.2014 4 z 5

První díl mě zaujal více, možná to je tím, že druhý díl je s pár novými informacemi to samé, co díl první, akorát z pohledu druhého hlavního hrdiny.

hatuli
26.10.2014 5 z 5

Super,mám ji ve čtečce,dočetla jsem ji běhěm večera,i Ztracená naděje čte se sama,nechcete se od toho odtrhnout,dobře jednoduše plynule napsaná,teď dočítám o Six a Danielovi,všechny tři knihy jedním dechem :-)

sisi koblizc!
24.10.2014 4 z 5

Četla jsem i první díl a myslím že oba byli stejně dokonalé :)

lea1805
22.10.2014 5 z 5

učite napínává knížka ..cetla jsem pouze druhý díl :-) ale vše jsem naprosto pochopila ..už bylo super a moc se mi líbil zvrat ...který nabral rychlí spád ... dopisy Less byly skvělé oživení příběhu a tím i nabral na autentičnosti

NikinkaFantasy
19.10.2014 4 z 5

Knížku jsem dočetla dneska krátce po půlnoci. Já příběh Sky a Holdera prostě miluju, ale začalo mi to připadat trošku nudné a obyčejné. Ne kvůli tomu, že čtu o stejném příběhu po druhé, ne kvůli tomu, že se stejný příběh vypráví až moc dlouho. To vůbec ne. Ten příběh je úžasný, baví mě a je to unikátní, ale zároveň je to až moc obyčejný. Tedy na mě. Já obvykle čtu fantasy žánr, nebo spíš - s fantasy jsem začínala a dlouho jsem nečetla nic z tohoto žánru, a tak se všechny ty příběhy, které se mohly stát každému vcucly do této úžasné knihy a ta to bohužel odnesla. Proto musím proti své vůli ubrat jednu hvězdičku.

Teď k tomu ději (OBSAHUJE SPOLEIRY):
Moc se mi líbilo, že jsem se mohla podívat na Holdera a jeho pohled na věc. Ocenila jsem, že tam byla i ta část s Les a její sebevraždou. Ten dopis... brečela jsem u toho, jako malá. Tolik se toho v téhle knize stalo a vysvětlilo... Beth ví o tom, že je Hope/Sky naživu, věděla to i Les a Beth se seznámila se Sky. To bylo tak neuvěřitelně úžasné! Ta scéna, kdy tam Les popisuje, jak se to stalo. A Les je úžasný člověk. Také se mi líbilo, že vynechala autorka to důležité, co se stalo v knížce Bez Naděje a místo toho popsala to důležité, co se stalo v této knize. Líbilo se mi, že knížka začíná dřív, než Holder potká Sky a končí déle, než se vyřeší celá minulost (jak tomu bylo v knize Bez Naděje).

Co na to říct? Tato autorka píše výborně a ten příběh je tak zajímavý, že prostě musím slintat blahem, že jsem měla možnost si ho přečíst. Palec nahoru.

warca
12.10.2014 5 z 5

První díl mě naprosto nadchl! A tenhle byl taky dobrý, i když jsem nečekala, že bude jen z jiného úhlu...

luciefeix
12.10.2014 5 z 5

kniha me prekvapila , stejne napinave jako z prvniho pohledu , kniha prinesla mnoha vysvetleni a stale stejne napeti