Bez naděje

Bez naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182778/bmid_bez-nadeje-bez-nadeje-xSL-182778.jpg 4 2654 569

Beznádejná série

1. díl

Bez naděje série

1. díl

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím? Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Hopeless , 2013

terezasvejdova
22.12.2015 5 z 5

Tuto knihu jsem četla již dříve, ale stále se k ní vracím. Přestože mám načteno přes 150 young adult knih tak ve mně určitě zanechala nejsilnější dojem právě Bez naděje. Děj je propracovaný a postavy velmi dobře citově vykreslené. Musím říct, že jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Jediné minus je asi obálka, která je ne moc hezky zpracovaná a objevuje se na ní hlavní postava což může být až nepříjemné pro někoho, kdo si postavy představuje jinak. Nicméně rozhodně DOPORUČUJI! :)

Vikuššše
21.12.2015 5 z 5

Tato kniha má úžasnou myšlenku a čtivě napsaná, i když přeložený název knihy ztrácí v češtině pointu. Jinak doporučuji přečíst i Ztracenou naději(úplně stejný děj, akorát z pohledu Deana).

Mark13
16.12.2015 5 z 5

Bezva knížka, srozumitelný text, krásný příběh! ;-) 5 *

Lucy84
14.12.2015 3 z 5

Kniha se velice dobře čte. Ale děj teda pro mě zas taková bomba nebyl. Nebylo to špatné, hlavně díky čtivému stylu a někdy i vtipu, kterým je kniha napsaná. Ale četla jsem o dost více lepších knih s propracovanějším dějem a hlavně postavami, které nebyly tak dokonalé jako Holder a Sky. Navíc Holder byl vylíčen v mnou neuvěřitelných superlativech. Do druhého dílu nejdu.

magda.sabela
13.12.2015 4 z 5

Jednoduše dokonalá kniha. Senzační nápad, za který nemůžu dát mín jak 5 hvězdiček. Od knihy jsem se nedokázala odtrhnout. Jako bych to všechno prožívala se Sky a Holdrem. Dojemný příběh, který se autorce moc moc povedl.

Kayla
07.12.2015 5 z 5

Kniha se velmi hezky čte. :-) Původně jsem byla na vážkách zda si tu knihu přečíst nebo ne, ale nakonec jsem si jí koupila, protože byla pro členy v KK jen za polovinu. Musím uznat, že mi hrdinka skoro vůbec nelezla na nervy ( občas jo, ale fakt minimálně) a Dean ten mi sedl úplně, ten byl pro mě bez chybičky. Doporučuji, kniha je krásně napsaná a hlavně má zajímavý děj. Za mě 5 hvězdiček

Sabka123
06.12.2015 5 z 5

Tahle kniha se spisovatelce moc povedla. Příběh byl nádherný a naprosto mě pohltil. Vůbec jsem se od knihy nemohla odtrhnout, jak byl příběh strhující. Bylo to jak vtipné, smutné, napínavé, prostě skvělé. Sky i Holder mi hodně přirostli k srdci a díky nim byla tato kniha tak úžasná.

angelice
04.12.2015 5 z 5

Dokonale omračující

janyska13
30.11.2015 5 z 5

WAU, tak tohle jsem teda naprosto nečekala. Knihu jsem si chtěla přečíst už dýl a netušila jsem pořádně an o čem je. Naprosto mě to dostalo, zítra začnu asi další díl. :P

martinasudová
26.11.2015 3 z 5

Nebylo to špatné...na mě trošku moc romantické a milostné pasáže zdlouhavé...ale asi nejsem moc velký romantik.

Natyyy4444
21.11.2015 5 z 5

Páni.Nevím kde začít..Knížka mě neuvěřitelně překvapila! Hlavně na konci.Celý příběh mě pohltil a vůbec mě nenudil,pořád jsem ho četla,jak ve vlaku,tak i ve škole o přestávky.Nemohla jsem se od něho odtrhnout.Stejně tak jako od druhého dílu.Úžasná série a chystám se i číst další knihy od Colleen. Výborná spisovatelka!

Aaliyan
08.11.2015 3 z 5

Knížka se opravdu moc dobře čte, má hezký (i když už trošku ohraný děj), ale i přesto dokázala zaujmout. Jediné, co mi vadilo, byly události ke konci, které se mi zdály naprosto nereálné. Na druhou stranu, od toho je fantazie, aby to reálné bylo, což si uvědomuji. Proto takové hodnocení.

Mikako
08.11.2015 5 z 5

Zacala jsem cist v devet hodin rano... Docetla jsem ve tri hodiny rano... To neslo polozit! Kdyz jsem uz uz knihu zavirala, ze ji doctu dalsi den. Prisel zvrat a z oddychovky se stalo neco luxusniho!

AkiB
02.11.2015 5 z 5

Byla jsem naprosto překvapená, že ta kniha byla tak výborná. Je úžasné, co dokáží spisovatelé vymyslet za náměty. Perfektní, měla jsem ji přečtenou hned.

Julia_pt
28.10.2015 5 z 5

Přečteno za dva dny, stránky jsem přímo hltala. Neuvěřitelně dojemná a citlivá knížka a nejlepší bylo, že do tři čtvrtě knihy jste nevěděli, co kdo komu zatajuje. Pravda pro mě byla hodně neočekávaná. Na Sky bylo dobré, že jí je jedno, co si o ní ostatní myslí a ještě si z toho dělá srandu. :D A kdo by nemiloval Holdera ?! Moc se mi líbí, jak to spisovatelka napsala !! Fascinující příběh !! Rozhodně doporučuji !!! :)

_Elis_
23.10.2015 5 z 5

Nádherná kniha. Hned jsem ji zhltla a musela si koupit druhý díl, protože je to naprosto úžasná kniha. Někdy jsem se uprostred vety zasekla a nevěděla o čem mluví, ale po pár stránkách mi to došlo... Jinak naprosto úchvatný děj a i ten nápad. Za mě super.

Beky
22.10.2015 5 z 5

Nejen pěkná obálka, ale i svižný a příjemný děj. Knihu jsem přečetla skoro na jeden nádech, četla se sama a dobře. :) Navíc děj měl hlavu i patu, což je pro četbu to nejlepší. :)

Jaruce
11.10.2015 5 z 5

Knihu četla moje dcera, pak mi ji dala abych si ji přečetla, že je moc hezká, knihu jsem otevřela přečetla asi pět stránek a odložila ji s tím, že to není můj šálek kávy, prostě nebyl to ten správný čas. A právě teď nadešel a já knihu přečetla jedním dechem, byla moc hezká i tak trochu smutná, a jsem ráda, že můžu hned číst druhý díl.

kacii13
09.10.2015 5 z 5

nejdřív jsem si myslela, že to bude pouze obyčejný román. Nakonec mě ale kniha naprosto pohltila a hned jsem se vrhla na druhý díl.

barbuskaa
03.10.2015 2 z 5

knížku jsem přečetla, ale nějak mi prostě nesedla.. Jiné knížky ve mě nechají dlouho po přečtení obrovský dojem, ale tady jsem byla skoro ráda, že už je konec..