Ztracená naděje

Ztracená naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197039/bmid_bez-nadeje-ztracena-nadeje-eIh-197039.jpg 4 1503 288

Bez naděje série

< 2. díl

Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. S Holderovou pomocí odhalila Sky šokující rodinná tajemství a vyrovnala se s city a vzpomínkami, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Bez naděje byl Skyin příběh. A ve Ztrácení naděje se konečně dozvíme pravdu o Deanu Holderovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Losing Hope , 2013

janyska13
16.12.2015 3 z 5

Kniha fajn, ale skoro totožné jako první díl.

Vissena
16.11.2015 4 z 5

Bez naděje byla fajn, tahle byla lepší.. Popravdě, vůbec mi nevadilo, že v podstatě čtu jeden příběh, ale z druhé strany.. Dokonce jsem četla spíš ještě nadšeněji.

Jaruce
12.10.2015 4 z 5

Kniha opět hezká, ale ne tak jako první díl . Četla se dobře.

tynka65
07.10.2015 4 z 5

Nedoporučuji číst ihned po prvním dílu :) ale strašně mile mě překvapil i tento díl a já četla jedním dechem tak jako díl první. ;)

81evama
30.09.2015 5 z 5

Necekala jsem ze kniha nabidne neco jineho nez prvni kniha- bez nadeje.ale spletla jsem se.Holderuv pohled byl moc zajimavy.bylo to strhujici cteni az do posledni radky.ikdyz jsem vedela jak vse dopadne.doporucuji.

Lolaniky
28.09.2015

Nejlepší knížka co jsem četla doporučuji:)

limitkaa
18.09.2015 5 z 5

Na světě existuje klub, klub mrtvých sourozenců. Členství v něm je jednosměrná vstupenka do pekla. Jediné co všechny členy spojuje je, že by dali všechno na světe za to, aby v něm být nemuseli. Je mi líto, že ty jsi v něm byl Deane...

Andvejka
15.08.2015 5 z 5

Stejně jako Bez naděje se mi knížka velmi líbila, i když příběh vyprávený Sky mi přišel o něco více zajímavější. Na druhou stranu psaní Les také mělo něco do sebe a ten dopis pro Deana...

Pedruska01
12.08.2015 3 z 5

Abych byla hodně upřímná, jsem ráda, že jsem jí konečně dočetla. Oddechla jsem si. :D
Samozřejmě, příběh jsem znala, vyprávěný z jedné jeho verze, ale i tak Deanova byla hodně zajímavá. V prvním díle jsem si toho kluka hodně oblíbila, takže bylo celkem příjemná věc to jeho vyprávění, jeho pohled.
Občas mi Sky lezla na nervy, nevím proč, když předtím ne. :D Zajímavý.
Nemůžu hodnotit jinak než zlatým průměrem. Příběh byl hodně dobrým, ale zřejmě jen napoprvé. Opravdu, jednou stačilo. :)

Denčaa
10.08.2015 4 z 5

Všem, kdo četli Bez naděje a chystají se na tuto knihu, radím, nečtěte je hned po sobě. Knihy jsou skoro stejné, ale i hodně odlišné. Ztracená naděje je super knížka, ale když čtete stejný děj dvakrát, je to trošku nuda. Ale začátek a konec, který v Beznaději nebyl, byl úžasný, to jsem přečetla jedním dechem. Střed knihy byl pro mě známý, ale z jiného pohledu to taky nebylo špatné. Ale i tak to dojme.

MUSTACHE
28.07.2015

Kniha se mi líbila!Super kniha

čtenářXX
21.07.2015

chce to nečíst první a druhý díl za sebou, jsou vlastně stejné, jen z pohledu holdera. To mě trošku zklamalo...

Liana
20.07.2015 4 z 5

Pekné. Ale prvá časť sa mi páčila viac. Možno preto, že pri tejto druhej som už vedela, čo bude nasledovať. Veľká časť príbehu bola tá istá z pohľadu Holdera. Tie isté dialógy. Plusom je, že pri tejto druhej časti je viac dotiahnutý záver a tiež úvod je viac vysvetlený. Takže je to v podstate taký doplnok k prvej časti. Ale úprimne. Čakala som od toho trocha viac.

Merynkaw
10.07.2015 5 z 5

Četla jsem díly asi s ročním odstupem. Je zajímavé číst knihu, když znáte závěr, ale překvapilo mě jak je jeden příběh může vyprávět z různých úhlů.

milamarus
07.07.2015 5 z 5

Doporučení nečíst oba díly za sebou jsem neuposlechla a pracovní tempo se mi na několik dní zpomalilo. Myslím, že snaha autorky prezentovat Holdera jako schopného muže, který je připraven zbavit se vzteku, zoufalství a lítosti nad tím, že věděl, ale neudělal nic, aby dostal Sky na svobodu, se setkává opět s úspěchem!

Jeho dopisy psané mrtvé sestře by si zasloužili samostatný díl, za který se přimlouvám.

Anna 13
19.06.2015 5 z 5

Na tuto knihu jsem se strašně těšila, protože jsem se zamilovala do prvního dílu a očekávala jsem, že druhý bude ještě lepší. Můj miláček Dean Holder je prostě úžasný. Vidět svět jeho očima bylo tak nádherné. Spoustu věcí se vyjasnilo. Dozvěděla jsem se spoustu drobností, poznala jsem nové postavy.
Bylo to nádherné čtení... Všem dporučuji tuto sérii, kterou si ještě několikrát přečtu. Dokonce jsem u druhého dílu i brečela: u dopisu Les, který napsala Holderovi.
Vždy jsem za nejlepší pár z knih považovala Bellu a Edwarda, ale teď se k nim přidala i Sky s Holderem. Děkuji Coollen za přenádherný příběh lásky, smrti, bolesti, naději a ožití...

marcela6183
12.06.2015 2 z 5

FAKT střílet ty, co tvrdí, že je kniha totožná. Jistě. Dialogy jsou totožné.
Nicméně první knížka se zpětnými flashbacky a ztracenou hlavní hrdinkou byla místy trooošičku přitažená za vlasy. Ve druhé třetině ji jako opravdu držel pohromady Holder. Kdo v tom vidí paralelu jako já, ať dá like.
A miluju kapitoly "Milý deníčku".
Ale jako holky sorry, těžko by to šlo napsat jinak.
Pro rejpaly navrhuju pokus: vezměte si svůj oblíbený románek, vygumujte na 30 stránkách vše s výjimkou přímé řeči. A pak to přepište z pohledu jeho a ní. a až PAK můžete říct, že to je totéž:-)
Slušná téměř trojka, protože myšlenky jsou ucelenější.

makky
08.06.2015 2 z 5

Kniha je prakticky totožná s prvním dílem, jen je vyprávěná z mužského pohledu, což bývá největší chybou, když je autorkou žena..Myslím, že Hoover by se spíše měla věnovat knížkám z ženského pohledu, protože ten mužský mi často připadal nereálný...Také řada náhod a událostí mi připadá na jednu knížku až dost a v knize by mohlo být daleko méně životních katastrof...na druhou stranu pro kategorii čtenářů YA je asi tahle kniha ideální, jen mě osobně místy připadala trochu "přitažená za vlasy"

Mikaaa
01.06.2015 4 z 5

U toho to dílu bych si bývala přečetla jen prvních a posledních asi 25 stran jinak je to stejná kniha jako první díl jen z klučičího pohledu.

katka3214
30.05.2015 2 z 5

Tento díl mi bohužel příjde úplně zbytečné číst, protože je téměř jak přes kopírák s prvním. Možná kdyby autorka oba dva pohledy, jak Sky, tak Deanův, nechala prolínat v jedné knize, udělala by líp. Takže za mně opravdu není co hodnotit.